Най-страхотната мадама

  • 8 600
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 554
МОНИКА БЕЛУЧИ
Страхотна жена и актриса!За мен тя е уникална и неповторима!

# 16
  • Мнения: 8 462
Анастасия Мозер. newsm53

Ми де да знам, много мадами ме кефят, нямам точно определен тип жена или идол.
Аааа,не така ,Лейди!Катето Михайлова е номер едно!

# 17
  • Мнения: 5 317
имаше преди години една манекенка от дания-хелена кристенсен.страхотно излъчване има.

# 18
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
       Сандра Бълок

# 19
  • София
  • Мнения: 5 289
Цеци Красимирова
http://www.cecikrasimirova.com/

Последна редакция: нд, 13 ное 2005, 20:26 от DUDKA

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Като бях мъничка срещнах плакат на Франческа Делера и много ме омая, страхотен сексапил.
После зяпах София Лорен с възхита.
Мадона ми е фаворит и на мен, уникална е!
Бригита Чолакова беше много готина жена, също много ми харесваше и една говорителка по канал1, майката на Димитър Цонев, името ми излезе от ума, извинявам се. Обаче като се появеше на екрана и стоях с отворена уста, стархотно чаровна и нежна. Как се казваше?! Blush Анахид Тачева.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 626
И аз съм ЗА Сандра Бълок! Много ме радва, чара й е страхотен!

# 22
  • Мнения: 92
Идол(и) нямам, но жени, които много ми харесват - Бриджит Бардо, Катрин Деньов, Лейди Ди, Виолета Гиндева, Моника Белучи, Анджелина Джоли и т.н. и т.н.
По-възрастните дами като млади ме кефят(и сега изглеждат чудесно), но малко или много годините преобразяват чертите  Hug
P.S. Aaaa, сега се подсещам и за други- Кристи Търлингтън, Карен Мулдер, Линда и Хелена ...

# 23
  • София
  • Мнения: 1 626
Идол(и) нямам, но жени, които много ми харесват - Бриджит Бардо, Катрин Деньов, Лейди Ди, Виолета Гиндева, Моника Белучи, Анджелина Джоли и т.н. и т.н.
По-възрастните дами като млади ме кефят(и сега изглеждат чудесно), но малко или много годините преобразяват чертите  Hug
P.S. Aaaa, сега се подсещам и за други- Кристи Търлингтън, Карен Мулдер, Линда и Хелена ...

Като каза, че годините преобразяват чертите, та се сетих!
Може да ви учуди това мое мнение, ама аз съм си на него абсолютно сериозно. Като гледам например снимки на баба ми от младите години, въпреки че сега е стара и догодина ще стане на 80г. да е жива и здрава, повече ми харесва сега с бръчките отколкото преди.
Майка ми и баща ми като ги гледам на снимки също, с ония луди моди от преди, сега по-готини ми се струват.
Що така не знам  newsm78
На вас случвало ли ви се е?

# 24
# 25
  • Мнения: 117
Синди Кроуфорд
и
Моника Белучи 

# 26
  • Мнения: 154
Ясмин Гяури - една манекенка отпреди 10 години и повече, ама тая жена направо ме главозамая...

# 27
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ясмин Гяури - една манекенка отпреди 10 години и повече, ама тая жена направо ме главозамая...
Че как да не я знам! Аз съм й фенка.  Grinning

# 28
  • Мнения: 2 032
Одри Хепбърн. Заради излъчването, стила на обличане, благотворителната й дейност. Не бих я нарекла "страхотна мадама", може би най-чаровната жена от публичното пространство, за която се сещам.

# 29
  • Мнения: 433
Гуинет Полтроу

Общи условия

Активация на акаунт