Шуслерови соли - полезни ли са?

  • 853 484
  • 2 312
  •   3
Отговори
# 2 070
  • Пловдив
  • Мнения: 273
10 таблетки от шс 7 и гореща защото се разтварят в топла вода.

# 2 071
  • Мнения: 88
Здравейте, синът ми е на 2г,6 м. Един месец отсъства от ясла, иска ми се пак да го пусна, коя сол мога да му давам профилактично, че да не си лепнем пак нещо. Благодаря предварително Wink

#3 + #6 + #7 - http://www.multipharm.eu/product/1209/kombinatsia-sas-shuslerovi … istema-3-6-7.html
-----------------------------------------------------------------

Имайте предвид, че ако приематe N6 повече от 2 седмици, трябва да приемате и сол N10, която служи за изкарване от отровите от органзима. Ако приемате продължително N6 без N10 може да си доведете до натравяне на организма, от токсините, които N6 извлича от черния дроб

# 2 072
  • Мнения: 13
Здравейте,
Наскоро научих за ШС и съм любопитна относно действието им понеже виждам, че при вас има резултати.
Имам акне засилва се, когато съм в периода преди и в менструация. Общо взето, тъкмо минат пъпките и отново се започва наново. Та намерих коя е комбинацията соли за акне, но не мога да намеря информация как точно да ги взимам. Знам, че в случая е въпрос на хормонален проблем, но наистина вече съм използвала доста методи и всички са с кратък положителен резултат. Много ще съм благодарна и ако някой сподели мнение ако е използвал ШС за този вид проблем.
Благодаря предварително!

# 2 073
  • Somewhere in between
  • Мнения: 8
      Здравейте!
      Каква комбинация от соли е подходяща при първичен цистит и в каква дозировка трябва да се приемат?

# 2 074
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Здравейте!

Събирам отзиви от хора, които са правили пълна реминерализация и детоксикация на организма с 12-те соли.
Препоръчаха ми да го направя това и се чудя дали си струва инвестицията да си купя и 12-те и да я направя или да потърся само соли за конкретния ми проблем.  Thinking

# 2 075
  • Мнения: 88
Здравейте!

Събирам отзиви от хора, които са правили пълна реминерализация и детоксикация на организма с 12-те соли.
Препоръчаха ми да го направя това и се чудя дали си струва инвестицията да си купя и 12-те и да я направя или да потърся само соли за конкретния ми проблем.  Thinking

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
лекувайте само конкретния проблем за да се убедите в ефикастността им  и след това постепенно ще минерализирате тяло си, а няма да инвестирате и голяма сума накуп

# 2 076
  • Мнения: 88
      Здравейте!
      Каква комбинация от соли е подходяща при първичен цистит и в каква дозировка трябва да се приемат?

--------------------------------------------
шуслерови соли при цистит са задължително и в големи дози сол N3, в допълнение сол N8 и N9. В случай на позиви за уриниране (чести и неефективки) се приемат шуслерови соли с номера N8 и N10. Като отшуми, може да се приема профилактично N16 за предпазване от това неприятно усещане. Ако циститът е вече хроничен, се приемат соли с номера N6, N10, N11, N12 и N16.

# 2 077
  • Мнения: 88
Здравейте,
Наскоро научих за ШС и съм любопитна относно действието им понеже виждам, че при вас има резултати.
Имам акне засилва се, когато съм в периода преди и в менструация. Общо взето, тъкмо минат пъпките и отново се започва наново. Та намерих коя е комбинацията соли за акне, но не мога да намеря информация как точно да ги взимам. Знам, че в случая е въпрос на хормонален проблем, но наистина вече съм използвала доста методи и всички са с кратък положителен резултат. Много ще съм благодарна и ако някой сподели мнение ако е използвал ШС за този вид проблем.
Благодаря предварително!

Щом знаете комбинацията, тогава само количеството - по всяка сол минимум от 5 таблетки на ден, поне в рамките на 1 месец
 

# 2 078
  • Пловдив
  • Мнения: 3 588
От къде най-евтино поръчвате солите?
На каква цена и в какъв срок идват?

# 2 079
  • Мнения: 88
От къде най-евтино поръчвате солите?
На каква цена и в какъв срок идват?

От тук
https://www.facebook.com/groups/330254537327589/

# 2 080
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Здравейте!

Събирам отзиви от хора, които са правили пълна реминерализация и детоксикация на организма с 12-те соли.
Препоръчаха ми да го направя това и се чудя дали си струва инвестицията да си купя и 12-те и да я направя или да потърся само соли за конкретния ми проблем.  Thinking

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
лекувайте само конкретния проблем за да се убедите в ефикастността им  и след това постепенно ще минерализирате тяло си, а няма да инвестирате и голяма сума накуп

Благодаря!
Принципно съм ги използвала успешно и преди, та нямам съмнения, че работят добре.  Mr. Green

# 2 081
  • Мнения: 1 092
Здравейте, можете ли да ми кажете по колко таблетки на ден от N 1 и N 2 мога и е препоръчително да взимам по време на бременност?

# 2 082
  • Мнения: 88
Здравейте, можете ли да ми кажете по колко таблетки на ден от N 1 и N 2 мога и е препоръчително да взимам по време на бременност?


По 5 таблетки от сол  Flutter

# 2 083
  • Мнения: 1 092
Благодаря  bouquet А има ли значение по кое време на деня ще ги смуча?

# 2 084
  • Мнения: 13
Здравейте!
Може ли да се пие само един вид сол  ? Задължително ли е да се правят комбинации ?
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт