Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - 24

  • 41 848
  • 722
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз последно гледах The Blind Side.
Като цяло много ми хареса, добра игра на Сандра Бълок, на черното момче още повече.
Единствено ме подразни, че семейството беше представено прекалено перфектно. 
Кои тийнейджъри се държат постоянно така - да, мамо! благодаря, тате!
А пък съпругът - тя ей така довежда огромно чернокожо момче от улицата вкъщи, той гък не казва, поне едно скандалче да беше спретнал.
Иначе ми хареса, че нямаше прекалено сърцераздирателни сцени, че простичко показаха, че все още има и добри хора.

# 16
  • варна
  • Мнения: 1 228
И на мен много ми хареса the blind side .Два пъти  го гледах Сандтра Бълок е страхотна Simple Smile))

# 17
  • Мнения: 495

Хубаво де,има бутонче "Извести"- хората са го създали за да може да се следи темата и без да се пълни с безмислени постове Cry Съжалявам и се извинявам и аз за спам-а,но този "Запис"  и разни емотикони изпълняващи тази роля са толкова дразнещи,"Заразно зло" един вид!

# 18
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Motorcycle Diaries - прекрасен, различен, препоръчвам. Особено за изкушените от живота на Че Гевара.

# 19
  • Мнения: 8 769
Търся филма An inconvenient truth, но нещо не го намирам в торентите. Възможно е и да ен търся правилно.
Ако някой има идея от къде да го дръпна, да се обади. Wink
Мерси!

# 20
# 21
  • Мнения: 495
Търся филма An inconvenient truth, но нещо не го намирам в торентите. Възможно е и да ен търся правилно.
Ако някой има идея от къде да го дръпна, да се обади. Wink
Мерси!

тук?

Вече са помогнали,нищо,аз дадох и друг тарент-сайт   bouquet

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Постоянно вземам идеи за филми от темата. Сега и да се запиша, да не пропускам.   bouquet

# 23
  • Мнения: 7 914
И този гледах:

 И отново разочарование.  Очаквах свежа комедия -  оказа се пълна боза. Rolling Eyes

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 11
Не ми харесваше особено до сега Сандра Бълок, но с The Blind Side ми се издигна в очите като актриса.
Подкрепям с две ръце филма.

# 25
  • Мнения: 8 769
polito91, Anik@, благодаря ви!   bouquet  bouquet  bouquet Търсих в точно тези сайтове (защото съм регистрирана и в двата) и незнайно защо не ми се появи....кой знае какво съм написала Blush Blush Blush Blush

# 26
  • София
  • Мнения: 309
Някой успя ли да гледа вече "Нечестна игра" с Шон Пен и Наоми Уотс да даде коментар.Гледах резюмето,че е по действителен случай и обещава да е добър.Но аз на кино обичам да гледам само зрелищни филми,този като че ли е за домашно гледане.Някой моля да каже дали си заслужава Peace.

# 27
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Някой беше предложил в новата тема да започнем дискусия за най-добрия филм на 2010...

Аз пък предлагам материал за мислене в друга посока - предвиждания за Оскар'83.
Ние с един приятел вече два години се хващаме на бас за нещо, свързано с поредните Оскари.
Тъй като две години поред печеля  Wink, този път реших да се хвана на бас със себе си и да опитам да направя прогнози за вероятните номинанти - а после и за наградените.

Така че събирам активно информация за целия процес, свързан с номинациите.
И по този повод ви предлагам списъка на филмите, които са класирани в категорията "пълнометражен анимационен филм". В тази категория списъкът се обявява на 1 ноември. И за Оскар'83 ще има само 3 номинирани филма в категорията. А не 5, както е било в предишни години.

Аз засега само съм свалила няколко заглавия, но не съм гледала нищо.
Ако някои от вас имат впечатления и имат желание да ги споделят, само ще се радвам.

Ето го и списъка:
“Alpha and Omega”

“Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore”

“Despicable Me”

“The Dreams of Jinsha”

“How to Train Your Dragon”

“Idiots and Angels”

“The Illusionist”

“Legend of the Guardians: The Owls of Ga’Hoole”
“Megamind”
“My Dog Tulip”

“Shrek Forever After”
“Summer Wars”

“Tangled”
“Tinker Bell and the Great Fairy Rescue”

“Toy Story 3”

П.П. "Дългия" списък с представените от всички държави чуждестранни филми ще опитам да постна утре. България е предложила "Източни пиеси".

# 28
  • Мнения: 301
mia4ik, по принцип не си падам по анимации или по-скоро трудно сядам да ги гледам... Почитателка съм на старите анимационни филмчета, където героите са наистина нарисувани, а не като сегашните  Stop И все пак от изброените съм гледала Шрек - много се хилих. Хареса ми. Алфа и Омега, Как да тренираш дракон и Котки и кучета - толкова много пъти съм гледала трейлърите им (всеки път преди филм в киното), че имам чувството, че съм ги гледала вече  Mr. Green И все пак не бих се наела да поставям някой като "най-добър" при положение, че не съм ги гледала всички. Може би ако постнеш филмите от някой друг "списък", с удоволствие бих се наела да ги гледам всичките и да ги изкоментираме.

Иначе последното, което много харесах беше Easy Vertue - много ми хареса Джесика Бийл, а и английското излъчване на филма  Crazy
Относно Мисия Лондон - аз пък съм очарована! Страхотна игра на всички актьори, добър сценарий! Не съм съгласна с "хубаво, ама българско". Съжалявам само, че така и не отидох на кино да го гледам, но с удоволствие си купих DVD-то и бих си го изгледала още веднъж  Peace

Колко много пъти съм използвала "гледам", чак срам да ме хване  Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 3 880
mia4ik, с удоволствие се включвам във всякакви дискусии относно Оскар-ите.
от списъка с анимации съм гледала само 4 от 15 и те са най-популярните май в Бг, даваха ги по кината. нямам фаворит, защото и не съм много активна в тази категория, гледам ги заради малкия.

около кои филми очаквате, че ще настане най-голямата суета на тазгодишните награди?

Общи условия

Активация на акаунт