Зимата идва, време е за ски и биатлон

  • 18 233
  • 580
  •   1
Отговори
# 75
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Второ място хич не е зле, не се ядосвайте  Hug
Де да можех да се успокоя така и за моя любимец, ама откакто откриха сезона на скоковете, Греги е пълна дупка, вече направо със страх вземам дистанционното, мразя да го гледам 19-ти  Tired Tired Tired

# 76
  • София
  • Мнения: 12 562
Това не може да е истинааааа  smile3515 smile3511 smile3511 smile3511

Удар щях да получа.  Cry
Не че второто място е зле, ама мамка му и пуст късмет...

Жалко #2gunfire Хич не харесвам Свендсен Joy Предпочитам Мартен да се беше преборил Joy

Между временно днес изтича наказанието на Юриева, Ярошенко и Ахатова!
http://biathlon.1gb.bg/news11.html

Френски голодбрадковци не харесвам  Crossing Arms

Пък за тримата руснаци - хич да не се връщат.

Днес съм крива.

# 77
  • Мнения: 11 607
Нана, кажи утре ще гледаме ли нещо, че днес изпуснах всичко......

# 78
  • София
  • Мнения: 12 562
Нана, кажи утре ще гледаме ли нещо, че днес изпуснах всичко......

Утре 2 старта.

Преследване и при жените и при мъжете.

За съжаление режисьорите на Евроспорт са взели доста тъпото решение да предават пряко старта на жените от 12.25 ч.
Преследването на мъжете ще го предадат на запис от 18.12 ч. Иначе той е от 15 часа и ще го следя онлайн.

# 79
  • София
  • Мнения: 12 562
"Всичко беше добре. Стрелях чудесно, бягането ми беше добро. Ските ми вървяха. Остава само да се науча да стоя прав върху тях".

Тези думи показват, че големият шампион наистина е такъв, въпреки второто място.

Ком са, Оле!  newsm44

# 80
  • Мнения: 11 607
"Всичко беше добре. Стрелях чудесно, бягането ми беше добро. Ските ми вървяха. Остава само да се науча да стоя прав върху тях".

Тези думи показват, че големият шампион наистина е такъв, въпреки второто място.

Ком са, Оле!  newsm44

Нана, я ми обясни какво е станало вчера с Човекът-биатлон?

# 81
  • София
  • Мнения: 12 562
"Всичко беше добре. Стрелях чудесно, бягането ми беше добро. Ските ми вървяха. Остава само да се науча да стоя прав върху тях".

Тези думи показват, че големият шампион наистина е такъв, въпреки второто място.

Ком са, Оле!  newsm44

Нана, я ми обясни какво е станало вчера с Човекът-биатлон?

Направи две чисти стрелби, перфектни. Бягането му беше - ами неговото си - страхотно. След втората стрелба излезе с 12 секунди преднина пред Свендсен. След втората контрола на третата обиколка преднината му беше 7,5 секунди и на последния завой на спускането преди финала влезе във вътрешния коловоз, дясната му ска заканти и падна.
Стана майсторски бързо и продължи, но ...7 секунди бяха твърде малко и завърши втори. На 4 секунди от Свендсен. Хвърли щеките. Беше бесен просто. И кой не би бил.
Последното му падане беше през 2001 г. в Поклюка, когато загуби златото от Поаре.

Та така...кофти малшанс.
Но днес вече се надявам, че Оле ще успее да постигне 92-рата си победа за Световната купа.

# 82
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
[quote author=Мама Цоцоланка link=topic=541577.msg17143728#msg17143728 d\
Преследването на мъжете ще го предадат на запис от 18.12 ч. Иначе той е от 15 часа и ще го следя онлайн.

Не се учудвам, Евроспорт са ориентирани основно към страните от Средна Европа, където биатлона  не е сред най-популярните, та щом по това време има скокове или ски-бягане, няма кка да е на живо  Simple Smile

# 83
  • Мнения: 803
Гледах бЕгането в Дюселдорф. Симпатични са ми тез стартове в градовете. Малко изкуствени, но все пак колко хора са се наредили по трасето.Наоколо шатри, дървени къщички, глувайн, чай. А и самия факт, че се затваря част от града за състезание ми доставя удоволствие. Спортът трябва да ни е ежедневие, ей!

# 84
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
О, да, много е хубаво. За голямо мое съжаление стартът в нашия град е все по Нова година, а аз съм си в България по това време  Sad

# 85
  • Мнения: 11 607
Гледах бЕгането в Дюселдорф.

И аз......Хубав финал се получи......Не знам защо мен все ме влече към участието  на мъжете и в бягането, и в биатлона......Петер Нортхуг ще се появи и той скоро по трасето......Ех....И аз като Нана ще гледам биатлона на живо в нета.....

Дедо, замълчи.....Това е само фантазия за нашите земи......

# 86
  • София
  • Мнения: 12 562
Още 11 минути има до старта. Гостите си тръгнаха, мъжете ми легнаха да спят. Време е да отдам цялото си внимание на Оле  Mr. Green

# 87
  • Мнения: 212
Защо Краси Анев не участва?

# 88
  • София
  • Мнения: 12 562
Не стартира. Няма още информация защо.

За момента Свендсен и Оле се движат в пакет. Две чисти стрелби и в третата по 1 грешка. Фуркад-малък е на 1 минути и малко от тях. Силно се надявам, че днес денят и късметът ще са с Краля.
Наследникът му стигат две победи.  Crossing Arms

ДААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ОЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! 24 секунди аванс пред Свендсен на последната стрелба!!!! КОМ СА, ОЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!! newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 89
  • София
  • Мнения: 12 562
ПОБЕДАААААААААААААААААААА! Най-после!!! Шапки долу пред Краля!!!!



И отново трима норвежци в четворката.

Свендсен втори, Тарей Бьо - четвърти. Помежду им на третото място - човекът с невероятното име Яков Фак  Joy

Общи условия

Активация на акаунт