Ryanair Travel

  • 115 967
  • 755
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 026
На мен ми удържаха няколко евра /може би ок. 7 / при плащане с Виза. Иначе сумата е тази, която излиза горе вдясно, да. Само при плащане има такса, може би зависи как плащаш  newsm78

# 691
  • Мнения: 3 322
На мен ми удържаха няколко евра /може би ок. 7 / при плащане с Виза. Иначе сумата е тази, която излиза горе вдясно, да. Само при плащане има такса, може би зависи как плащаш  newsm78
Има удържане при плащане с кредитна карта и си го пише.

# 692
  • Мнения: 6 026
Няма други такси и няма плащане по банков път.
Аз само заради това болднатото писах -ето, че има друга такса - за плащане с карта. А тя не е кредитна, а дебитна  Wink

# 693
  • Мнения: 840
Аз платих 1 евро такса за плащане с кредитна карта Peace

# 694
  • Мнения: 3 322
При плащане с кредитна има %, не знам колко е точно. За това на един му взимат 1евро, а на друг 2, зависи от сумата на билетите

# 695
  • Мнения: 299
На предишния вид на сайта им още като си напиша посоките  и избера дати и часове, ми даваше сумата за плащане и тогава още се виждаше с кредитна и дебитна карта колко струва. Но сега трябва да се попълнят данни и когато се стигне до плащане , избира се с каква карта и тогава чак се вижда. Проиграх така с измислени имена, е-майл и телефон и видях - има 8 вида карти , с  кредитна карта слага 2 % върху сумата.
Предишния вариант на сайта беше по-удобен, още на първо ниво се виждаше всичко. Но може би е тактика от тяхна страна / както и при други търсачки на полети,при някои е така, чак на последната страница се вижда/

# 696
  • Мнения: 138
Да разбирам ли, че е новост? Тъй като нямам спомен с предишния сайт да съм плащала нещо в повече от цената на билета.

# 697
  • Мнения: 299
Не е новост таксата за плащане с кредитна карта. Но просто тогава сайта изглеждаше малко по-различно. Като си отбележиш датите за пътуване, пак почти като сега се виждаха и цените на съседните дати. Отбелязвам датите и часа, потвърждаване. И преди в дясно на страницата се виждаше общата сума, имаше - с кредитна карта -прим. 230 евро, под него с дебитна карта - 223 евро. Това беше видно още преди да се попълват данните на пътуващите. А сега трябва да се попълнят всички данни и най-накрая ти дава за избор на карта за плащане, и сега са изброени мисля че 6 вида карти.При кредитните е с 2 % отгоре. Пробвайте като цъквате на всеки вид карта и ще видите как се променя общата сума.

# 698
  • Варна
  • Мнения: 436
Здравейте, някой плащал ли е с банков превод? И ако да, как става?

# 699
  • Мнения: 3 322
Здравейте, някой плащал ли е с банков превод? И ако да, как става?
Няма такава опция.

# 700
  • Варна
  • Мнения: 436
Здравейте, някой плащал ли е с банков превод? И ако да, как става?
Няма такава опция.
А през PayPal какви такси се плащат?

# 701
  • Мнения: 3 322
Като го избереш ще видиш, вероятно ще е както с кредитна карта % от сумата.

# 702
  • Мнения: 6 026
Искам да ви питам - как процедирате със застраховката при пътуване? Виждам, че ми дават опция за такава, както и за багажа.
1, Това значи ли, че няма никаква застраховка, покриваща се от сумата, която сме платили за билетите?
и
2, Опитвам се да пробвам да закупя, но в падащото им меню за избор на държава, България липсва  newsm78
Та какво правите вие със застраховките?
 bouquet

# 703
  • Мнения: X
Искам да ви питам - как процедирате със застраховката при пътуване?
Правя си такава към Алианц,но може и към други застрахователи,с които си свикнала. Peace

# 704
  • Мнения: 6 026
Благодаря ти, Еликсир  bouquet, но аз имах предвид застраховките от Райънеър, които дават като опция към билетите. Ако нямам такава застраховка, както и застраховка от Алианц или друга компания, самият билет никаква застраховка ли не включва  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт