Шуслерови соли - полезни ли са?

  • 851 631
  • 2 312
  •   4
Отговори
# 1 095
  • София
  • Мнения: 3 756

При проблеми със стомаха - сол номер 4?Правилно ли е?
Еми аз пак да попитам,за да съм сигурна.

# 1 096
  • Мнения: 199
Можете да взимате няколко соли с интервал поне половин час между тях.
Мерси много   bouquet

# 1 097
  • Мнения: 8 906
Дъщеря ми е с хрема. Секретите са бледи, полупрозрачни и необилни. Склонна съм да мисля, че е недоизлекуван проблем, тъй като след допреди седмица беше на капки с АБ. На своя глава започнах да й давам ШС 6 и 12. От тях като че ли се увеличиха секретите, в което намирам някаква логика. Може ли някой от запознатите да коментира?

# 1 098
  • Мнения: 1 906
Има ли полза от комбинацията за отслабване - много се изкушвам, но ми  се иска някой да сподели опит  Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 16 яну 2014, 16:55 от Incognito

# 1 099
  • Мнения: 2 216
Да побутна темата.
Никой ли не приема соли да сподели имат ли ефект Blush

# 1 100
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Да побутна темата.
Никой ли не приема соли да сподели имат ли ефект Blush
Зависи.....за какво  Rolling Eyes

# 1 101
  • Мнения: 2 216
Ами преди мен са питали дали комбинацията за отслабване дава резултат
Гинекологът ми каза да спра противозачатъчните за 1-2 месеца. Мисля през това време, ако мога да приемам комбинация от соли за хормоните

# 1 102
  • Мнения: 1 095
Аз ползвах комбинацията за сваляне на кг., но не съм била супер стриктна. ПИех ги първо С-5номер, О-10номер и В-9номер. Обаче за себе си прецених, че не е правилната комбинация така, защото аз не ям емоционално, не се тъпча, не знам какъв ми е проблема. Редовно обаче забравях 9номер и затова ги обърнах- С-10номер, О-9номер и В-5номер.
Известно време ги приемах така, после ги зарязах. Резултат съответно не съм имала при тази несериозност. Rolling Eyes

# 1 103
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Ами преди мен са питали дали комбинацията за отслабване дава резултат
Гинекологът ми каза да спра противозачатъчните за 1-2 месеца. Мисля през това време, ако мога да приемам комбинация от соли за хормоните
Аз пия за друг проблем-щитовидната жлеза.
Вече 4 мес.по схема:
3,7,9 по 3таблетки разтворени в бутилка с200гр. гореща вода за деня.
Отделно ШС 15 само сутрин и вечер по таблетка.
Определено има ефект/намаля треперенето и обилното потене което имах,дали от тях или от комбинацията и с други неща не мога с точност  да определя,но ефект има/

За бърза обмяна на веществата и редуциране на тегло  се препоръчва 5 и 9 ;три пъти по 5 табл./сутрин,обед и вечер/

# 1 104
  • Мнения: 1 095
Ами преди мен са питали дали комбинацията за отслабване дава резултат
Гинекологът ми каза да спра противозачатъчните за 1-2 месеца. Мисля през това време, ако мога да приемам комбинация от соли за хормоните
Аз пия за друг проблем-щитовидната жлеза.
Вече 4 мес.по схема:
3,7,9 по 3таблетки разтворени в бутилка с200гр. гореща вода за деня.
Отделно ШС 15 само сутрин и вечер по таблетка.
Определено има ефект/намаля треперенето и обилното потене което имах,дали от тях или от комбинацията и с други неща не мога с точност  да определя,но ефект има/

За бърза обмяна на веществата и редуциране на тегло  се препоръчва 5 и 9 ;три пъти по 5 табл./сутрин,обед и вечер/


Тази схема не я бях срещала. Нищо не пречи и така да се опита Wink

# 1 105
  • Пловдив
  • Мнения: 3 562
Отделно ШС 15 само сутрин и вечер по таблетка.
ШС 15?

# 1 106
  • Мнения: 1 099
Шуслерова сол 15 предполагам се имам предвид.

Иначе аз се включвам да си споделя опита със схемите, които се намират в нета- на мен готова схема рядко ми помага, в смисъл че тялото ми има специфични нужди. След много четене и пробване си налучках солите, които ми помагат и кога тялото ми има нужда от дадена сол.

 devi4ca  номер 2 пиеш ли, уж ли и тя е за хормоните. Аз рядко я пия, по не усещам ефект. Само един път имах болки в гърба и ме спаси.  Party

Но в последно време след пробвани, сума ти други лечения от ШС виждам най- голям ефект при мен. А шкафа ми е пълен с тях Crazy

Последна редакция: пн, 10 фев 2014, 22:21 от Ibsena_

# 1 107
  • Пловдив
  • Мнения: 3 562
Шуслерова сол 15 предполагам се имам предвид.

Предполага се.

Само дето ШС са 12 на брой..
Но ти трябва да го знаеш, щом шкафа ти е пълен с тях.

# 1 108
  • Мнения: 1 099
Шуслерова сол 15 предполагам се имам предвид.

Предполага се.

Само дето ШС са 12 на брой..
Но ти трябва да го знаеш, щом шкафа ти е пълен с тях.

 Ами знам Laughing Шуслеровите соли стигат до номер 27. Първите 12 са основните, които са открити от доктор Шуслер, останалите 15 са открити в последствие, водят се допълнителни, но не са по- маловажни.
Някои от допълнителните са на хомеопатичен прицип и трябва да се внимава с дозирането. 

# 1 109
  • София
  • Мнения: 3 756
Е добре де,нали ШС се вземат 20-тина мин. преди или след храна е тогава devi4ka как ги приема разтворени в 200мл.вода  newsm78 наведнъж ли? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт