Шуслерови соли - полезни ли са?

  • 853 694
  • 2 312
  •   1
Отговори
# 2 025
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 795
Благодаря, iv.elina  bouquet

# 2 026
  • Пловдив
  • Мнения: 273
Имунна програма - сутрин 2 таблетки ШС N3, на обяд 2 таблетки ШС N7 и вечер 2 таблетки ШС N6. Имунната програма се прилага в началото на зимния сезон поне за 4-6 седмици. Възможно е повторение.

# 2 027
  • Мнения: 43
Здравейте
Искам да давам на дъщеря ми сол №1 ,защото има спукани капилярчета по бузите.Каква дозировка да приложа?На 6 г е

# 2 028
  • Мнения: 156
Момичета, някой поръчвал ли е от тук и сигурно ли е?
https://www.facebook.com/goodnaturalproducts/
С предплащане е, а страницата няма постове от 2016, но момичето отговаря на съобщения и приема поръчки, та някой поръчвал скоро ?
Благодаря  Hug

# 2 029
  • Пловдив
  • Мнения: 273
Аз съм поръчвала 2 пъти без прадварително да плащам получавала съм ги с наложен платеж. Може да се е опарила и затова сеге да иска някаква гаранция  newsm78

# 2 030
  • Мнения: 43
Момичета, някой поръчвал ли е от тук и сигурно ли е?
https://www.facebook.com/goodnaturalproducts/
С предплащане е, а страницата няма постове от 2016, но момичето отговаря на съобщения и приема поръчки, та някой поръчвал скоро ?
Благодаря  Hug


Има публикация от 09.01.17г
Аз поръчах миналата седмица и ги чакам тези дни.Не съм давала предплата.Ще платя с НПкато ги получа с Еконт.За първи път поръчвам.Дано са ефективни

# 2 031
  • Мнения: 156
Благодаря момичета Simple Smile Аз поръчвам по-голям брой, за това е предплатата може би Simple Smile

# 2 032
  • Мнения: 87
Цената им е доста по ниска  Wink А някой да има отзиви за действието им..... дали има разлика впредвид цената  Rolling Eyes

# 2 033
  • Мнения: X
Цената им е доста по ниска  Wink А някой да има отзиви за действието им..... дали има разлика впредвид цената  Rolling Eyes
Съпругата ми ги поръчва от една жена от фейса,страшно сме доволни- М и почва името,ще питам довечера и ще ви кажа.В Бг се продават до номер 12 а те са 27.Ние ползваме и 21,18 и 26.21 е много добра и покрива доста оплаквания.В Гугъл има доста инфо

# 2 034
  • Мнения: 97
Здравейте. Някой може ли да ми каже от личен опит дали има шуслерова сол която да топи камъни в бъбреците.

# 2 035
  • Мнения: 135
Здравейте !
Все още съм в началото и не съм разучили напълно солите ...
В момента съм с хрема и болки в гърлото . Секретите в по - голямата си част са бистри , но на моменти има и зелено .
Моля да ми кажете какво и как да приемам .
Благодаря !

# 2 036
  • Мнения: 88
За боли в гърлото и хрема - 3,4, и 8 ако са прозрачни сополите. Поне по 5 таблетки еднократно + през 30 мин по тбалетка.

# 2 037
  • Мнения: 357
За боли в гърлото и хрема - 3,4, и 8 ако са прозрачни сополите. Поне по 5 таблетки еднократно + през 30 мин по тбалетка.
Пуснах същото на лично съобщение. Мога да добавя, че сол  2 има невероятен облекчаващ ефект при остра болка в гърлото.

# 2 038
  • Мнения: 43
Здравейте,
Как е по-добре да се приемат солите,под езика да се смучат или разтворени във вода.Приемам няколко номера и сутрин слагам по 6 табл от всяка сол в 500 мл вода и пия през деня на малки глътки.Въпроса е,дали се усвояват по този начин достатъчно добре или да се смучат е по-добрия вариант.

# 2 039
  • Мнения: 164
И мен ме интересува за приема. ММ смуче 5 сутрин и 5 вечер- по-лесно и бързо е, но дали е по-ефективно?

Общи условия

Активация на акаунт