Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 117

  • 24 834
  • 755
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 0
Мисля, че целувката е в началото. След срещата с Мелда, Харун се среща с Еда и тогава е целувката. На другият ден, косата на Еда е хваната по различен начин, виж момента с баща й в магазина и с детето, когато мери роклята. Забелязала съм, че 2-рия и 3-тия фрагмент по принцип завършват, така както свършва серията.

И аз съм забелязала, че така както завършва фрагмента с говор, така завършва и серията.
Според мен Харун и Мелда се срещат във връзка с фирмата, която си мисля, че Харун ще създаде. Не напразно в предишния епизод дадоха как Харун и Тарък оглеждат офис. Затова е и толкова кратка.
Първият фрагмент на 58 епизод не свърши както серията. Peace
http://www.youtube.com/watch?v=KLMZBlnzep0

Фрагмента с говор никога не е първи, аз говоря за него.
Съжалявам не съм прочела добре поста ти! Hug

# 646
  • Мнения: 0
Твърдо за т.1. На 2 см от лицето на  Еда, и земетресение не може да ги раздели!
Хахахах, kalamitsi, отново крайно и забавно изказване от твоя страна  smile3532

По-интересно е какво ще последва след срещата! Дали ще я изпрати до тях като в добрите стари времена или ще я отведе в неговия дом! Ако няма гореща сцена стрелям срещу сценаристите без предупреждение!

Не знам какво ще последва ама Хубавелко го чака . Ще се разкъсва между любовта и гнева. ще го е яд, че е проявил слабост и най-много да направи с някоя постъпка така, че да тикне Еда към Арас!
Леле какви ги плещя, не ми обръщайте внимание!

# 647
  • Мнения: 0
Това за записа е възможно! Но мисля, 4е ще стане като с фалшивата бременност на Мелда! Едно голямо НИЩО!
Дааа! Това е една от големите вини на Еда към Харун! За това ме е яд. 4е Харун много бързо  предаде фронта!
Имам някакъв спомен, че Мелда още тогава "видя сметката " на лаптопа, на който гледаше действието, предавано от камерата Simple Smile
Лаптопа-да, но ако са поддържали връзка по компа,сега Еда него гледаше...
А Мелда като я свари беше много гузна нещо.

# 648
  • Мнения: 0
Твърдо за т.1. На 2 см от лицето на  Еда, и земетресение не може да ги раздели!
Хахахах, kalamitsi, отново крайно и забавно изказване от твоя страна  smile3532

По-интересно е какво ще последва след срещата! Дали ще я изпрати до тях като в добрите стари времена или ще я отведе в неговия дом! Ако няма гореща сцена стрелям срещу сценаристите без предупреждение!

Не знам какво ще последва ама Хубавелко го чака . Ще се разкъсва между любовта и гнева. ще го е яд, че е проявил слабост и най-много да направи с някоя постъпка така, че да тикне Еда към Арас!
Леле какви ги плещя, не ми обръщайте внимание!
Когато приготвяха закуската с Ямур,Харун имаше невероятно щастлив вид! Като във вилата на Хаят - сутринта! Да не би да са  имали гостенка през нощта и закуската да е за нея!

# 649
  • Варна
  • Мнения: 329
Мале, ако Мелда наистина е поддържала някаква връзка с Харун през годините и не му е казала за страданието на Еда или още по- лошо, ако го е подвеждала нещо- за нея наистина няма прошка ни на тоя, ни на оня свят! Crossing Arms
 Аз продължавам да си мисля, че тя се нагласи така и отиде на среща именно с Харун- целта й беше да го впечатли, едва ли би се гласила толкова за Бату- те всеки ден са заедно, за него няма да облече червена секси рокля! Само Харун е мишената! Само не знам той за какво я извика- дали заради фирмата нещо, пък ако вземе и й предложи да работи за него-  #Crazy #Crazy #Crazy, или да й каже да говори с Еда, да стои далеч от Ямур- това ми е малко вероятно, щото има и среща с Еда и може лично да й го каже...Абе, объркана съм... newsm78

# 650
  • Русе
  • Мнения: 2 322
Момичета, имаме преведени само 2 части от епизода. Някой няма ли да преведе и другите?! newsm78 Че се губим в догадки...

# 651
  • Мнения: 0
esther2001 нещо ми се губи, да не е тръгнала да прави баница и утре в Истамбул да ходи?  newsm78

# 652
  • Варна
  • Мнения: 329
Твърдо за т.1. На 2 см от лицето на  Еда, и земетресение не може да ги раздели!
Хахахах, kalamitsi, отново крайно и забавно изказване от твоя страна  smile3532

По-интересно е какво ще последва след срещата! Дали ще я изпрати до тях като в добрите стари времена или ще я отведе в неговия дом! Ако няма гореща сцена стрелям срещу сценаристите без предупреждение!

Не знам какво ще последва ама Хубавелко го чака . Ще се разкъсва между любовта и гнева. ще го е яд, че е проявил слабост и най-много да направи с някоя постъпка така, че да тикне Еда към Арас!
Леле какви ги плещя, не ми обръщайте внимание!
Когато приготвяха закуската с Ямур,Харун имаше невероятно щастлив вид! Като във вилата на Хаят - сутринта! Да не би да са  имали гостенка през нощта и закуската да е за нея!
Де, де! newsm17 Това откога го чакаме! newsm10 newsm53 Че и за подробности от посещението ще настояваме! smile3521 smile3503 newsm47

# 653
  • Мнения: 0
Според съседите, информацията не е вярна (информация от bghelp)!

На съседите нямам никаква, ама никаква вяра!

# 654
  • Мнения: 0
Момичета,може ли да ви помоля да постнете 2-3 от най-любимите ви снимки на Серхан.Тези,които харесвате най-много,които са ви най-любими. Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 13 ное 2010, 23:05 от пепел_от_рози

# 655
  • Мнения: 80
Отитах внимателно пак да изгледам последния епизод на 58серия,и мисля,че по изражението на Мелда,когато й звънна телефона,как погледна към Еда,и бързо приключи разговора,по-вероятно е наистина,обаждането да е от Харун.Еда му се обади след това,и е възможно,срещите да са били една след друга.
Може би по време на срещата с Еда му се обажда някой(дали не е Кенан-с преправения глас),и той хуква към къщата и вижда празната стая на Ямур,защото беше същата вечер,и той беше със същите дрехи.Но категорично не вярвам да има повторно отвличане на Ямур,просто в момента е била някъде другаде в къщата.

# 656
  • Русе
  • Мнения: 2 322
Леле,ама вие какво,Еда да спи,а двамата да й готвят?! Че Харун как ще обясни това на Яамур?!
"Ела,да сготвим на мама!" newsm78

# 657
  • Мнения: 0
цитат
..."Очите – те са доказателството, защото са единственото отражение на сърцето и страстта!Не може да има такова съвършенство,ако вси4ко е само игра или фантазии!
Виж на4ина по-който се гледат и интуицията ще ти подскаже отговора!"

Каламитси, ти отново получаваш моите адмирации, мила. Благодаря! Аз се отказах да пиша по този въпрос, но вярата ми в това не намаля.

# 658
  • Мнения: 0
Момичета може ли някой да ми даде линкове за преведените части от 57 и ако има от 58 епизод?  Thinking

# 659
  • Мнения: 3 203
esther2001 нещо ми се губи, да не е тръгнала да прави баница и утре в Истамбул да ходи?  newsm78



Ааааа може да е отишла да събуди дядото  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт