ХАйДе на Сериалите народе !

  • 3 198
  • 86
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 1 238
Мерси, аз си ги гледкам, въпреки че не мога да ги гледам на пълен екран. Но пък мъжо скучае Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed, щеше ми се някое английско  или американско филмче с български текс Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Май много взех да искам Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
П.С И на мене ми се гледа Синьо лято Cry Cry Cry Cry Cry Cry, поне четвъртин епизод, колкото да си го припомняяяяяяя... Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Не е пък честно само в Бг да могат да си теглят...Смилете се и над нас бе хорааа Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

# 62
  • Мнения: 7 430
Така ми се гледаше "Синьо лято" Blush
И на мен newsm45
поне една серийка, нищо че е на испански и нямаше да разбера и думичка Wink

И аз исках, ама Sad

Някой май го беше източил newsm78....трябва да помислим как да си го разпространим....

Ех, как ме е яд и мен Sad

Оранжавке Hug аз си източих няколко серийки на Джои и няколко на Х файл - ако на някой му се гледа - ще ги предоставя Wink

tornerosse  защо не си теглиш филми от торентите и после да си сложиш и субтитри на български...аз като не знам езици и така правя  Joy

# 63
  • Мнения: 3 880

tornerosse  защо не си теглиш филми от торентите и после да си сложиш и субтитри на български...аз като не знам езици и така правя  Joy[/tt][/size]
Я Дидонке, сега като отвори приказка за торентите да обясниш и накратко как става номера и какво му е нужно на човек за да сваля от там. Аз един ден погледнах на торент.бг, но нищо не схванах, а и нямах много време да се занимавам и да чета Embarassed

# 64
  • Мнения: 7 803
http://torrents.bol.bg/
сваляш си програмата bitcomet и това е
от страницата с торенти теглиш малкия файл на филма после тоя файл го отваряш с програмата

# 65
  • Мнения: 3 880
http://torrents.bol.bg/
сваляш си програмата bitcomet и това е
от страницата с торенти теглиш малкия файл на филма после тоя файл го отваряш с програмата
Аха мерси
 утре ще пробвам  bouquet

# 66
  • Мнения: 3 880

нидей рИва де
аз смъкнах не четвърт , а  цели три серии на лятото, дублажа е на бг
ма не знам изобщо как да ти го дам за гледане
чейнджвам го за нещо
 Wink
Палмира, понеже и аз бях една от ревящите се нареждам на опашката за лятото Wink
Давайте да измислим нещо как да го прехвърлим по трасето... newsm78 знам че има умни глави измежду нас Wink

# 67
  • Мнения: 3 880

давам първите три серии на лятото, толкова свалих, дявол ги взел и останалите са ми на по 50-60 процента
ако някой каже как и къде, слагам ги, ама имайте предвид, че съм особено неинтелигентна в тая област, и трябва да ми обясняват бавно и спокойно Twisted Evil
Колко са големи файловете?

# 68
  • Мнения: 7 803
e ima ot kzde da se tegli ama se pla6ta   #Cussing out #2gunfire #2gunfire

# 69
  • Мнения: 1 238
Може би са я "преремонтирали"... newsm78 newsm78 Confused Confused Confused Confused

Ами да, сайта придоби такава популярност zа кратко време, че иzглежда го усетиха и теzи, които не трябваШе.
Мен ме е яд, че уикенда ме нямаШе в къЩи и се бях приготвила като се приберем да zапочва лудото теглене, но уви Sad аz кога ли съм имала късмет. НиЩо, другият път Laughing
И мене много ме е яд! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out, как се бях зарадвала значи! Не за друго ами защото тук във Франция всичко е озвучено на френски, а аз не разбирам и дума! Така ми се гледа нещо бе хорааааааа....само да е на език, който разбира...Миналата седмица бяхме толкова отчаяни с мъжа ми че няма какво да гледаме, и гледахме "Флаш Гордън", но този наййй- старият филм, от 40-те години... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Някой от вас незнае ли някой друг сайт където може да се гледа нещо друго, каквото и да е Praynig Praynig Praynig Praynig
нидей рИва де
аз смъкнах не четвърт , а  цели три серии на лятото, дублажа е на бг
ма не знам изобщо как да ти го дам за гледане
чейнджвам го за нещо
 Wink

Заменям за една серийка на Алфчо... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 70
  • Мнения: 1 238


Заменям за една серийка на Алфчо... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
става Laughing
ама някой от по-учените да каже как.....щото аз Flutter  Flutter Flutter
Виж това. Може би това е шансът ни. newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
http://torrents.bol.bg/new-users.php

# 71
  • Мнения: 7 803
 tornerosse  видяли условията за качване на филми там ?

# 72
  • Мнения: 1 238
tornerosse  видяли условията за качване на филми там ?
Видях, кое точно те притеснява? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78Сериозно питам, защото и аз не съм на "ти" с материала... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Последна редакция: пн, 14 ное 2005, 02:15 от tornerosse

# 73
  • Мнения: 1 238
tornerosse  видяли условията за качване на филми там ?
Видях, кое точно те притеснява? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78Сериозно питам, защото и аз не съм на "ти" с материала... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Ясно.Сега видях.

Последна редакция: пн, 14 ное 2005, 02:16 от tornerosse

# 74
  • Мнения: 7 430
Момичета, влизайте - отвори ми се сървъра и си точа Джои Party

Ох, бях писала доста и сложих един емотикон и всичко отиде по дяволите...какво ли става newsm78
Биба, аз свалям много от торенти, с една прорамка Bitlord - тя си е на български и за една нощ като си наредя 3-4 филма - до сутринта ми се свалят Joy
Точа най-вече от тук и тук

Ако искаш повечко обяснения - ще ти напиша Hug

Общи условия

Активация на акаунт