Кърмене и 90 дневната диета?

  • 62 904
  • 758
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 698
За утрешния ми плодов не ми се мисли - имаме именичка и още един празник. Аз съм поръчала суши, направила съм торта  Ще има още какво ли не  ooooh! , а аз трябва само плодове да ям.

# 751
  • Мнения: 142
Мимес, успех ти желая утре и честита именничка!
Мен вече ме е срам да пиша тук, така опетлах последните дни, че....вчера ми беше ден на варивата и след порцията боб се довърших с 1 свинско краче и шкембе чорба за вечеря. На другия ден бях -  Shocked Днес ми беше въглехидратен ден и довърших шкембето от вчера, опънах една бира за вечеря, и ОТНОВО майка ми ме изкуши с пържола и гъбен сос със сметана и домашен хляб пухкав като облаче. Е, клъвнах малко, колкото да не ми падне ухото....... Embarassed Утре ще изкупувам грехове с плодов ден, така ми е по схема. Единственото ми успокоение е, че все пак свалих половината от килограмите, към които се стремя.

# 752
  • София
  • Мнения: 13 206
Morgensternchen, спокойно.. не си само ти  Sunglasses Аз съм първа седмица след 90 дни и съм се разюздала яко. От понеделник се стягам  Crazy

# 753
  • Мнения: 445
Здравейте Simple Smile

днес и аз започвам диетата. Много съм се надъхала, че имам десетина излишни килца от раждането. На мен мотивацията са ми старите дънки - побеснявам когато не мога да се напъхам в тях  Twisted Evil

На инат ще я изкарам, пък да видим, дано имам успех  Praynig

# 754
  • Мнения: 142
Хайде, успех с диетата! 10 кг се свалят бързо  Wink

След вчерашната кулинарна оргия не съм качила нито грам  Party Ура, ура, ураааа! Вече потвърждавам, че от 23 януари до сега съм свалила 6,5 кг, остават още толкова  Wink

Ваче, що тъй бе, душа? Simple Smile

# 755
  • София
  • Мнения: 13 206
Хелънче, добре дошла! Hug

Morgensternchen, кое защо така? Разюздването ли? Не питай, че и аз не знам защо  Rolling Eyes Ето днес схотвих безброй манджи, защото аз обичам да готвя повече и наведнъж. Не всеки ден... и ядох от всичко  Rolling Eyes Скоро ще почнем да излизаме повече и да не седим вкъщи, тогава по-малко ще ям. А от понеделник започвам да спазвам стриктно режима "почивка"  Wink

# 756
  • Мнения: 570
привет и от мен  Hug Отдавна не съм се отчитала..месечния цикъл си заминава вече и кантара ме зарадва  Heart Eyes Само още 10кг  Mr. Green Карам си дните...чат пат имам прегрешения, но всичко е в рамките на нормалното. Нямам търпение да съм по-лекичка...защо става толкова бавно  Flutter Виж качването е направо скоростно, а свалянето... Flutter

# 757
  • Мнения: 98
Привет:) И аз днес съм умряла от глад, добре че е въглехидратен ден:) За обяд си направих зеленчуци на грил, бяхме си купили и питка, ммм.... Обаче накрая довърших с едни орехови сладки, които свекър ми беше донесъл и 2 дни им се облизвам  Mr. Green

# 758
  • Мнения: 26
Здравейте,
направих нова тема, че тази сме я изписали вече  Laughing
Заповядайте: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=645715.new#new

Общи условия

Активация на акаунт