Коментарна тема към Номинации 2010

  • 21 146
  • 511
  •   2
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 545
Уууу, тва пък, ненагласувало се... ми чакай да глътнем и ний глътка кафе барем или трябваше още гуреливи да замятаме всенародния вот?  Crossing Arms  Grinning

# 331
  • Мнения: 5 370
ъъъъ....къде са Малините, да се самоМАЛИнирам, че вече я няма категорията "Изгубени в превода"?

# 332
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 188
Преброени са, де. И Асан е хора, и той деца на училище изпраща.

Броенето в категория Джекил и Хайд ми даде зор. Всеки от никовете на групата на скучаещия офисен планктон ли да броя или вкупом? Визирам азса, селтакис и сие?

# 333
  • Мнения: 1 192
Уууу, тва пък, ненагласувало се... ми чакай да глътнем и ний глътка кафе барем или трябваше още гуреливи да замятаме всенародния вот?  Crossing Arms  Grinning

А на всичкото отгоре не исках номинации  newsm65

# 334
  • Мнения: 3 437
Прави ми впечатление обаче нещо. Всички ревем, че ни е писнало едни и същи имена да бъдат номинирани толкова години. Но щом бъде номиниран някой "новак" (условно казано, просто някой извън кръга на форумските мажоретки), се започва едно недоумение, едно търсене на кусури... По абсолютно същия начин се получи миналата година с Мамасита Бандида (тя че "блесна" не на място, така беше, но търсенето на кусури започна отпреди това).

# 335
  • Мнения: 1 545
По абсолютно същия начин се получи миналата година с Мамасита Бандида (тя че "блесна" не на място, така беше, но търсенето на кусури започна отпреди това

Добре де, къде е тази Мамасита?? И преди, и сега аз такова лице не засичам... Проблемът не е в новаците, а в опитите за пробутване на нови членове и членки, блеснали в ограничен кръг. Може и да чуден потребителят, ама е познат на шепа хора и нормално всички останали да се почудят впоследствие, да искат да се информират. Инак не мисля, че някой тук би обърнал гръб на самороден бисер - който си може, си може, с или без форума  Mr. Green

# 336
  • Мнения: 3 437
Ами така или иначе форумът се е разделил на ограничени кръгове... За мен и Споделете, и Без грим... са ограничени кръгове също, времената на универсалните форумски бойци отминаха.

# 337
  • Мнения: 37 256
отрицателна номинация може и да бъде спечелена от новак, но положителна - никога  Grinning

# 338
  • Мнения: 3 437
И да си продължа мисълта за ограничените кръгове - за мен по-голямата част от номинираните са непознати. Дали пишат в Спама, дали в Споделете, дали в някоя друга клубна тема - все тая. Ако се интересувам - ровя в последни публикации да добия представа. Ако не - не гласувам. Но не бих се изтъпанила да попитам "Къв е па тоа Дедо, не съм го срещала никъде" (защото аз не съм). Някак... тая леко (или не много леко) снизходителна позиция ме подразни  Simple Smile

# 339
  • Мнения: 1 545
Ами така или иначе форумът се е разделил на ограничени кръгове... За мен и Споделете, и Без грим... са ограничени кръгове също, времената на универсалните форумски бойци отминаха

Е тъй де, тъй... ама никой от "Без грим" например не е тръгнал да напъва и да натрапва на всинца непознати люде от "ограничения" си кръг /макар че в рамките му има страхотни потребителки!/ - би било проява на лош вкус  Flutter


Сега е мястото да изразя дълбоките си почитания към Де Ваня, инфантилна и Whatever, които свършиха черната работа по преброяването на номинациите. Моя милост не си е мръднала пръста, освен за да напише два-три претенциозни реда накрая и да пусне по една анкетка  Grinning

# 340
  • Мнения: 4 115
Аз пък макар да съм срещала потребителя Дедо не го виждам като гладиатор. Не знам как точно трябва да се разбира тази категория.

# 341
  • Мнения: 3 437
Е тъй де, тъй... ама никой от "Без грим" например не е тръгнал да се напъва и да излиза от "ограничения" си кръг /макар че в рамките му има страхотни потребителки!/ - би било проява на лош вкус  Flutter

Защо, кой друг се е напънал?  Simple Smile

# 342
  • Мнения: 281
Е тъй де, тъй... ама никой от "Без грим" например не е тръгнал да напъва и да натрапва на всинца непознати люде от "ограничения" си кръг /макар че в рамките му има страхотни потребителки!/ - би било проява на лош вкус  Flutter

Това не го разбрах.

# 343
  • Мнения: 9 803
Като оставим Дедо на страна, доста наистина качествени форумски личности остават скрити.
Има добри попадения в бившия подфорум Майки/бъдещи и настоящи/, както и в Нашите деца.
Но това са номинации преди всичко от и за, пишещи в Клюкарника като цяло.

Например Сова, някой чел ли я е?

# 344
  • София
  • Мнения: 1 779
Дона, по-лесно е да напишеш, че Имелда се е изтъпанила нетактично.

Питах къде пише Дорис, защото не съм  я срещала, т.е един вид не знам как изглежда. По -лесно и бързо  е да ми да ми пуснат линк, тези които я познават. Един вид мързел го наречи.
Излишна мнителност...

Общи условия

Активация на акаунт