SUPERNATURAL - Sweeter than heaven, hotter than hell

  • 25 294
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 040
Аз не, че ще участвам в конкурса, ама да си каже, че предложеното лого ми харесва.

Аз даже бих се обърнала след такъв мъж..а ако не бях стеснителна щях и да подсвирна Joy
Като нищо ще го изгледам от до, но и аз не бих събрала смелост да свирна, дори и да можех  Grinning.

Много са готини в това клипче  Laughing

# 706
  • Мнения: 6 390
Ламята, много ми хареса написаното за Дийн. То не че съм пълноправна градинарка Whistling но ако трябваше да отговоря на въпроса на Импала, щях да кажа, че точно това ми харесва в него. Понеже е типичен красавец, външността му не би ме привлякла на първо четене, но понеже красотата е поведение, мога да кажа, че въпреки, че не харесвам очите и устните му чак толкова много (колкото тези на Джаред/Сам) много одобрявам това, което прави с тях Heart Eyes Опс Blush Laughing

Даммм, Дийн има страхотни устни, но работата на Сами с тях - неговите си устни имам предвид - ме... 'впечатлява' Blush повече. Много по-активна е.

Злате,

И на мен ми се ще някой път да се престраша да свирна след някого, ама пусто възпитание. Смелостта ми стига само да се обърна и да 'погна' онези, малкото, които свиркат след мен.

Последна редакция: пн, 29 ное 2010, 16:15 от Impala

# 707
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388

Даммм, Дийн има страхотни устни, но работата на Сами с тях - неговите си устни имам предвид - ме... 'впечатлява' Blush повече. Много по-активна е.


 Joy Joy Импалко, добре, че уточни! Да, ама аз като чета си преставям и за часи от секундата  ooooh!  Blush  Heart Eyes  Laughing

Със сигурност ако видя мъж като Джаред или Дженсън ще се ппозазяпам. Ако е като Джаред, даже леко ще зяпна. За свирене, и аз няма да свирка...м. Вие за каква ме вземате Rolling Eyes Laughing

# 708
  • Мнения: 630
Ламята, много ми хареса написаното за Дийн. То не че съм пълноправна градинарка Whistling но ако трябваше да отговоря на въпроса на Импала, щях да кажа, че точно това ми харесва в него. Понеже е типичен красавец, външността му не би ме привлякла на първо четене, но понеже красотата е поведение, мога да кажа, че въпреки, че не харесвам очите и устните му чак толкова много (колкото тези на Джаред/Сам) много одобрявам това, което прави с тях Heart Eyes Опс Blush Laughing

Даммм, Дийн има страхотни устни, но работата на Сами с тях - неговите си устни имам предвид - ме... 'впечатлява' Blush повече. Много по-активна е.

Злате,

И на мен ми се ще някой път да се престраша да свирна след някого, ама пусто възпитание. Смелостта ми стига само да се обърна и да 'погна' онези, малкото, които свиркат след мен.

Хахахахахахахахахха, хайде де, престрашете се...

Come and sit beside me, darling... and then kiss me... and then we will see...



Офф и аз почнах некви разкази по картинка, явно е заразно...

# 709
  • Мнения: 6 390
Даммм, Дийн има страхотни устни, но работата на Сами с тях - неговите си устни имам предвид - ме... 'впечатлява' Blush повече. Много по-активна е.
Joy Joy Импалко, добре, че уточни! Да, ама аз като чета си преставям и за часи от секундата  ooooh!  Blush  Heart Eyes  Laughing

Уточнявам, я, 'щото аз какво мога да си представя ooooh! Crazy : нали не съм много бързомислеща, при мен не са части от секундата Laughing .

... Ако е като Джаред, даже леко ще зяпна. За свирене, ...

Ето тук пак така ooooh! .

Come and sit beside me, darling... and then kiss me... and then we will see...

Офф и аз почнах некви разкази по картинка, явно е заразно...

Moже ли да довърша? "Диванчето ще ни е тясно, препорастнала като мен Импала, но имаме стол и маса. Все нещо ще ни побере и издържи... Ако не, имаме стени!"

PS. За пердетата не се сещам в момента.

Последна редакция: пн, 29 ное 2010, 17:23 от Impala

# 710
  • София
  • Мнения: 6 219
Понеже е типичен красавец, външността му не би ме привлякла на първо четене

Аз даже бих се обърнала след такъв мъж..а ако не бях стеснителна щях и да подсвирна Joy


Хм, подсвиркване - не, но... бих изиграла с него едно монополи (примерно)


Младата версия на таткото ми е много позната! От къде ли!?!?!??!

# 711
  • Мнения: 2 040
Импалка, в най-краен случай пода е ваш. Ще си го постелете с перденцата. Ето и за тях намерих приложение  Mr. Green.

Понеже наближаваме края на темата, да ви кажа, че най-авторитарно без да ви питам за идеи, вдъхновена от последния епизод си заплювам правенето на следващата тема.

# 712
  • Мнения: 6 390
Хм, подсвиркване - не, но... бих изиграла с него едно монополи (примерно)

Ще му оставиш монопола, водещата роля, досетих се аз Mr. Green .

Импалка, в най-краен случай пода е ваш. Ще си го постелете с перденцата. Ето и за тях намерих приложение Mr. Green.
Колко мно-о-ого имам да уча ooooh! ! Thank you, master Mr. Green .

PS. Вдъхнови ме за нов гол-подов подпис, за 'ужас' на титуляра. Благодаря Hug .

Последна редакция: пн, 29 ное 2010, 17:20 от Impala

# 713
  • Мнения: 630
Даммм, Дийн има страхотни устни, но работата на Сами с тях - неговите си устни имам предвид - ме... 'впечатлява' Blush повече. Много по-активна е.
Joy Joy Импалко, добре, че уточни! Да, ама аз като чета си преставям и за часи от секундата  ooooh!  Blush  Heart Eyes  Laughing

Уточнвам, я, 'щото аз какво мога да си представя: нали не съм много бързомислеща, при мен не са части от секундата Laughing .

Come and sit beside me, darling... and then kiss me... and then we will see...

Офф и аз почнах некви разкази по картинка, явно е заразно...

Moже ли да довърша? "Диванчето ще ни е тясно, препорастнала като мен Импала, но имаме стол и маса. Все нещо ще ни побере и издържи... Ако не, имаме стени!"

PS. За пердетата не се сещам в момента.

Е, пердетата няма да ви издържат, не ги включвай въобще Joy
Аууу какъв нов подпис, Импалка, и оххх какви лицеви опори.... направо ми се дощя да съм пода...

Последна редакция: пн, 29 ное 2010, 17:23 от Apocalyptic city

# 714
  • Мнения: 1 343
I. Ivanova вярвай ми до 4-ти сезон Дийн ми беше фаворит. Но 4-ти сезон Сам порасна. възмъжа. И стана един такъв...
Лошав бе. И аз сега май малко повече съм над лехите в градината отколкото на тренировки на стадиона  Embarassed Embarassed Embarassed
Не че не уважавам свирката на тренера  Whistling  Ако ми падне бих посвирила на нея с удоволствие  Embarassed обаче ах този нов Сам...
Ама ще видиш сама като стигнеш до него !

# 715
  • Мнения: 2 040
Импала, чуден подпис!  Grinning

# 716
  • Мнения: 312
Цитат
Сам колкото и да е хубав, мил, състрадателен, .... в новия сезон, лош, студен и Адски секси, погледа му гледайки жената е "Това парче става, това не става ....". ...Докато погледа на Дийн в предните сезони сякаш те кара да се чувстваш като влюбена ученичка.
bichito, точно това имах предвид  bouquet
Apocalyptic city, повтаряй и потретвай добре ти се получава, виж Impala колко бързо се възползва
На Злата и аз и свалям шапка - колко бързо намери приложение на перденцата  Mr. Green
Impala подписа радва

Веднъж подсвирнах като излизаше една приказна мацка да прави демонстрация на аржентинско танго и след това какъв срам брах не е истина Embarassed
Толкова страхотна беше, че очаквах всички мъже и част от жените да подсвирнат и да се скрия в тълпата, ама не би - единствена бях
Ако ще е след мъж още повече ще ме е срам  Rolling Eyes
За зазяпването - аз съм неспасяема, но се самооправдавам че е професионално изкривяване, защото се зазяпвам по всякакви неща. bowuu

# 717
  • София
  • Мнения: 6 219
I. Ivanova вярвай ми до 4-ти сезон Дийн ми беше фаворит. Но 4-ти сезон Сам порасна. възмъжа. И стана един такъв...
Лошав бе.
Ама ще видиш сама като стигнеш до него !

 Laughing Laughing Laughing
Ооооо! Значи имам още цели 3 сезона да му се наслаждавам!!!!  На Дийн де!
След това ще се чудя с кой да си играя Монополи...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Всъщност от Сам най - ме отблъсква прическата. К'в е тоя бритон постоянно в очите му!!!

# 718
  • Мнения: 6 390
I. Ivanova вярвай ми до 4-ти сезон Дийн ми беше фаворит. Но 4-ти сезон Сам порасна. възмъжа. И стана един такъв...
Лошав бе. Ама ще видиш сама като стигнеш до него !

 Laughing Laughing Laughing
Ооооо! Значи имам още цели 3 сезона да му се наслаждавам!!!!  На Дийн де!
След това ще се чудя с кой да си играя Монополи...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Всъщност от Сам най - ме отблъсква прическата. К'в е тоя бритон постоянно в очите му!!!

(цък)

"I.Ivanova, ето, махнах си бретона от очите заради теб. Сега да те видя как ще ми избягаш."

# 719
  • София
  • Мнения: 6 219
е, кво да кажа - обичам вериги...
освен и с него да изиграя едно монополи... още сега  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт