КГБ = Клуб на Готините Баби - 104

  • 30 312
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294
ДИДИЯ, МЕРИ ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ ТАТКО ВИ !

Аз - набързо,че ни викат вече с децата в столовата! До сега не остана време за мен.
Ноооо  Hug Hug Hug Hug за всички!

# 46
  • Мнения: 549
Здравейте.Да се разпиша и аз при вас.
Жабче благодарско за темичката.  bouquetти си знаеш, тя  както винаги е  на висота. Joy
Дидка,Мери приемете и от мен  поздрави към Вашия татко.Здраве и още много години да празнувате  заедно неговия празник.

При мен нищо ново както винаги учим и след това на тренировка.Вече Боби ходи всеки ден на тренировки,така че почти не ми остава време за компа/но сте в мислите ми/.

# 47
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Мери,Дидиа, да е все така всеодаен баща Ви.Честит Ви рожденик !Благодаря за почерпката.
Прибрах се от работа,купих зеле и сега ще го сготвя постно,че нали сме в пости.Ще ме гледат накриво Mr. Green,но това ще предложа.
Мравче,ще пробвам твоята супа,но знам, че сама ще си я ям. hahaha

Марси,важното е,че не падаш духом.Дано се похвалиш скоро с успехи в работата Praynig
На всички,много Hug Hug Hug

# 48
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Мери , Диди , честит рожден ден на татко ви!
Да е жив и здрав и щастлив с деца , внуци и правнуци.

# 49
  • София
  • Мнения: 16 035
Дидиа, Мери, честит рожден ден на баща ви! Да е жив и здрав и да сте дълго време заедно   bouquet
Янке, на диета с баклава ли си за Байряма?
Светле, дано да му е лесно на Боби и учене и тренировки. Така се стягат децата и са по-организирани. И ти си герой - винаги с него.
Жабката, как е времето при вас? Тук поднаха - заваля и май ще се застуди.
Фурия, искам и аз постно зеле  Laughing, съгласна съм сама да си го ям.

# 50
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Казвам : Наздраве ! cheers
Сложила съм вече масата и чакам Фенчо да благоволи да стане.
Не му хареса постното зеле,но ще яде,къде ще ходи.Направих реване, току що го сиропирах,ще чакаме да изстине.Реването го одобри,че снощи примираше за "нещо сладичко" Joy
Ще гледам "Листопад" и ще надничам тук през рекламите.Снощи трудно заспах,ако и тази вечер е така ще вися тук.
Жабче,как са фермерските ти дейности?
Айша,Заповядай !Аз много обичам зеле.Окапах се hahaha .

Хайде пак-Наздраве ! Ставам.

# 51
  • Мнения: 1 250
Дидия и Мери,да е жив и здрав баща ви още дълги години,още много години да празнувате заедно рождените му дни








# 52
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Айша и тук днес е гадно времето.  Peace
Сутринта до преди два часа беше хубаво временцето ,
после заваля и така. Но , тук е така един ден мръчкаво ,
после седмица топличко.  Laughing Определено тук не като времето в БГ. Simple Smile

Фурийка , дерзая - копам , садим , деца гледам , поливам ,
бе лабаво нема , първа фермерка.  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 7 387
                 Благодаря ви ,момичета ,за поздравите към татко!Вече му казах за тях и той много се зарадва.
                 Аз отново тичам по етажите,че сега пък Люби вдигна Т.Няма ли свършване на тези вируси  ooooh!  Писна ми вече .Утре ще водим Недка за да свалят гипса.Тя откакто си е дошла не е седнала - тича и беснее и..........като ме видя с късата коса зяпна от учудване и ме пита "Диди,къде ти е косата" Аз и обяснявам и питам "хубава ли съм?",а тя върти очички и отговаря "Нееееееее,приличаш на момченце"  Mr. Green Та успокоението ми е ,че приличам на момченце,а не на стар дядо  Mr. Green , че можеше и това да ми отговори. Laughing
                 Сега да сложа едно чайче за мен и дедито,че вечер обичаме да си пийваме преди лягане.

# 54
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Приключихме с масата.То при нас е набързо,че да се освободим от присъствие. hahaha hahaha hahaha
При нас два дни мъглата не се вдига,но на мен не ми е студено.Сега се разхождам по къс ръкав в къщи,без отопление. newsm78Май повредата е у мен,щом питат, няма ли да пусна парното. JoyНа мен ми е топло ,обаче. hahaha
Жабче,дерзай по фермите.Ти си Наша Гордост.
Мравче,видях те.  bouquet

Отивам при листопада,но ще гледам и тук.

# 55
  • Мнения: 4 369
И аз благодаря са поздравленията   bouquet
Фурийче, и аз днес не усетих студ въпреки мъгливото време.
Днес имах работа в Пловдив, но на отиване влака имаше закъснение от 20 мин., та ми изяде от времето за Пловдив.
Беше едно бързане, чак тичане по улиците.
Но важното е , че  всички задачи които трябваше да свърша ги свърших, даже и повече.
На  връщане успях да хвана точно този влак, който трябваше/иначе щях да вися още 3 часа в Пловдив/.
Така,че сега съм в заслужена почивка пред компютъра с бадеми и грозде пред мена  Crazy
Жабче, прекопа ли, изора ли и т.н.  Grinning
И другите фермерки докъде го докараха фермерството
 Wink

# 56
  • София
  • Мнения: 16 035
Фурия, може ли да споделиш как се готви постно прясно зеле.
Има 1 зелка тук, да си я спретна утре.  Laughing

# 57
  • София
  • Мнения: 1 740
    Мери и Дидиа,честит рожден ден на татко ви! Да е жив и здрав,да ви събира по радостни поводи още дълги години! Наздраве!
рози за вас-

    Здравейте,мили момичета!
    Прибрах се мокра от дъжда и бързам да ви видя.
    Марси,радвам се,че си писала.От сърце ти желая утре да имаш толкова много клиенти,че да се прибереш вечерта с голяма печалба. Hug
    Айша,аз постното зеле го готвя претрито със сол и да се вари заедно с доматите и зехтин.На края слагам магданоз.
    Фурийке,давай отчет колко овце преброи!
    Здравче,казвай и ти! Да видиме ще ви излезе ли бройката! Joy
    Жабче,при вас е добре времето.Аз се притеснявам за Софи.При тях сега е студено.Дано не се разболеят,към 10 декември ще се преместят на юг.
    Светле,обаждай се по-често! Да кажеш на Боби,че бабите питат има ли много шестици! Да учи сериозно,да не излага отбора! Hug Hug Hug
    Тутулинче,ти си оправна жена!И си ми пример.Тук ,в темата сте две-другата е Жабка.
    Гъбке,успя ли да свършиш толкова много задачки,които си беше поставила?
    Каролинче,отивам да видя имам ли поща. Hug Hug Hug
    Шпунц,къде си, приятелко?
 
   Приятна вечер,милички!

Последна редакция: ср, 17 ное 2010, 20:58 от Яжка

# 58
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Айша,няма проблем,след малко ще ти напиша.По точно ще си допиша поста с рецептата.
Виждам Яжка ти е писала вече,но и аз ще кажа как го готвя.Нарязвам на по едро от това за салата.Намачквам хубаво и изпържвам в олио,да стане "прозрачно",добавям една лъжица червен пипер,обърквам добре и добавям доматен сок или ситно нарязани пресни домати.Когато е съвсем прясно,си пуща сок и не е необходимо да доливаш вода,но когато не е толкова сочно му добавям около 100мл.Слагам сол на вкус и зърна черен пипер.Вариантите са два-1.Вариш в тенджера или 2.Слагаш в тава и печеш във фурната.Аз слагам накрая сушена чубрица. Да ти е сладко. Heart Eyes

Последна редакция: ср, 17 ное 2010, 21:52 от FURIQ_65

# 59
  • София
  • Мнения: 4 177
Дидиа и Мери,
Честит рожден ден на баща ви! Да е жив и здрав и да празнувате заедно още много години!

Така хубаво вали, напоително. Но му е време, де.

Общи условия

Активация на акаунт