Купуване на ЧИСТА ХРАНА

  • 752 430
  • 6 489
  •   1
Отговори
# 1 200
  • София
  • Мнения: 5 192
да, трябва предварителна заявка, за да се натрупа необходимото минимално количество.
на този мейл bioproduktigr@gmail.com

иначе може и да няма доставка
но дойдат ли предполагам, че ще може да се взимат свободно

зеленчуците извън портокали и мандарини са на килограм, но опаковките са в кутии и тарелки покрити с фолио, явно с някакъв стандартен грамаж, примерно 500 гр , не знам

Последна редакция: нд, 15 дек 2013, 12:45 от ЗаСлон

# 1 201
  • Мнения: 502
Веднага бих поръчала от цитрусите по един килограм, домати, чушки, краставици. Но как става доставката? Колко е цената на доставката, от България има ли къде да се намерят или се поръчват директно от Гърция?

# 1 202
  • София
  • Мнения: 802
Здравейте, момичета  Hug

От известно време ви чета и ви благодаря много за информацията, която споделяте!

Как мога да се включа в гръцката поръчка? Някъде трябва да подам заявка ли, или тук да пиша? Иска ми се да взема 2 кг авокадо.

И само да допълня поста на ЗаСлон относно авокадото, ако го купувате в българските магазини.
Понякога вносът на авокадото е от Гърция, но не е гръцко производство - имайте това предвид и разпитвайте продавачите подробно, ако държите да е гръцко. Трябва да попаднете и на по-отзивчив продавач Simple Smile

# 1 203
  • София
  • Мнения: 5 192
Цената на доставката до някакво място в София е включена в крайната цена.
Самото взимане нямам идея как ще стане, като самоорганизиране ще да е, някъде ...Може би ще има и други варианти.
Срокът за предварителна поръчка е до утре 9.00 ч

на този мейл bioproduktigr@gmail.com , оставете ако желаете и телефон за връзка



По 1 килограм цитруси няма как да стане , освен в комбинация с близки хора. Освен това ще има или портокали , или мандарини, освен ако не надминат и двете необходимия минимум.

Моята поръчка е 1 касетка мандарини, по около 1 кг краставици, домати, зелени, червени чушки, лимони.
Портокали също искам, но си търся някой да се допълним, аз искам 3-4 кг.
Предлагам ви да пишете в червено ако търсите за дпълване някой Simple Smile

# 1 204
  • Мнения: 1 674
ЗаСлон, портокалите стават ли за сок, или са десертния сорт с дебелите кори?

Мисля да поръчам и авокадо и краставички!

Много благодаря ЗаСлон за информацията! Hug

# 1 205
  • София
  • Мнения: 5 192
Портокалите са средни по размер. За вкус -пробвах ги след мандарините и нямах никакъв интерес к:)
С умерено дебела кора са и оранжеви. Мисля, че стават за всичко Simple Smile

# 1 206
  • Sofia
  • Мнения: 9 730
Бих се комбинирала с някой за портокали и мандарини, трябват ми по 2-3 кг, може до 4.

# 1 207
  • София
  • Мнения: 802
Тук създадох събитие във фейса, за по-лесно поръчване и избягване на многото лични съобщения.
https://www.facebook.com/events/553026691453278/?context=create& … d_filter=calendar

Засега е само по покани, но ако кажете, ще го направя отворено събитие.

# 1 208
  • Sofia
  • Мнения: 9 730
На мен нищо не ми излиза, може да е защото не съм запозната много с фейсбук (имам профил). Embarassed

# 1 209
  • София
  • Мнения: 802
^ Промених го на отворено събитие, това сигурно е пречело да се вижда... Опитай пак, трябва да стане.

# 1 210
  • Мнения: 9 991
В коя част на Гърция се произвеждат тези неща , не знаех , че расте и авокадо там  newsm78. Какви са гаранциите , че са био наистина .

# 1 211
  • Мнения: 1 298

И само да допълня поста на ЗаСлон относно авокадото, ако го купувате в българските магазини.
Понякога вносът на авокадото е от Гърция, но не е гръцко производство - имайте това предвид и разпитвайте продавачите подробно, ако държите да е гръцко. Трябва да попаднете и на по-отзивчив продавач Simple Smile

Хитро... Във Фантастико има хубаво авокадо, гръцко  - ама не си представям някой от служителите да знае дали е произведено в Гърция...  newsm78

# 1 212
  • софия
  • Мнения: 25 483
Записах се във ФБ  Simple Smile
Сандалка, благодаря за улеснението Hug

# 1 213
  • Мнения: 19 317
И аз бих се комбинирала за някой за портокали. Искам 3-4кг

# 1 214
  • Sofia
  • Мнения: 9 730
Впиши се във фейсбук събититето. Мисля, че с теб ставаме достатъчно за портокалите.

Общи условия

Активация на акаунт