Домакини 43/ есенна

  • 44 404
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 644
Контеса благодаря ти за информацията.
Другия вторник ще ходим семейно на видеозон.Казаха,че мога да отида и да изчакам.
Очертава се Хелоин парти за малки и големи Simple Smile
Мисля си да им поръчам пикнята на децата и да в напълня с бонбони.
Бонболина тази красавица май често боледува дай й коластра витамини.
Лейди доволна съм.Системата ми харесва относно обучението на децата.Вмо подхожда с интерес.Днес получи сертификат от единия курс.Онзи ден от училище.Радва се .Сега новостта е ,че всеки ден ще ги вземат и ще ги занимават по-10 мин.Говори английски добре.Даже ме поправя в не се казва така,а така.
От тази година ми прави впечатление,че е по срамежлив.Малко мънка на моменти от срам.Види се драма курс за да го преодолее.

# 736
  • Мнения: 644
Смърфче обясни ни на прост бг език,че и аз не схващам. Joy
Лейди приятно посрещане на мама да си прекарате добре!
Марче я пийни едно винце и гледай един филм.Какво се отчайваш с реклами Joy
Тука пукат някакви фойерверки от вчера и подскачам .Да спират вече ,че ме дразнят.

# 737
  • Мнения: 11 622
Добра вечер   bouquet
Накрая приготвих всичко и мм каза - ти луда ли си да готвиш утре като има разнос по домовете  hahaha У дома само аз понякога хапвам супа, но тази гъбена не ми хареса много, но мм дето не яде никакви супи много я хареса  Joy
Деси едва ли бавят резултатите от биопсията - трайния препарат, който е най-точен изисква средно 14 дни технологично време. След това можете да вземете блокчетата и с тях да отидете при друг патоанатом за второ мнение, ако имате съмнения. За съжаление много болести са неличими по целия свят. Аз възприемам болестите като нормално човешко състояние и е редно да се научим да живеем с тях, а не да губим ценното си време. Радвайте се на това което имате и не забравяй, че понякога въпреки медицината господ е решил друго - има хора с тежки дигнози, които живеят пълноценно дълги години, както и обратното.  Hug Praynig
Стади  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower дано резултата е добър, пък другото ще се нареди!!!
Ма ко тук удари опашката на урагана  Joy Зле е било в Шотландия - съобщиха и за загинали хора. Аз съм малко по-на юг и при нас си беше бурен вятър, като е имало обърнати камиони на магистралата, но тук с ветровете обикновенно е така - тази част на магистралата е с на-висока надморска височина, а и няма никакви дървета - вятъра си фучи на воля - нали съм на "брулените хълмове"  hahaha
Дами най-интересното е, че нито малкия може да възприеме тяхния алгоритъм на записване при делене и умножение, нито вече втора госпожа може да схване нашия  Joy Аз също така не разбрах тукашния - госпожата ми казва "знам, че в бг смятате на ум, но тук задължително трябва всичко да се пише"  Joy Ако ти е интересно - ей така искат да се дели
Скрит текст:
Джейми  Hug удари и едно питиенце! За малкия ти препоръчвам този сайт - по много интересен начин са представени азбуката, думите и лесно се учи защото може да съставя изречения и да чете истории - това е забавно!!! Всичко има и аудио възпроизвеждане. http://www.starfall.com/
Вио явно на детенце му е избягало самочувствието, че може да се справя...Браво на теб   bouquet Ако възвърнеш увереността му да се справя с проблеми ще сте спечелили!!!
Марче  rotfImao rotfImbo пропусна, че миришеш ужасно, защото не се къпеш с точния сапун  hahaha За омекотителя само да те предупредя, че ако го ползваш интензивно при мъжкото бельо може да имаш други изненади в спалнята  hahaha и после да търсиш реклама за втвърдител  hahaha Сериала мм го изгледа, а аз все не намирам време...В момента е зарибен по http://www.imdb.com/title/tt2741602/
Смърфи Hug Случват се и такива неща...удари едно винце и току виж това което търсиш е под носа ти!
Тити супер е Емо!!! Браво!!! Сега и ти ще имаш по-голям стимул да учиш езика   bouquet Не е срамежлив, а просто порасва и започва да развива задръжки... Пък фоерверките са заради индийската нова година  Joy
Мама е качена на влака, настанена в спалното купе и ще видим утре голямото преселение до летището  Joy

# 738
  • Мнения: 3 841
Всички форми за картичките се изрязват с така наречените щанци (die-cuts). Ето такива цък и цък. Те са фин метал, затова си купих магнитни листи цък, нарязах ги на по-малки парчета и започнах да прехвърлям щанците от опаковките им върху тези магнитни листи. И по закона на всемирната гадост, едната я изпуснах, тя се удари в ръба на бюрото и отскочи незнайко къде.

# 739
  • София
  • Мнения: 11 704

Добра вечер   bouquet
.....................
Марче  rotfImao rotfImbo пропусна, че миришеш ужасно, защото не се къпеш с точния сапун  hahaha За омекотителя само да те предупредя, че ако го ползваш интензивно при мъжкото бельо може да имаш други изненади в спалнята  hahaha и после да търсиш реклама за втвърдител  hahaha Сериала мм го изгледа, а аз все не намирам време...В момента е зарибен по http://www.imdb.com/title/tt2741602/
......................

Мириша, душа, мириша защото не се къпя със сапун Тео който е така силно рекламен, но пък за сметка на това се пръскам с мъжки дезодорант, който е силно рекламен по ТВ-то,  но не се получава точния ефект щото не се къпя, а сега де, къде е истината????" Параграф 22" се получава... Simple Smile  Joy
Отивам да въртя ТВ за втвърдител за ММ налага се вече, на там отиват нещата след омекотителите, а аз се чудих от къде тоз проблем... hahaha Joy Благодаря, че сподели ясно е,  че имаш опит...мда.  Joy Joy Абе, ученото си е учено.  Heart Eyes

Този препоръчан сериал от теб не съм го гледала и сега ще го врътна да го преслушам и изтегля.
Лека нощ, прекрасни!  Hug
Смърфи, благодаря за разяснението. Щанци или щампи може би е,  не знам и онова ще го намериш, щом е магнитно означава че се е лепнало някъде на метал.
Пак лека ви.

# 740
  • Мнения: 11 622
Марче нали знаеш "питай патило, а не старило"  hahaha Тъй, че в бельото омекотител НЕ!!!  Joy До тук има два сезона излезли и трябва да го питам как излизат новите и кога са ваканциите. Другия сериал, който и двамата следим е http://www.imdb.com/title/tt0364845/ Новата серия излиза всеки вторник, та в момента ми я пращат  hahaha

# 741
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро, момичета!

# 742
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Добро утро!Взеха че познаха времето..

# 743
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Момичета, заповядайте в новата тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=805913.0

Общи условия

Активация на акаунт