Манастирски ливади - 2

  • 95 694
  • 593
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 21
От другата страна на Манастирски(изток) има повече улици и места за разходка,минавайте и насам,пък и към южния можем да се спуснем.Аз съм си намерила тихи улици по които стигам мн бързо до южния.Та от понеделник можем да направим среща пред магазин  Комсед и да направим една хубава разходка,хайде който желае да пише  Hug

# 496
  • Мнения: 24
аз искам! къде е този магазин  Thinking

# 497
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
манастирски ливади - изток - ако идваш по бул.България - на щг - към планината Витоша - на Билла (ул.Т.Каблешков) - правиш ляв завой и продължаваш - на 50-100 м в дясно има магазин - голям на 1 етаж над земята - Комсед - за детски стоки - там има и един Лукойл - дано се ориентира  Peace

# 498
  • София
  • Мнения: 21
a.l.e.n.a   е обяснила супер,точно там е магазина.Ние утре сме на преглед сутринта,но после можем да излезнем,ще пиша допълнително,ако се съберете 2-3 мами оставете тел на лични да ви звънна.
Хайде лека вечер  Hug

# 499
  • Мнения: 474
Здравейте момичета, аз съм от "по загубилите се" пишещи в темета. Както a.l.e.n.a каза преди се виждахме често,бяхме си направели добра групичка, а и децата ни бяха почти на една възраст и доста често се виждахме. Впоследствие всеки го завъртя ежедневието. Явно с Plamito сме на една улица Heart Eyes, аз съм в блока след административната сграда. Малката ходи на ясла, аз съм в търсене на нова работа и съм на линия за разходки и кафенца Simple Smile Може да си направим една среща и да се запознаем Hug
Ехе, аз съм сградата преди административната на Станилов, казва се "Филипа" има надпис отгоре. И аз търся активно работа и обикалям с малкия. Той ще бъде на ясла от 3 декември в 55-та самостоятелна ясла  Peace

# 500
  • Мнения: 252
Здравейте,
Търся личен лекар /педиатър/ за детето в района. Моля, ако някое е доволен от своя лекар да пише. Ние сме при д-р Попова на Родопски извор, но много се чака при кабинета, а и място няма къде да седнеш, ако вали, духа и е студено незнам къде трябва да стоят децата. За консултации има часове, но ако е болен весим и чакаме с всички кихащи и кашлящи навън.

# 501
  • Мнения: 474
Препоръчвам д-р Панова от 20-та поликлиника. Много мила и компетентна за децата Simple Smile  Peace

# 502
  • Мнения: 252
Препоръчвам д-р Панова от 20-та поликлиника. Много мила и компетентна за децата Simple Smile  Peace

А чака ли се при нея много? Може ли със записване на час или се чака при кабинета?

# 503
  • Мнения: 474
С часове е; когато сме ходили без час в рамките на 20, най-много 30 мин. влизаме между другите. Но като цяло голямо чакане няма  Peace

# 504
  • Мнения: 0
И ние сме при док. Панова, засега сме много доволни от нея...Няма голямо чакане при консултации.

Аз бих искала да попитам дали някой може да ми препоръча добър козметичен салон из околността - не е за кой знае каква процедура, за почистване на лице ме интересува.


# 505
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
механично почистване ли?

# 506
  • Мнения: 0
Ами да, досега само такъв вид са ми правели. Ако имаш възможност сподели, ако има и по-добър вариант.


Благодаря за отзивчивостта, Алена!

# 507
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Ами по-скоро - аз категорично не давам да ме пипат механично, затова - в момента не се сещам за място, което да предложа  newsm78

Съжалявам, че не бях полезна   bouquet

# 508
  • Мнения: 474
Мога да препоръчам, но не е в района  Peace

# 509
  • Мнения: 96
Здравейте, ние живеем в района от три години и половина, но сега имаме второ детенце-момче на 7месеца и сме на линия за разходки из района Simple Smile Исках да попитам мамите, на които децата им са в 37 ОДЗ дали сте доволни, че мисля да се регистрираме скоро в системата за класиране за яслена група и не знам към кои да се ориентирам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт