КГБ = Клуб на Готините Баби - 104

  • 30 393
  • 727
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 7 471
                 Айша,аз нали не мога да спазвам диети  Embarassed та все търся нещо дето да отслабвам и да си ям каквото ми харесва.Та прочетох при рускините една диета с ананас и не те ограничават в яденето.Ако искаш да свалиш повече килограми естествено препоръчват да не се яде много сладко,тестено и пикантно.Реших да пробвам и....не повярвах на очите си 6 кг за 10 дена при това си ядях баниците,тутманиците и пържолките.Честно казано хич не ми се вярваше ,че ще сваля и грам,ама по едно време стъпих на кантара и..... #Crazy......реших,че не виждам добре. Mr. Green За 1 месец свалих 10 кг без да съм гладна и лишена от любимите ми калорични храни.Да ама тогава бях в отпуск и сутрин и вечер в точен час си пийвах от напитката,а след това,ако пия сутрин вечер забравям.Друг път пък сутрин излизам на работа и забравям,а напоследък изобщо ми стои бурканчето и като отворя хладилника през нощта да си хапна нещичко и го виждам и ме нападат угризения. Embarassed Та рецептата е следната : Един средно голям ананас,много добре узрял-жълт и силно ароматен /по това се познава,че е узрял/ се почиства от листата и дупето.Измива се много добре и както е с кожата се настъргва и след това пасира за да стане гладка каша.В тази каша се сипва 500 гр водка и се оставя да престои една седмица.След това се пие сутрин по една супена лъжица преди ядене и вечер два часа преди лягане,но вечер след като го изпиеш не трябва да ядеш нищо.Най-много,ако много ти се яде да пийнеш още една супена лъжица от сместа.Та това е.Не вярвах ,ама при мен подейства,но нали съм си несериозна го направих само един месец и....го забравих.Една доза стига за около месец и половина.
                    Сега току що прочетох друго нещо,което ти осигурява сваляне на килограми,пречистване на кръвта и добър сън.Та се чудя дали да го започна  newsm78 че само вечер се пие една супена лъжица с половин чаша вода.Рецептата е следната : половин килограм чесън се почиства добре и се пасира на каша.Изцежда се сок от 24 лимона и двете неща се смесват.Престоява 24 часа и започваш всяка вечер да си пийваш по една супена лъжица разтворена в половин чаша вода.Тук предупреждението е вечер да не се яде тежка храна и да не се преяжда и разбира се след като го изпиеш да не ядеш до сутринта.

# 661
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Ооооо Диде , чудно звучи т'ва с ананаса ,
ма т'ва с чесъна и лимона ... брррр , гадост.  Laughing
След празнично може да се опиянчим с водка и ананас.  Grinning
Склонна съм да пробвам.  Peace

# 662
  • София
  • Мнения: 2 675
Момичета, здравейте!л

Ей, Здравче, хиля се тук с глас с твоите преживявания. Радвай се, значи си млада щом те мислят за бременна.

Пак сте почвали темата диета и то точно Дидия, която е като фиданка. Диде, ама как така ананасът с кожата, не му ли се разваля вкуса? Честити ти блузи, а си ги носи с кеф и приятно изкарване на купона. На Костенец има сняг, но пътищата са чисти.  Peace

Танче, честити ти нови зъби и блузон. Хайде, хаирлия да е!  Heart Eyes

Жабче, хапвай си хубава рибка, там сигурно е доста по-евтина от тук. И ние много обичаме сьомга и често правя.

Айша, за подарък за мъж, и то колега ти предлагам хубав кожен колан, например.   

Альо, пушачките, като ще ходите по мъже вземете и нас, не пушачките.  Joy

Лека нощ от мен!




# 663
  • Мнения: 77
Като ви гледам, дебели не виждам, освен мен! Laughing
Така, че не е редно да си измъчвате душите и телата, защото ще ви  fight вместо майките ви!
Моите дъщери и те, щипят се по кокалите и казват, че било целулит!  Joy
То приказвах, то мърморих, то......няма кой да те чуе, пият някакви таблетки за потискане на апетита, дебели били- главите им дебели! bash

Аз пък следобяд направих бисквитена торта и баница от печени кори и така се нахранихме с дядо Стефчо, без да мисля за кантар, талия, сантиметри и т.н........ Гладна не мога да стоя и това си е! Знам че съм много дебела, ама ................... hahaha

Бори има пъпки по корема, гърба, главата.....Дилянка го заведе на лекар и казаха варицела! Ужас! Пак болести!

Благодаря за пожеланията за новите ми зъби и блузона! Не мога да не се похваля! tooth
Дидия, честити ти покупки и на теб, носи ги със здраве! Heart Eyes


Л   Е   К   А      Н   О   Щ !


                        
                                                      

# 664
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 325

 ДОБРО УТРООООО, поспаланки!
Гледам пак отслабвате! Аз май си имам други стимули за отслабване! Joy Joy Joy
А сега да почерпя, че днес моята майка става на 80! Първо кафето:



А това за обяд,че днес ще ми е натоварено,пък и много компютърджии ще се съберем:



И къде на рожден ден без торта:

# 665
  • София
  • Мнения: 2 675
Добро утро!


Янче, да ти е жива и здрава майчицата! Да има късмет и да й се радвате още много години!


]

# 666
  • София
  • Мнения: 16 182
Янке, честит рожден ден на майка ти!
Да  здрава и да ожени внуците!   bouquet
Дидиа, това с ананаса и водката ми хареса - то си е коктейлче. Ще се огледам за хубав ананас и ще го пробвам. Чесъна също е полезен, може после и него да приложа.
Танита, дано леко мине варицелата при Бори.
Близнаците и Миши дано не са били в контакт с него.
Аман от болести вече.
Аз пак заминавам по задачки - днес ще купувам пушена сланина с кожа, но без червен пипер.
Ани много я обича и само с нея яде хляб.
Марина, идеята е добра. Ще гледам и за колан.

Последна редакция: сб, 11 дек 2010, 10:39 от Aisha

# 667
  • Мнения: 7 471
               Добро утро,момичета!Аз си поспах нповечко,че не се знае довечера кога ще полегна!
               Танче,разсмя ме с тези кокали и целулита! Joy Joy Joy То при мен са саламчета,мръвчици и като сложа блузончето ставам като хамбургски салам.От оня дето е завързан на места.От татовото време! Mr. Green Както и да е да сме живи и здрави,аз сама съм си виновна,че съм лакомничка! Embarassed
               Маринче,благодаря за инфото!Явно ще се пързаляме  Laughing та свалям костюмите и обличам дънките с блузона,взимам дебелото палто,шала и ръкавиците и няма да съм модерна,а ще бъда навлечена баба! Wink
               Вкусът на ананаса не се разваля от кората ,защото трябва да е пасирано и да е съвсем гладко пюрето.От начало не го бях пасирала и се усещаше вкуса на ананаса и вкуса на водката,а като го пасирах стана много хубаво,а е и една лъжица,не е чаша та няма опасност от опиянчване.За чесъна и лимона - не съм пробвала,но рецептата си заслужава,ако има ефекта,за който говорят.Другото ,което опитах /ама познайте колко дни  Mr. Green/ беше сутрин 100 мл вода,2 лъжици мед и лиман на вкус.При мен беше цял лимон.Сутрин се пие една чаша на гладно и не се яде един час и вечер се пие два часа преди лягане и не се яде,ама при мен не върви  Mr. Green Сутрин не закусвам,ноооо....вечер като се сетя за нещо и забравям ,че съм пила лимона.Пак лакомията ми проклета,а няма и кой да ми изцеди лимона и да ми направи лимонадката.Дедито изтрая 3-4 дена и оказа съпротива. Joy Joy Joy
              Лек ден момичета! Аз се стягам и потегляме!

# 668
  • София
  • Мнения: 2 675
Къде се скрихте, пак? Днес е работен ден, но въпреки това...

Ще побутна темичката, за да не отидем на втора старница, грози ни и тази опасност.  hahaha

# 669
  • тук и там
  • Мнения: 312
Здравейте,момичета!
Янче,Честит Рожден Ден на скъпата ти майчица!
Да ти е жива и здрава и дълги години да се радва на внуци и правнуци!

Дидка, какви вкусотийки ни показваш само.Аз не бих посмяла да ги изям,такава красота само да я гледаш.
А за диетата непременно ще опитам,ама след празниците.Тя е подобна на тази,която Жабче даде преди време с лимонките.Аз я правих два пъти и имаше резултат.
Само се чудя Дидка какво ще смъква.
Сега и да ви се оплача.Нали през отпуската все гората гонех.Та изстинах,кашлям и ме хвана дископатията.Два дни лежа,че от понеделник почвам работа и трябва да се оправя.
Лека вечер на всички!

# 670
  • София
  • Мнения: 16 182
Тук съм отдавна, но комп. беше зает.
Сега Ани е оттатък и се стяга за рожд. ден на съседче.
Та довечера аз ще се вихря из нета.  Laughing
Мими, нямаш ли нещо за мазане за дископатия?
Лежи и почивай на топло тия дни и дано се оправиш за работата.

# 671
  • Мнения: 1 250
Янче, да е жива и здрава майка ти, на крак и с бистър ум да си изживее старините и дълго осхе взаимно да се радвате една на друга Hug


Мими опитвала ли си да се мажеш с разните китайски и таилнадски мазила които хубаво загряват и отпускат.Бързо да се възстановиш. Praynig

Аиша, честит ти зъб
 Simple Smile
Танитка честити ти и на теб зъбки и други придобивки,
Пазете Бори да не се чеше.Тук дават едно бяла такава  като тебеширена течностда се маже тялото за да не сърби.

Да попитам защо днес е работен ден.


Какво правите със затворени херметически луканки на които за съжаление им е минал срока smile3518Като бяхме през лятото май попрекалихме и сега има 6-7 от малките неотворени.Нямат никава миризма или нещо да подсказва че са развалени,Само датата е изтекла. newsm78 Или направо в кофата за боклук newsm78

# 672
  • София
  • Мнения: 4 179
Янче,
Честит Рожден Ден на милата ти майчица!
Да ти е жива и здрава и дълги години да празнувате. И както казва и Каролин - да е на крак и с бистър ум!

Ние ходихме на панаира на книгата и се върнахме само с една енциклопедия за изчезналите цивилизации, която нямашше как да не взема - от 40лв на 9,95. За Гери търсих Макс и Мориц, но я няма - в момента се допечатвала.

# 673
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Яне , честит юбилей на майчицата ти!
Да е жива и здрава и много хубави мигове заедно!
Хубав празник!

# 674
  • София
  • Мнения: 2 675
Римар, къде я търсихте "Макс и Мориц"? Онзи ден точно нея гледах в комплект с някаква друга книжка, мисля, че беше на издателство "Труд".


Мими, мажи се с гелове, за които ти говори Каролин и дано мине. Разбира се, и да пазиш леглото.

Айша, честит ти зъб, аз май четох тия дни, но пропусках да ти честитя. Нали аз приключих за тази година със зъбите и съм много доволна. Но зъболекарката си не сменям, вече 20 години. Както и гинеколожката си.  Когато една жена точните лекари, не бива да ги сменя! Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт