Коментарна тема към Номинации 2010

  • 21 157
  • 511
  •   4
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 3 096
Ивонска беж да номинираш Кърк Хамет и двама други, че Дедо не ще да е Гладиатор. После ще говорим коя от двете ни да остане Великият диктатор.
...

Опитваш се да ме доминираш, а?!  Mr. Green
Не мога да задоволя това предписание, щот нещо мно'о бизнес ми се събра напоследък и освен фрапиращите тъпоумия не забелязвам детайли...  Tired

# 226
  • Мнения: 274
Бояна, сигурен съм, че ти самата не си разбираш. Както обикновено. Мисля да ти дам една малина "Димитър Пенев"  Peace

# 227
  • София
  • Мнения: 17 226
Аз броя. Отворена съм за предложения.
Два килограма Кенийско кафе и кило ванилия /гледам, че това консумираш/?

ivonska Ти пък, ти си недоминируема. Дай глас за Кърк, Лабрадор и Пронобис и се върни към важните дела.

А-а, няма да ги учиш така.
Малко ПР и на себе си правя. Flutter Благородна и добра, добре платена, но не и алчна. Flutter Flutter

# 228
  • Мнения: 4 892
Да ви кажа аз съм отсъствала явно на важни форумски дебати, реплики, но и дуплики. Сега се зачетох в номинациите на повече хора и половината номинирани тотално ми се губят. Съвсем добронамерено отбелязвам. Има такива, които са номинирани от доста хора, а аз за пръв път прочитам ника им.
Тц, тц, тц, дано не съм изпуснала много.

# 229
  • София
  • Мнения: 3 096
...
ivonska Ти пък, ти си недоминируема. Дай глас за Кърк, Лабрадор и Пронобис и се върни към важните дела.
...

Айде, наливай дърто виски са всички гладиатори и диктатори около бара!

# 230
  • София
  • Мнения: 4 500
Добре, уточнете материалните стимули, надзиравайте Бояна, аз се оттеглям в заслужена почивка и утре да уточнваме последните параметри по сделката.
А Смартолина и тя като едно старо куче само се вейна и отшумя, вместо да бърбори в темата.

# 231
  • София
  • Мнения: 17 226
...
ivonska Ти пък, ти си недоминируема. Дай глас за Кърк, Лабрадор и Пронобис и се върни към важните дела.
...

Айде, наливай дърто виски са всички гладиатори и диктатори около бара!

 Drunk Wine Glass Drunk Wine Glass

Това е то взаимопомощта.  bouquet

# 232
  • Sofia
  • Мнения: 4 282
Номинирах Вилико. Има жар в това момиче. Не се уморява да разяснява позицията си на инакомислещите.
Останалите категории не пасват в представите ми към определен ник.

Вилико по някакъв начин ми навежда на Радостина /бивша и като такава по-известна/. Извинете за невежеството, но нали не са едно и също лице?
По темата за категориите.
Безспорно са различни от всички предходящи.
Защото съм толерантна, ще споделя своето мнение за тях без да налагам оценка.
Намирам ги за нестандартни и интересни. Вероятно са затруднителни за ленивите умове, но именно това ги прави класни.
В крайна сметка и по моему оправдават целта на ежегодното мероприятие. Провокация.
Ако трябва да се изкажа в стандартен форумски формат - на който не му харесва, много му здраве. Догодина може да заповяда и да се напъне самоотвержено. А по отношение на таз годишното издание, предлагам да влезе във функция с нещата, които му се отдават отръки. Например да брои номинациите.

# 233
  • Мнения: 1 663
Добре, уточнете материалните стимули, надзиравайте Бояна, аз се оттеглям в заслужена почивка и утре да уточнваме последните параметри по сделката.
А Смартолина и тя като едно старо куче само се вейна и отшумя, вместо да бърбори в темата.

Миналата година ми биха достатъчно шамари Laughing Чак толкоз тъпа не съм Heart Eyes
П.П.Видя ли, че са номинирали нашата тема?[/size][/color]

# 234
  • София
  • Мнения: 1 779
Радостина е Андараиел. И според мен е на светлинни години от вилико. В положителен смисъл.

# 235
  • София
  • Мнения: 17 226
Радостина е Андараиел. И според мен е на светлинни години от вилико. В положителен смисъл.
И аз съм на това мнение. Андариел е един от малкото хора, с които е удоволствие да се спори.

# 236
  • Мнения: 4 833
Радостина е Андариел. И според мен е на светлинни години от вилико. В положителен смисъл.
И аз съм на това мнение. Андариел е един от малкото хора, с които е удоволствие да се спори.

Абсолютно! Чак ми се струва невероятно да се сравняват двете... Радостина/Андариел е от опонентите, които те карат да се замислиш. Освен това излага тезите си и спори аргументирано, интелигентно и с уважение към мнението на другите.

# 237
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 188
"По някакъв начин" каза Додо. И аз по някакъв начин ги свързвам двете.
Да, разликата е огромна. Но и двете като започнат, се борят до край. Андариел всеки следващ пост вади нов аргумент, докато Вилико си повтаря едно и също. Просто спирам да я чета. А с Андариел дори мога да се съглася.

Последна редакция: пн, 15 ное 2010, 10:31 от Де Ваня

# 238
  • Мнения: 3 405
Някой добряк ще синтезира темата от уикенда насам? Че съм болна и стомахът ми напира да излезе през гърлото и няма да успея да прочета всичко. Мерси!  Blush

# 239
  • Мнения: 4 615
Андариел всеки следващ пост вади нов аргумент, докато Вилико си повтаря едно и също.
Много добре ги описа Simple Smile Но е вярно, че имат нещо общо. Обезкуражаващо упорити са.



С изключение на Вечната Амбър и Титаник, друга особено отрицателна категория нямаше. Нямаше човек къде да си каже кой не го кефи  Laughing Много мир и любов този път...

Общи условия

Активация на акаунт