Купуване на ЧИСТА ХРАНА

  • 761 770
  • 6 490
  •   1
Отговори
# 4 275
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
Магазина е в Бургас на Гладстон,а сиренето е Соколово.

# 4 276
  • Мнения: 30 802
И вече няма Фармхопинг, за съжаление...

# 4 277
  • Мнения: 5 435
Доколко е чиста храната, която купуваме. Вече не знам на каква марка какво да купувам, сирене и кашкавал купувах от близката млекарница, но откакто видях продавачката да взима буцата с ръце и да реже ми се отщя, вече не купувам от тях. Повече нищо на Орехите, онзи ден купих един салам, не стига че скъп ами отврат.
Иначе харесвам сиренето на Верея и кашкавала също! За колбаси ще следя темата, не знам наистина какви да купувам.

# 4 278
  • Мнения: 9 583
орехите са отврат - виж им състава. абе аз взех да не се втелясвам толкова, нямам сили вече Wink.

# 4 279
  • София
  • Мнения: 5 203
Търся натурален български нахут, без раундъп.
Жената, от която се запасявах, няма реколта.

# 4 280
  • Sofia
  • Мнения: 26 554
Мнения за тахани/продукти на valnuts.bg?
Бадемовите тахани от печени ядки ли се правят?
Всички тахани се правели от леко препечени ядки или семена,за да отпуснат мазнината си.
Аз съм правила от сурови белени бадеми,но добавих малко мазнина.

# 4 281
  • Мнения: 419
орехите са отврат - виж им състава. абе аз взех да не се втелясвам толкова, нямам сили вече Wink.
Преди години бях купувала телешки суджук на "Орехите" и беше много хубав. Скоро купих и голям смях, вкъщи имам на една лента десетина вида ножове, с нито един не можа да се отреже, нито с мокрене, с никакъв метод, нито да се счупи, никак. Само за рендосвсне не се бях сетила преди да го изхвърля, но мисля, че и това нямаше да помогне.

# 4 282
  • София
  • Мнения: 5 712
Вчера срещнах позната с която не се бяхме виждали отдавна и след като обсъдихме децата, мъжете и работата, неусетно минахме на храната... естествено... Joy
Споделям аз откъде какво купуваме, а тя ми вика:  ама вие луди ли сте да обикаляте Б-я за месо и млечни, след като и в София има откъде да се купят истински. И с изненада научих, че на Женския пазар, където и аз от време на време пазарувам, тя купува и е адски доволна от месата предлагани от "Р.Василева".
За киселото мляко препоръката и беше за "Родопчанка" от с. Бял извор.

Моля, ако някой има опит с тях да си каже мнението.

# 4 283
  • София
  • Мнения: 2 386
Влизам да кажа, който си търси хубави кашкавал, сирене, мляко и т.н., че в Мусагеница отвориха чудесен магазин, казва се Наслада, всичко е тяхно производство, много, много ни харесаха, точно вкуса от детството ми. Съвсем близо е до пазарчето, може и на други места да ги има, нямам идея.

# 4 284
  • Мнения: 1 953
Може ли да кажете къде точно се намира?

Купувала съм месо от Р. Василева (и майка ми е Р. Василева Simple Smile), не помня вкъщи какво казаха за него. Тук го бяха похвалили, мисля. Коментарите, които прочетох, където и да е било, бяха хубави.

Последна редакция: сб, 05 окт 2019, 11:41 от rovaru

# 4 285
  • Мнения: 9 583
ние от години купуваме месо от р. василева. винаги е било чудесно, но е ясно, че е масово произвеждано, т.е. не може да мине за чисто. обаче не мога да купувам само от ферми, бая дебело излиза.

# 4 286
  • София
  • Мнения: 2 386
Може ли да кажете къде точно се намира?

Купувала съм месо от Р. Василева (и майка ми е Р. Василева Simple Smile), не помня вкъщи какво казаха за него. Тук го бяха похвалили, мисля. Коментарите, които прочетох, където и да е било, бяха хубави.

Блок 110, пада се като застанете пред стълбите на Т маркет, блокът от дясно, нова кооперация, сива на цвят, няма как да се сбърка. В началото на блока има месарница и след нея започват всякакви магазини, а млекарницата е някъде по средата на блока.

# 4 287
  • Мнения: 1 953
Благодаря Ви!
Знам го блока, работя в близост до мястото и ще ги пробваме Simple Smile.

# 4 288
  • софия
  • Мнения: 25 739
Р. Василева има не само на ЖП. Понякога купувам от магазина на Руски паметник. Хубаво е, защото винаги е прясно, но не съм сигурна с какво са хранени животните.
Силно завиждам на пловдивчанки за магазина на Попов.

# 4 289
  • Мнения: 3 615
И в Сф има продукти на Попов!

Общи условия

Активация на акаунт