Купуване на ЧИСТА ХРАНА

  • 750 532
  • 6 461
  •   1
Отговори
# 915
  • София
  • Мнения: 4 412
За цените  на килограм домати около 3 лв., дини 1 лв., чери домати 8 лв., малини 2,60 кофичката, пуких още патладжани и чушки забравих им цените. Като цяло малко височки цени. Динята е много хубава, като от едно време, но от доматите не съм много доволна.

# 916
  • Мнения: 2 037
Цените са изумителни  Shocked
Преди поне малините бяха 5 лева килото, което пак е завишена цена.
Малини в момента по горите има колкото искате. Може да съчетаете полезното с приятното някой уикенд. Тези от гората са доста по-ароматни. Другите са по-сочни.
В групата във ФБ доста производители си предложиха продукцията, доматите бяха по лев килото. Вярно, не в София, но ако дойде до тук и на 3 няма да са.

# 917
  • София
  • Мнения: 5 190
http://agronovinite.com/opasen-herbicid-otkrit-v-telata-na-balgari/ в телата на 10% от нас е открит Раундъп...

# 918
  • Мнения: 1 274
Пак сме по-добре от западняците... Раундъп го продават навсякъде, например на женския пазар.

# 919
  • Мнения: 18
Днес видях пълния състав на сладоледите от магазина на ъгъла на Витоша и Солунска. Аз живеех с мисълта, че сладоледа има пет съставки, явно не е съвсем така. Снимах листа, ако някой го интересува мога да пратя на мейл. Не зная как да кача снимка тук.

# 920
  • София
  • Мнения: 5 190
Хайде, разбий илюзиите ни! И най-вече моите, защото аз писах сто пъти тук за тях.

Но пък има био сладолед с играчка Simple Smile - за пръв път в живота ми купих нещо "с играчка", почувствах се неловко.
3.50 лв е, със свирка вместо дръжка Simple Smile, сметанен, много плътен и питателен, струва си парите

Ако някой може да разбере дали са обработвани със сулфити пресните фурми, в зелените кутии.....

# 921
  • София
  • Мнения: 864
Ruby направо качвай тука съдържанието да видиме всички:)

ЗаСлон от къде си го взела  този био сладолед?
Гледала съм в Балев май. Обаче нещо не ми вдъхнаха довереие. Био-то не винаги и здравословно.
Но пък рекламират някакви хубави сладоледи /с истинско мляко и без доп.боклуци/, които се продават във Фантастико. Били хубави. Някой да е пробвал /то и аз как го описах де/:)

# 922
  • Мнения: 18
Bunnie не мога да кача снимка тук и не ми се занимава да си правя акаунт из сайтовете. Ако искаш дай мейл да ти пратя и да я качиш тук

# 923
  • софия
  • Мнения: 25 465

Но пък рекламират някакви хубави сладоледи /с истинско мляко и без доп.боклуци/, които се продават във Фантастико. Били хубави. Някой да е пробвал /то и аз как го описах де/:)
Аз. 3 вида Embarassed Харесват ми. Най-много този, който е с вишна. Вкусът е като на сладоледа от преди. Виждат се и ванилените зрънца. Но е малко скъпичък. 7,99 лв. за 750 гр.

# 924
  • София
  • Мнения: 5 190
Био-сладоледа с много сметана и свирка вместо дръжка купихме от ДиНи на ХАн Аспарух 26. Производител не знам, вносител - Балев. Преди месеци там имаше плодов, по 1.20 или 1.40, доста по-малък, пак на Балев.

Венки (на Солунска и Витошка) по спомени е 1.60 за 80 грама една топка. Така че КУпичката на магьосника е два пъти по-евтин!

# 925
  • София
  • Мнения: 142

Но пък рекламират някакви хубави сладоледи /с истинско мляко и без доп.боклуци/, които се продават във Фантастико. Били хубави. Някой да е пробвал /то и аз как го описах де/:)
Аз. 3 вида Embarassed Харесват ми. Най-много този, който е с вишна. Вкусът е като на сладоледа от преди. Виждат се и ванилените зрънца. Но е малко скъпичък. 7,99 лв. за 750 гр.

И ние ги пробвахме, след като разбрах за тях тук.  Много са вкусни Crazy  Не са толкова сладки, като останалите, което на мен лично ми допада.  Купихме ги от Пикадили Peace

# 926
  • Мнения: 1 674
Препоръчвам новия магазин за маслини, зехтини и всякакви традиционни гръцки храни, на бул.Васил Левски, между Гурко и Венелин. От месеци съществува и ние направо се родихме, пътьом мъжът ми забърсва маслини и хляб с квас на Хмелбред ( с цена 98 ст. Simple Smile ) и сме щастливи. Препоръчвам маслините микс - 5.95 лв, поне 5-6 вида са и всичките хубави.
Името на магазина е Каламата маркет. Освен уникалния асортимент, се отличава от другите магазини и по гръцката музика Simple Smile
Попаднах на същия магазин и на бул.Прага, в дясно посока петте кюшета, малко преди да се стигне. Купих си хлебче Хмелбред. Simple Smile Видях, че продават зехтин екстра върджън, на етикета на който е упомената киселинността. Явно е качествен, литъра е 14лв. Ще го опитам по-нататък, че сега съм се заредила от Гърция.

# 927
  • Мнения: 2 037
Зеленчукопроизводители сами продават стоката си в пловдивски хипермаркет

Много завоалирано, дано някой напише къде точно е, в кои дни и от колко до колко часа.
Подозирам, че е на паркинга на Метро.

# 928
  • София
  • Мнения: 5 190
Препоръчвам ви смокините от Сандански , които купихме от Женския пазар от много симпатична жена. Всяка сутрин пристигат. Много добре са брани, ние изядохме на място едно количество, после лашкахме цял ден останалото и сега ги изядохме леко омекнали, но все така перфектни.
Цената беше 1.80, но внимавайте, тези които продават по 1.30 са ги брали зелени (в участъка от пазара, който ние разгледахме)
Щандът се намира точно на ъгъла с Кирил и Методий, третия от ъгъла, срещу входа на занемареното училище.
Обсъдихме, че смоикните и райските ябълки с нищо не се пръскат Simple Smile
Жената се притесняваше да ги ядем немити (само обелени), защото в София е прашен въздуха Simple Smile


Дините от Пенови пристигат на талази и сред приятелите ми настана оживление Simple Smile Всеки мъкне насам-натам, носят ми на мен, аз преразпределям, децата пренасят. Цената е 80 ст.
Имало ги на пазара Иван ВАзов също, по 1.10 доколкото чух, не съм ходила там.

# 929
  • Мнения: 384
Да се включа за дините на Пенови. Точно както казва ЗаСлон, на пазара цената е различна. Аз съм вземала и от двете места. Дините са превъзходни.

Отново има леща. От едно място е за 4лв/кг, през Семка около 5лв https://www.facebook.com/events/473026692794163/?ref=3 Аз  лично ще се запася отново с повечко килограми.

Ето и още една оферта за много, много чисти зеленчуци. Копирам директно от профила на Свилена Рачева -  "ДОСТАВЯМЕ ДО СОФИЯ!!! Който иска пресни био-зеленчуци от градината на Happy Horses Estate, да ДАВА ЗАЯВКИ !!! има патладжани, домати, чушки, магданоз, кейл, зеле и копър с цвят- (за кисели краставички) Ако сьберем достатъчно заявки, че да избием пътя, ще ги разтоварим в офиса ни на Иван Вазов 13 (зад магазин Слънчоглед), кьдето всеки ще може да си ги вземе на място. моля уточнявайте количествата.""ЦЕНИТЕ СА 2 лв НА КИЛОГРАМ ЗЕЛЕНЧУЦИ, ВРЪЗКА КЕЙЛ - 2лв., МАГДАНОЗ -ЛЕВЧЕ, ЛЮТИТЕ ЧУШЛЕТА СА 5-ИЧКА. ЗЕЛЕНЧУЦИТЕ СА ПРЕВЪЗХОДНИ- НА ВИД И НА ВКУС, ТАЙНАТА: ЗЕМЯТА НИ Е ЗА ПЪРВА ГОДИНА В ПРЕХОД КЪМ БИОЛОГИЧНО СЕРТИФИЦИРАНЕ. БЕЗ ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАМ МНОГО, МНОГО ЗА ПЛЕВЕЛИТЕ, ВМЕСТО ДА Я КОПАЯ ДО БЕЗКРАЙ, МУЛЧИРАМ ЗЕЛЕНЧУЦИТЕ С ТЯХ И СЪС СЛАМА И КОМПОСТ. ТОРЯ САМО С БИО-ТОР ОТ КАЛИФОРНИЙСКИ ЧЕРВЕИ- ПО ЕДНА ЩЕДРА ШЕПА НА ВСЯКО КОРЕНЧЕ. ИНАЧЕ СА ПРЪСКАНИ В ИЗОБИЛИЕ ЕДИНСТВЕНО С УТРИННА РОСА И СЛЪНЧЕВИ ЛЪЧИ, В КОМБИНАЦИЯ С ВЛЮБЕНИТЕ ПОГЛЕДИ, КОИТО ВСЯКА СУТРИН ИМ ХВЪРЛЯМ БЕЗ НИКАКЪВ СВЯН."

И май последно за този пост - прекрасни моркови за 1.50 връзката, гледани чисто от една майка с голяма екоангажираност като действия. Доставят се в София и се вземат директно от съпруга в деня на брането. Също те предлагат и продукти от козе мляко, като козите са гледани единствено на паша. Давам телефон на лични, ако някой се интересува.

Общи условия

Активация на акаунт