ТРАЙНО ИЗПРАВЯНЕ И ОБЕМ С КЕРАТИН

  • 47 846
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 163
аз съм си правила вече няколко пъти тази кератинова терапия и съм много доволна.Ефекта е около 3-4 месеца,косата колкото и изхабена става по-здрава и блестяща ,изправянето после става само със сешуар дори без четка . Средно дълга коса е 200 лв и задължително шампоан и балсам без сулфати.Определено си заслужава парите.

А за София ли става въпрос и ако е за тук, да споделиш къде си го правила ?

# 16
  • Мнения: 0
в Бургас

# 17
  • Мнения: 8
Здравейте момичета,много ме заинтригува темата
искам да питам за салон във софия,че ми омръзна да давам всяка седмица
по 50 лв. за сешоар,и ефекта да трае 3 дни.Аз обем неискам ,а само да ми е права.Толкова много коса имам и е
къдрава че немога да се понасям,и няма ресане.
Благодаря ви предварително Hug  bouquet

# 18
  • Мнения: 1
Извинете, аз съм нова тук .. и понеже прочетох че може и в домашни условия да се направи тази процедура.. Как ще стане това и какви продукти са ни необходими ? Мерси предварително Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 675
grax, аз използвам продукти на Kerastase за изправяне и съм супер доволна  Simple Smile Естествено без сешоар не мога да мина, но колкото и да съм неопитна и некадърна, успявам да се справя и сама.  Simple Smile

elinchica_, аз те съветвам да не си правиш тази процедура сама в къщи, но ако толкова настояваш, то можеш да прочетеш в Интернет, какво точно ти трябва и да си го набавиш.

# 20
  • Мнения: 1
Мерси много B & C  Hug

# 21
  • Мнения: 1 384
хей момичета не сте писали виждам отдавна някоя ще даде ли пресни впечатления от това изправяне

# 22
  • Мнения: 0
Zdraveite Simple Smile
Nqkoq ot vas znae li salon v ruse kadeto da predlagat keratinovoto izpravqne  newsm78

# 23
  • Мнения: 1 152
Здравейте, правих си такова изправяне във Фетиш. Струваше ми 200 лв. косата ми е средно дълга, чуплива, небоядисна. Купих си и шампоан без сулфати на Алтерна - пак от салона. Ами, не мога да опиша колко съм разочарована. Косата ми не е грам по-права от преди, дори сега имам усещането, че след като се изправя с пресата, се начупва много по-бързо. Хвърлени на вятъра пари, много ме е яд.

# 24
  • Мнения: 152
Аз бях в салон Суета, с кератин го правиха и изобщо не съм доволна. Около 2 месеца косата ми стоеше супер мазна в корените и почна много да се къса. Да, изправянето след това беше една идея по-лесно но определно НЕ СИ ЗАСЛУЖАВАШЕ!!! #Cussing out Не се подлъгвайте, аз много се ядосвах след това. Пък и парите си дадох за ''удоволствието''.

# 25
  • Мнения: 3
Аз бях в салон Суета, с кератин го правиха и изобщо не съм доволна. Около 2 месеца косата ми стоеше супер мазна в корените и почна много да се къса. Да, изправянето след това беше една идея по-лесно но определно НЕ СИ ЗАСЛУЖАВАШЕ!!! #Cussing out Не се подлъгвайте, аз много се ядосвах след това. Пък и парите си дадох за ''удоволствието''.
Благодаря  за мнението. Бях пред дилемата полза/вреда от "трайно" изправяне, но след последните коментари  в тази тема и още малко google инфо се отказах! Ако излезе нещо по съвременно може пак да се замисля newsm78

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 75
Еее... защо толкова негативни мнения  Sad
А аз толкова се вдъхнових като видях това: http://www.youtube.com/watch?v=BM7QUej2BIk&feature=endscreen&NR=1

Може би просто в България фризьорите са некадърници...  ooooh!

# 27
  • Мнения: 0
Не е съвсем по темата, но искам да похваля шампоана и балсама на Gliss Кur http://dojrzewamy.pl/devel/files/42654.jpg лилавата серия, бях много доволна от тях, косата ми уж е права но постоянно се чупи на всички посоки, особено когато беше подстригана на пластове, с този шампоан и балсам ставаше като с преса опъната, предполагам за къдрава коса няма да промени нищо, но за непокорни коси определено помага. За съжeление вече никъде почти я няма тази серия.

Иначе, по клипчетата изглежда, че тази терапия върши чудеса, но дали е трайно, може би зависи от продуктите и от фризьора,  200 лв ми се струва безумно скъпо, предвид че самите продукти са не повече от 50лв в комплект и се продават в ebay.com .

# 28
  • Мнения: 1 035
http://promograd.bg/burgas/krasota/traino-izpraviane-s-keratin-p … igvane.8991?a=101  тук има оферта за 30лв.
при цена от 200лв, която споменават няколко момичета, това ми се струва пълна боза. Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 1 152
Иначе, по клипчетата изглежда, че тази терапия върши чудеса, но дали е трайно, може би зависи от продуктите и от фризьора,  200 лв ми се струва безумно скъпо, предвид че самите продукти са не повече от 50лв в комплект и се продават в ebay.com .

Самото поставяне ми се струва супер проста процедура, аз бих се пробвала с един комплект по-натам  Rolling Eyes

Не е съвсем по темата, но искам да похваля шампоана и балсама на Gliss Кur http://dojrzewamy.pl/devel/files/42654.jpg лилавата серия, бях много доволна от тях.......

Аз го ползвам, с чуплива коса съм и грам не ми действа "изправящо"  Tired

Последна редакция: чт, 23 яну 2014, 22:16 от Gaggi

Общи условия

Активация на акаунт