завиждате ли на мъжете?

  • 38 226
  • 862
  •   2
Отговори
# 855
  • Мнения: 0
Женското тяло е много по-близо до природата от мъжкото заради способността си да ражда и заради подчинеността си на природен ритъм, какъвто е менструалният цикъл.

 Joy
Сериозно, откъде ги изкопаваш тия ню ейдж глупости? Жените били по-близо до природата? Пък мъжете не са природни, те сигурно са извънземни, и ей така са цъфнали на земята без да имат връзка с нейната природа  ooooh!  Също така не знаех че мъжете нямат свои "мисли, чувства, копнежи и творчески планове". Не, мъжете са роботи и на тях не им трябва свободно време да четат книги. Баси глупостите. Ако наистина искаш 2 седмици отпуска на всеки месец за да ревеш пред телевизора, значи ти си сбъркана нещо, защото нито нормалния цикъл нито нормалния ПМС трае цели две седмици. Искаш да я караш мързеливата с извинението че си жена... ами не става така.
аз съм тази ,която най-малко би искала 2 седмици отпуска ,но това не значи ,че тези женски глупости по някакъв начин не ми пречат , а на мъжете просто няма какво да им пречи ,защото нямат нащите проблеми-те може да имат своите мисли ,чувства и творчески планове ,но  тези мисли и чувства не се влиаят от ПМС и цикъл и не си променят настроенията ,не стават раздразнителни или ревливи ,заради тях , а за съжаление още не е измислен лек за ПМС ,така че жените са обречени да го търпят само ,защото това е женската им природа - а много си заблудена ако мислиш ,че няма ПМС по 7 дена и цикъл по 7 дена и така се получават 2 седмици ,в които не си себе си или несе чувстваш добре и това могат да го потвърдат много жени - но за съжаление излиза ,че напрактика само половин месец се чувстваме добре- еми никой нормален човек не иска да живее половин живот само заради тъпите хормонални изменения - ето затова им е по-готино на мъжете

# 856
  • Мнения: 170
Eeee Валерия, айде за да има мир, ще кажа, че Жената не е като човека, в крайна сметка не може всеки месец да кървиш и нищо да ти няма. Жената е гаден вампир, понеже всеки месец и изтича кръвчицата, тя си я набавя като пие кръвта на Мъжете. Сега доволна ли си. Пък и следната сентенция, не е хич за пренебрегване: Като се споминел Мъж, хората казвали:"Язък за ЧОВЕКА!", а като се споминела Жена, казвали просто: "Язък за Жената!". И се надявам(ама съвсем искрено) тази тема да приключи, че ми омръзна да чета за ПМС, кървища и тям подобни гадости(и глупости на търкалета), както и да чета все едно и също, едно си баба знае, едно си бае....приемаме, че да си Жена е най голямото наказание на света и приключваме... Peace . Надявам се сега да си задоволена, а ако не си, Моля те, кажи какво точно би те задоволило, за да го напиша в поста си и тази тема да има най накрая край.... ooooh!

# 857
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
А аз вече почвам да се убеждавам, че Валето е мъж в женско тяло, на който по някаква причина му/й липсва цикълът.  Rolling Eyes Та затова го изкарва толко гаден ... Гроздето е кисело май.

# 858
  • Мнения: 15 619
.... или просто мъж без работа...

# 859
  • Мнения: 1 310
.... или просто мъж без работа...
...или жена, загоряла за Мъж... Wink
...а може и стара мома в критическата... newsm78

# 860
  • София
  • Мнения: 351
Валерия - http://www.need.bg/?c=176. Сериозно.

# 861
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
.... или просто мъж без работа...
...или жена, загоряла за Мъж... Wink
...а може и стара мома в критическата... newsm78
Забрави да добавиш деФствена. Стара мома де. Whistling Или е върла мъжемразка/върл женомразец.
Joy Joy

Последна редакция: нд, 06 фев 2011, 20:52 от La Sombra

# 862
  • Мнения: 19
.... или просто мъж без работа...
...или жена, загоряла за Мъж... Wink
...а може и стара мома в критическата... newsm78
Забрави да добавиш деФствена. Стара мома де. Whistling Или е върла мъжемразка/върл женомразец.
Joy Joy
За Валерия отдавна бях писала, че и е необходима помощ от психотерапевт или психиатър.
Може би е време темата да се премести в
:http://www.bg-mamma.com/index.php?board=89.0

Общи условия

Активация на акаунт