Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - 24

  • 41 887
  • 722
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 353
  Tsugumi, честит празник! Пожелавам ти чудни, прекрасни филми навсякъде!

# 346
  • Мнения: 3 266
   ТинаХрис, моят за съжаление е на ниво сериали и за Портман ще чакам превод. Та не мога да кажа за качеството.

brawn , пробвах- и при мен не зарежда.
Да, италиански е. Не намирам откъде да го сваля  Rolling Eyes

# 347
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Гледах Motherhood с Ума Търман - със смесени чувства съм. Някак си прекалено "майчински" ми дойде. Спокойно може и да не се гледа.

The Black Swan и аз искам да го гледам, ще го тегля, не ми трябват субтитри. Дано дамо качеството да е хубаво. В този блог четох интересен коментар: http://openlyfeminist.com/2010/12/14/theblackswan/

# 348
  • Мнения: 2 617
   ТинаХрис, моят за съжаление е на ниво сериали и за Портман ще чакам превод. Та не мога да кажа за качеството.

brawn , пробвах- и при мен не зарежда.
Да, италиански е. Не намирам откъде да го сваля  Rolling Eyes
Имам го на компютъра, но нямам идея от къде съм го сваляла.
В isohunt попадам на някакви резултати: http://DMCA-removal-from-Google/torrent_details/221825329/43ae1e … 8c42b?tab=summary, но не знам, доколко са надеждни. Понякога пускат фейкове там, особено на нови филми.
Има английски субтитри в opensubtitles.

Veselinka и Хапка, благодаря ви Simple Smile

# 349
  • Мнения: 1 434
   ТинаХрис, моят за съжаление е на ниво сериали и за Портман ще чакам превод. Та не мога да кажа за качеството.

brawn , пробвах- и при мен не зарежда.
Да, италиански е. Не намирам откъде да го сваля  Rolling Eyes
Пропуснала съм да сложа линка вчера  Laughing

http://www.eutorrents.com/drama/2010/come-undone-2010.html

# 350
  • Мнения: 2 055
Честито и от мен, Tsugumi! Пожелавам ти цялото щастие на света  Hug http://www.youtube.com/watch?v=R7z4Kkh7duI

# 351
  • Мнения: 1 434
Откъде дърпате ''Черният лебед''? И аз бих искала да го гледам   Heart Eyes

# 352
  • Мнения: 3 266
Bluevelvet, изгледах го и благодаря за предложението  Hug

# 353
  • Мнения: 5 462
Честито Тсугуми !!  bouquet
Нчкакви отзиви за
All Good Things(2010) ??


# 354
  • Мнения: X
Нчкакви отзиви за
All Good Things(2010) ??

Аз го гледах и писах това в друга тема:
Вчера гледах All good things, малко психария си беше и ...не ми хареса. Райън Гослинг-гадна роля и гадна визия  Rolling Eyes.
 Но пък на мен кажи речи последните няколко седмици каквото и да съм гледала все не ми хареса, та не знам до колко съм права.
Снощи пък гледах Cairo Time, хареса ми.

# 355
  • София
  • Мнения: 1 176
Нчкакви отзиви за
All Good Things(2010) ??

Не ми хареса. Както започна очаквано и типично, така продължи прекалено агресивно.
Не знам дори защо го гледах, при положение, че не харесвам нито нея, нито него .

# 356
  • Мнения: 886
Нчкакви отзиви за
All Good Things(2010) ??

Не ми хареса. Както започна очаквано и типично, така продължи прекалено агресивно.
Не знам дори защо го гледах, при положение, че не харесвам нито нея, нито него .

Е, аз харесвам и нея и него. И въпреки това НЕ харесах филма. Бих го опеделила като доста скучен.

# 357
  • Мнения: 34
Такаа, снощи - All the good things....отдавна спрях да гледам трилъри, защото или са много прозрачни /ясно ти е кой е лошия на 2-та минута/ или скучни...абе от Ghost writer насам нищо в този стил. Но All the good things ми върна вяра в жанра - страховит, мрачен, напрегнат. Историята не е нещо ново за киноисториите и може би без тези актьори филма нямаше да стане това,което е. Раян Гослинг - зловещ и непредсказуем /моята забележка е, че ако си фен на Раян, каквато смята, че съм, ще забележиш някои тикове и актьорски похвати, които вече си виждал в други негови превъплъщения/. Кирстен Дънст - изплашена и смела като човей загубил всичко. Много нежна в началото на историята - страхотен избор на кастинг директора. Франк Лангела - поредно доказателство защо е в Първа лига на Холивуд. Имаше страхотни режисьорски идеи, нищо не ми дойде в повече и за миг не ме изпусна "ужаса". Препоръчвам!
Така,чакам още представители на жанра......

# 358
  • Варна
  • Мнения: 289

 Снощи пък гледах Cairo Time, хареса ми.

И аз така Simple Smile И на мен ми хареса, Емма  Peace

# 359
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
You Will Meet a Tall Dark Stranger - приятно филмче, не прекалено Уди Алъновско (което за мен е плюс), добро присъствие на Антъни Хопкинс, макар и недостатъчно според мен. Филмът свърши леко в нищото, но е приятно прекаран час и половина.

Общи условия

Активация на акаунт