Шуслерови соли - полезни ли са?

  • 852 428
  • 2 312
  •   2
Отговори
# 2 085
  • Мнения: 88
Здравейте!
Може ли да се пие само един вид сол  ? Задължително ли е да се правят комбинации ?
Благодаря!
---------------------------------------------

Може, но са по ефективни в комбинации

# 2 086
  • Мнения: 88
Благодаря  bouquet А има ли значение по кое време на деня ще ги смуча?

според биоритъма има значение, сол 1  вечер, а номер 2 сутрин

# 2 087
  • Мнения: 1 092
shopgirl, отново благодаря!  Peace

# 2 088
  • Пловдив
  • Мнения: 559
На няколко места дават комбинация за сенна хрема 2 3 8., но никъде не пише коя сутрин коя обед и коя вечер.Някой знае ли

# 2 089
  • Мнения: 13
shopgirl , благодаря за отговора Simple Smile

# 2 090
  • Мнения: 88
На няколко места дават комбинация за сенна хрема 2 3 8., но никъде не пише коя сутрин коя обед и коя вечер.Някой знае ли
-------------------------------------------
N2 - регулиране на белтъчините, чрез което се намалява алергичната предразположеност на организма -10 таблетки
N3 - подпомага организма при екстремни изисквания към обмянат ана веществата - 10 таблетки
N4 - подпомага интензивната дейност на жлезите, облекчава бронхите -10 таблетки
N6 - снабдява клетките с крайно необходимия кислород и разгражда отлаганията по клетките - 7 таблетки
N8 - детоксикира организма, облекчава носа и очите при хрема - 20 таблетки
N10 -помага на организма при изхвърлянето на шлаките и намалява отока на очите - 7 таблетки
N24- намалява прдразположеността към алергии - 5 таблетки

2,3 и 8 се приемат сутрин с разлика 5-15 мин между номерата

# 2 091
  • Мнения: 88
shopgirl, отново благодаря!  Peace
------------------------

Моля  Hug

# 2 092
  • Мнения: 28
Здравейте, мами! Нямам възможност да изчета всичко и ще съм благодарна, ако някой ме посъветва. Днес е понеделник във вторник сме на ДК и най - вероятно ще ни бият ваксина хексацима. Това ще е първи прием. Купих си соли 2,3,4,10. Знам, че е нужно месец преди да се постави ваксина да се пият 2 и 3, но нямаме толкова време. Търся съвет от някоя мама, която е имала същия казус.Каква би била схемата, ако разхолагахте само с два дена? По колко и от кои соли да дам ? Разтварям в кърма или преварена вода, но може ли с обикновенна малка лъжичка да се дадът или трябва да е пластмаса?

# 2 093
  • Сф
  • Мнения: 4 778
Схемата за ваксина, която съм прилага е следната
https://www.dropbox.com/s/9zhn1lpghb3zbpl/FB_IMG_1471024852184.jpg?dl=0
За пръв път чувам месец по- рано да се дават.
Дават се поне половин- един час отстояние от хранене, с вода/ кърма, може с всякаква лъчжичка.

# 2 094
  • Мнения: 88
Схемата за ваксина, която съм прилага е следната
https://www.dropbox.com/s/9zhn1lpghb3zbpl/FB_IMG_1471024852184.jpg?dl=0
За пръв път чувам месец по- рано да се дават.
Дават се поне половин- един час отстояние от хранене, с вода/ кърма, може с всякаква лъчжичка.

------------------------------------------------------
Задължително трябва да се избягват метални съдове и лъжици. Точната комбинация за ваксинация е N2,N3,N4 и N12 и си има обяснение за това.
Абсолютно вярно е че трябва да се дават поне две до три седмици по рано и съответно поне толкова ако не и повече време и след ваксинацията.
След ваксинацията трябва да се добави и N10 - която изчиства организма от натрупаните и остатъчните вредни вещества от ваксината - задължително минимум 1 месец

Ако нямате налични всички номера давате теи които искате

# 2 095
  • Мнения: 88
Здравейте, мами! Нямам възможност да изчета всичко и ще съм благодарна, ако някой ме посъветва. Днес е понеделник във вторник сме на ДК и най - вероятно ще ни бият ваксина хексацима. Това ще е първи прием. Купих си соли 2,3,4,10. Знам, че е нужно месец преди да се постави ваксина да се пият 2 и 3, но нямаме толкова време. Търся съвет от някоя мама, която е имала същия казус.Каква би била схемата, ако разхолагахте само с два дена? По колко и от кои соли да дам ? Разтварям в кърма или преварена вода, но може ли с обикновенна малка лъжичка да се дадът или трябва да е пластмаса?


Давате тези които имате. Количеството може да е x2. Поне по 5 таблетки от сол

# 2 096
  • Пловдив
  • Мнения: 272
За дете 1,6г какво се дава за нисък хемоглобин.

# 2 097
  • Мнения: 13
Здравейте!
При възпаление в интимната област , може ли да подпомогна възстановителния процес  с шуслерова сол №3 ?
Благодаря!

# 2 098
  • Мнения: 88
Здравейте!
При възпаление в интимната област , може ли да подпомогна възстановителния процес  с шуслерова сол №3 ?
Благодаря!

да, може, но имайте предвид че трябва да е в големи количества - поне 20 таблетки на ден

# 2 099
  • Мнения: 88
За дете 1,6г какво се дава за нисък хемоглобин.

N3, N6 и N10

Общи условия

Активация на акаунт