Домакини 43/ есенна

  • 44 398
  • 743
  •   1
Отговори
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
Д О М А К И Н И





Архив: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,
11, 12, 13,14 15, 16,17,18, 19, 20, 21, 22,23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,
31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42

Албумчето ни:

Потребител и парола на ЛС

# 1
  • София
  • Мнения: 9 857
Честит първи учебен ден на всички дечица!
От мен нещо, което си заслужава да видите:
https://www.facebook.com/video.php?v=730173373720371&set=vb. … ype=2&theater

# 2
  • София
  • Мнения: 2 265
Ма ко, благодаря за новата тема и труд!

Валенцето, много е мило клипче Peace

Да покажа и моя ученик...
Скрит текст:

Ние сме с нов господин, който ще ни е до края на ноември..., тогава трябва да дойде нашата госпожа... ако дойде - не ми се вярва - 1 година отсъства, лятото все още правеше химиотерапия. Да е жива и здрава. Само да не ни почват пак да прехвърлят децата от учител на учител... Миналата година сменихме около 12 учители... Confused

Приятно са ме изненадали със това, че ще учим 1 срок - 1 смяна, а не цялата година само втора Peace Затова ще мога да водя Петьо спокойно на фехтовка Wink

# 3
  • Мнения: 3 839
Добро утро и от мен!

Ма ко -   bouquet

Сега само запис, после ще дойда пак. Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 1 826
Добър ден и честит първи учебен ден!!!

Лус страхотен е ученика.  bouquet
Вале-още снощи го видях клипчето и си поплаках. Confused
Калинка-тавата е наследство на мм от баба му чак от Гърция като са идвали,медна е и става бързо в нея,а се научихме и по мързелив начин да я правим лютеницата. Laughing Варим продуктите и после ги носим на преса и не си играем да прецеждаме на ръка.
Скрит текст:
Днес пак консерви правих-вчера цял ден пекох чушки и имах патладжан замразен за тази цел ,та днес обърках,залях с марината и в буркани та мм ги завари и почивка.
Тая сутрин уж станах рано и пак съм заспала като звънна телефона,ама нали ни е последна година. Whistling
Ма ко ще свикнеш  и ще влезеш пак в ритъм и благодаря за новата тема!!!
И да ви покажа едно есенно цвете  любимо ми е! Heart Eyes

# 5
  • Germany
  • Мнения: 7 935
Запис Simple Smile

# 6
  • Мнения: X
Добър ден момичета ,
както ви казах ,че няма да си взема болничен и вчера след малко усложнения направо им се обадих и казах да ми търсят заместник,защото не мога да работя в такова състояние. Ще видим при лекаря какво ще стане и ще търся хапове вече ,защото не се трае каквото хапна да го върна след час . Правих си ориз с картофи и бяло сирене , прегорял тост и чайове ,уж е по -добре ,но не е .И мм го хвана вируса , а уж стерилизирам дръжки на врати, мия всичко и треперя да не се разболее и детето,че тогава ще е страшно с почивните дни ...

Лусс, много ти е красив ученика .Много ученолюбив да е и здрав да е и да остане с един учител за годината  Praynig .Браво на М. Щом се харесва, това е най-важното 
Hug

ма ко , благодаря за темата .р
Разбирам те . И аз съм постоянно с детето и хем чакам почивката ,хем ми е съвестно. Досега все гледам ако съм си взела почивен ден да я оставя при мен ,а не да я пращам на градена ,но сега с у-щето не мога . Онзи ден ме пита пак само два дни ли ще ни е уикенда и кога ще си вземам екстра ден от работа ?Еми взех си петъка и днес ,но тя е на у-ще и ми е едно никакво. Та с две думи те разбирам прекрасно  Hug


Писенце, браво на вас .Последна година ли е дъщерята ? Сега сигурно други трески ще ви вълнуват с учене , балове и матури  Hug

Отивам да се обаждам на лекаря и ще намина пак .Лек ден на всички ученици и майки на такива   bouquet  bouquet


# 7
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
Леле, как само се изля. Нас за много малко ни хвана навън, че шефа както винаги държеше да си ходим пеша, а разстоянието не е малко.
Поне учителките ще са същите, като края на миналата година. В четвъртък сме на родителска
Люска, прекрасен ти е младежа. Има твоята слънчева усмивка
Контеса, бързо да се оправяш
Вале, клипчето е трогателно
Писе, дано времето позволи да си сложиш зимнината.
Аз за тази година едни краставички съм решила да сложа, ама само се мотам. Да видим дали ще им дойде реда

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 21 616
Ох как сте се разписали... съвсем по диагонал минах...
Честит първи учебен ден на децата и на учителите! Да се харесат едни други! Здраве и успех!

Нашето тържество беше хубаво и, добре че времето беше благосклонно!
В стаята също беше хубаво.
Ето снимки, от тази нататък, утре по някое време ще ги тръкна.

# 9
  • Мнения: 897
Прекрасни са ви учениците! Да са живи и здрави!
Моренка, питката твоята ли е? Много добре изглежда.

# 10
  • Мнения: 3 839
Прекрасни са децата, и Гушкан, и Бузан, и Петьо с униформата, и Емо, и на Джейми момчетата, и на Мушкат момите, всички са разкошни. Чакам да се включи и Валенцето да разкаже за първия учбен ден на Бояна в новото училище! А Кремито дали се премести? Нейните момчета какво правят?
Славче, пусна ли Криста на ДГ? Защо не я пускаш за половин ден? Хем и ти да имаш малко време да си починеш!
Вио, целувки на Деичка и Ванко!
Хубаво, че се е излял дъжд, по вода ще им върви в училище!

Аз бях навън, сега леко закапа и се прибрах. Ама имам още малко работа и пак ще изляза. Чао засега!

# 11
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
И аз видях всички прекрасни деца. Много са хубави

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 21 616
Благодаря, момичета!  Hug

Мушкат, моята е, да. Много вкусна беше. Нямах кисело мляко, но пък закв. сметана имах, та с такава го заместих.  Grinning
Тъкмо ставам от домашно кино. По кината няма нищо хубаво за деца (по мои виждания), та затова си спртенахме домашно с Гушкан, а татето го проспа.  Laughing  Гледахме Епохата на животните.
Тя днес много се забавлява с фунията с лакомства (при нас - плодове, черен шоколад, сусамки и едно шок. яйце), защото и бях оставила белжки с инструкции къде да си намери подаръците, които пък не се събирха във фунията.

# 13
  • Мнения: X
Моренка, браво за прекрасната питка ,а детето,ах детето е прекрасно. Чудна нежна фея   bouquet
Много готина идея с фунията с подаръците . Харесаха ли й? Усмивката на снимките показва достатъчно ,но пак да попитам . Радвам се ,че и вие спазвате традицията на първия учебен ден да има почерпка различна от ежедневието като сладкарница/кино и подаръчета за успешна година.   bouquet
Нашето дете си избра подаръка отдавна ,че ще е палатка за игра ,яде сладолед с нас с ягоди и отделно получи детска енциклопедия, Френско-Англ. и Англ.-Френски речник и абонамент за National Geographic Kids .

Мен докторите ме върнаха ,че не съм можела така да ходя при тях и в спешното не Можело  Shocked Да съм изчакала да ми мине и тогава да съм отидела. Еми то за какво ми е като съм по-добре ? Rolling Eyes
Та се върнах , изгладих де що има ,подредих гардеробите ,готвя бял ориз с моркови и варени картофи за нас двамата с мм ,а за детето ще правя рибка с доматен сос и бял  ориз гарнитура за вечеря и за у-ще за обяд утре ще приготвя (нали не може да се носи риба та се налага да са две яденетата)  , прясна чушка, краставица и картофена салата с черен хляб.

Смърфи благодаря!


Последна редакция: пн, 15 сеп 2014, 20:47 от Анонимен

# 14
  • Мнения: 3 839
Контеса, какъв е този абсурд с лекарите? Те за какво са, като искат при тях да ходят само здрави хора?  ooooh!

И защо не може да отидеш в спешното? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт