Отношенията на лекар/пациент. Мнения за лекари

  • 15 008
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 232
mierin ,аз съм в Щерев от почти две години и много си харесвам лекарката,както и целия екип там-акушерките,лаборантите и ембриолозите-при д-р Тимева съм. Имам един,единствен записан час-това беше пъвия,от там,нататък съм била без час,когато се е налагало-в процедура,за консултация,отивам и до 40 минути-1 час влизам. Никога не ме е мотала,напротив,действа много експедитивно,защото и аз отидох на 36 години. Имаме всички изследвания почти от началото,обяснява ми се подробно какво правим,защо, ако имам въпроси /а аз не спирам с въпросите  Mr. Green/,ми отговаря много обстойно,ако се налага,търси консултация,било с ембриолозите,било с колегите.
И аз не харесвам една от лекарките там,помолила съм да не правя процедура при нея,ако моята лекарка я няма и тя,се съобрази с това.
Наистина ме учудва това отношение и то,от Савова,от която също имам добри впечатления,покрай мои приятелки при нея.
Но,поне в Щерев,имаш възможност за избор и смяна на лекаря,ако решиш да останеш там.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 860
Хриси ти от кой не си с добри впечатления и защо  Rolling Eyes (може и на лични)
Аз иначе също посещавам тази клиника, час много рядко съм си записвала, и на нас не ни губиха времето за 4 месеца бяхме подали документи за фонда  Rolling Eyes Аз лично досег със Савова съм имала на двата си трансфера  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 118
Нямам наблюдения от клиниката на Щерев, но като цяло лекарите при които съм ходила в България бяха непрофесионалисти- нито взеха присърце проблема ми, нито ми назначиха изследвания когато ми изписаха утрогестан и клостирбегит ... пии тези хапчета и чакай да забременееш ... и това са трима поредни лекари...
Аз лично съм много разочарована и от отношението и от това че лекуват всички пациети по един и същ начин.
Проблеми като нашите изискват не само хапчета и следене, но и до голяма степен съпричастност и отзивчивост. Подобно нещо като " викове и крясъци" са недопустими и е смешно и жалко...
Дано все по малко такива лекари да имаме...

# 18
  • София
  • Мнения: 1 423
Стига бе-съпричастност на доктора към проблемите ни. То ако ни вземе при сърце с всичките ни проблеми, той ще бъде разбит от емоции и по цял ден ще се вайка колко болка има по света и "що така стана с тия момичета":}.

# 19
  • Мнения: 339
Стига бе-съпричастност на доктора към проблемите ни. То ако ни вземе при сърце с всичките ни проблеми, той ще бъде разбит от емоции и по цял ден ще се вайка колко болка има по света и "що така стана с тия момичета":}.
Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 2 367
Стига бе-съпричастност на доктора към проблемите ни. То ако ни вземе при сърце с всичките ни проблеми, той ще бъде разбит от емоции и по цял ден ще се вайка колко болка има по света и "що така стана с тия момичета":}.
  202uu
Oт доктора не бива да очакваме да ни е емоционална подкрепа, затова са дружките и мъжете ни.
Доктора трябва да бъде професионалист - да умее да ти обясни каква е ситуацията, как ще се действа и да предприеме правилните стъпки, за да се стигне до успеха. За мен също е много важно,че винаги мога да отида на консултация, преглед и каквото и да било друго, при нужда мога да се обадя и по телефона.
Аз съм пациент на клиника Щерев - д-р Андреева
Изненадана съм честно казано, от това ,че д-р Савова се е държала така, дава вид на много лъчезарен човек, но това е мнение на страничен наблюдател, Никога не съм имала пряк контакт с нея.

# 21
  • Мнения: 309
Направо съм шокирана от тези думи по отношение на д-р Савова.Аз посещавам клиниката вече почти 2 години и всеки път се е държала много добре с мен.А пък викове и крясъци никога не съм чула от нея.Просто в този ден да и е дошло в повече.И въпреки всичко не я оправдавам.Лекар не трябва да се държи така с пациент

# 22
  • Мнения: 88
Хм, и на мен ми е трудно да повярвам, че д-р Савова е демонстрирала такова поведение, но явно се случва. Аз съм доволна от нея, сега като се замисля обаче може би наистина малко проточва необходимите изследвания...или така ми се струва, понеже и аз бързам да видя очаквания резултат, но не става по поръчка. Обаче имам някакво вътрешно усещане, че не е на 100% моят лекар, не знам защо, но го имам.

# 23
  • Мнения: 213
Не мога да разбера какво ви е чудно.Аз не съм нейна пациентка, но съм била свидител как вика на едно момиче и то се разплака.Аз бях при Ганева,много готина, но не обръща внимание на проблемите.Също като Савова без никакви изследвания,ми прави три опита инвитро.Имах една позната при нея,и много лошо и се случи.Савова при пункцията и пука всички фуликоли.И то от невнимание.И те бяха 18 броя. Не съм доволна от клиниката.От отношението съм възхитена от Ганева и Тимева.

# 24
  • Мнения: 1 625
Здравейте,
горещо препоръчвам клиника Малинов.Никакво губене на време, страхотно отношение към пациентите и най-вече супер специалисти.Определено в техни ръце се чувствам спокойна. Единствено като недостатък е чакането когато отиваш за преглед, но това е нищо пред надеждата за сбъдване на мечтите ни.

# 25
  • Мнения: 41
Направо не мога да повярвам, все едно слушам за друг лекар, аз съм при д-р Савова от близо 2 години, преди това бях в същата клиника, но при доктор. Винаги когато ми се е налагало съм и се обаждала дори извън работно време, дори след това ми става неудобно, защото тя ми се обажда да провери как съм. На повече от 100% съм сигурна че това е моята лекарка. Затова момичета най-важно е да се чувствате добре и да сте сигурни че сте попаднали на най-подходящото място.

# 26
  • Мнения: 213
Права си боби роби наистина е така трябва да повярваш в лекаря.

# 27
  • София
  • Мнения: 786
Виолетка, как може да си доволна от отношението на лекрка, която не ти е направила необходимите изследвания в 3 поредни процедури?!!!! Не искам да се заяждам, но това ми звучи....
Ходих веднъж в клиниката на Щерев, и съм АБСОЛЮТНО НЕДОВОЛНА от отношението именно на Ганева. Погледна една спермограма на мъжа ми, правена в друга клиника, няколко мои изследвания на хормони и заключи "Категорично ИСКИ, но искам да видя и тест по Крюгер" !
Тогава аз й казах, че теста по Крюгер го държи в ръцете си, а тя даже не беше забелязала!!!
 И въпреки това, без да знае какъв е резултата по Крюгер беше толкова категорична с диагнозата "За ИКСИ сте".
Повече не се върнах в тази клиника! Предпочитам да чакам някъде седмица или две, но да знам, че ще ми обърнат внимание доказани лекари, отколкото да отида с предварителен час, да влезна на секундата, но на мен да ми се налага да обяснявам на лекарите, какво пише в документите, които държат в ръцете си.
 

# 28
  • Мнения: 39 317
Истинска, поне това което съм чела от Виолетка -има 3 инвитро процедури със съмнение за хидросалпингс. Повишени НК клетки, които не са взети предвид. 3 опита, 1 бременост и 1 спонтанен.

# 29
  • София
  • Мнения: 786
Истинска, поне това което съм чела от Виолетка -има 3 инвитро процедури със съмнение за хидросалпингс. Повишени НК клетки, които не са взети предвид. 3 опита, 1 бременост и 1 спонтанен.
Ами това просто подчертава защо недоумявам как може да е доволна от отношението на тази Ганева!

Общи условия

Активация на акаунт