Купуване на ЧИСТА ХРАНА

  • 760 885
  • 6 490
  •   2
Отговори
# 4 290
  • софия
  • Мнения: 25 591
И в Сф има продукти на Попов!
Има много малка част от това, което има в магазина, а прясно месо никъде не съм виждала.

# 4 291
  • Мнения: 9 563
Р. Василева има не само на ЖП. Понякога купувам от магазина на Руски паметник. Хубаво е, защото винаги е прясно, но не съм сигурна с какво са хранени животните.
Силно завиждам на пловдивчанки за магазина на Попов.


с гадости и много царевица, предполагам....

# 4 292
  • София
  • Мнения: 5 712
Благодаря, момичета!
Явно ще се пробва месото на Р. Василева... пък, ще видим... Blush

# 4 293
  • София
  • Мнения: 709
Здравейте,
Препоръчайте ми хубав локум, моля ви. Искам да занеса на колегите си в чужбина, но попадам само на жилави подобия на локум Sad

# 4 294
  • Мнения: 414
Свекърът купува от Р. Василева, но аз няколко пъти изхвърлих нейни суджуци, отвратително миришеха.
Колегите много хвалят един магазин за месо, казва се „При Киро” и се намира на спирката на трамвая на Хр. Ботев преди площад Македония.

# 4 295
  • софия
  • Мнения: 25 591
Месото "При Киро" е българско, не е лошо, аз предпочитам месарницата на "Неофит Рилски" и на "Бозмов".
Суджуци и колбаси купувам само на Попов или от едно магазинче с италиански стоки.

# 4 296
  • София
  • Мнения: 5 200
А готово за консумация месо, без химикали и без сол, дали мога да купувам от търговската мрежа? И цена под 25 лв/кг
Засега купувам от Лидъл пуешко филе и шунка, " Clean Label ".

пп редакрирано, не е Зелен етикет, а Clean Label

Последна редакция: пн, 07 окт 2019, 10:26 от ЗаСлон

# 4 297
  • Мнения: 5 435
ЗаСлон имаш ли снимка на етикета на това филе със зелен етикет? Само аз ли не мога да открия? ☺ Моя приятелка постоянно ми хвали една луканка със зелен етикет, в Лидл не я откривам.

# 4 298
  • софия
  • Мнения: 25 591
Не съм ЗаСлон, но в Гугъл и сайта на Лидл има всичко:
Скрит текст:
https://www.lidl.bg/bg/p/kolbasi-bez-mehanichno-otdeleno-meso/lu … clean-label/p9862
Скрит текст:
https://www.lidl.bg/bg/p/kolbasi-bez-mehanichno-otdeleno-meso/sh … clean-label/p9870

Филето (парче по около 300 гр) ту се появява, ту изчезва, както и пуешките наденички. Всички продукти clean label седят един до друг в хладилната витрина.
Скрит текст:

# 4 299
  • Мнения: 9 563
Свекърът купува от Р. Василева, но аз няколко пъти изхвърлих нейни суджуци, отвратително миришеха.
Колегите много хвалят един магазин за месо, казва се „При Киро” и се намира на спирката на трамвая на Хр. Ботев преди площад Македония.

никога не ми се е случвало да попадна на развален продукт. при киро също бива, стара месарница е. но нищо от тези не е уау, което е нормално за индустриално производство.
клийн лейбъл ме кефят мен.

# 4 300
  • София
  • Мнения: 5 200
Извинете, редакрирах поста си,  Clean Label са продуктите БЕЗ нитрити, глутамати, втвърдители,  а само със сол.
Но ми трябва без сол. Не очаквам да има, само питам.

# 4 301
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Неуместно е в подобна тема да рекламирате боклуците на "Lidl".Това не е магазин за качествени и полезни био продукти . В Германия има смъртни случаи от техни колбаси. Подценяват се незаслужено българските продукти и производители. Гаранция за натурални продукти има в селата. Наскоро си купих отличен, домашен кашкавал, меса и др.. Имаш право и на избор. Някои произвеждат ограничени количества, но качеството е перфектно.

# 4 302
  • софия
  • Мнения: 25 591
В темата се обсъжда, не се рекламира нищо.

# 4 303
  • Мнения: 9 563
на мен пък ми допада тази серия на лидл и я купувам. като състав си е ок.
за домашното също е гаранция-франция, все едно знаеш какво купуваш. чунким по селата не блъскат боклуци, айде моля ви се.....
био продуктите пък въобще не ми ги хвали, смях.

# 4 304
  • софия
  • Мнения: 25 591
Като знам и каква е хигиената на някои селски производители...

Общи условия

Активация на акаунт