Нещо(капки) за сополи и запушен нос?

  • 89 227
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ако не се лъжа в 10мл физиологичен разтвор се слагат 5 капки клеева. Потърси инфо в Гугъл - да не те объркам  Blush

# 16
  • Мнения: 82
Впечатлих се от отзивите за Коризалия! Как се дава - според чичко Гугъл на всеки час по 1 табл. до 12 час, а след това 2х2 табл, така ли процедирате и вие?

# 17
  • Мнения: 363
Такаа,купих си коризалия!Въпросът ми е като изпием опаковката,дали не трябва да купувам нова за да продължи профилактиката,или е достатъчна само една? newsm78

# 18
  • Мнения: 3 092
Купи си и втора опаковка , винаги е хубаво да имаш под ръка , защото е важно лечението да започне бързо.
Коризалията , както и Еуфорбиума пресичат хремата , но е много важно да започнеш да ги даваш при първите симптоми, както и клеевата тинктура -за нос 5 капки в 10мл физиологичен разтвор , за профлактика по капка на годинка (4години -4 капки ) във сок или вода сутрин на гладно , а ако са болни същото се повтаря и вечер .
Ако се страхуваш от алергична проява относно клея  или просто искаш  да си уверена че е напълно безопасен за децата ти правиш следните 2 неща  Simple Smile
-.намазваш  ограничен участък от кожата с 30% спиртен разтвор на прополис ( пчелен клей ) - колкото грахово зърно от вътрешната страна на лявата ръка, където кожата е нежна. Ако в рамките на 24 часа от намазването не се наблюдават зачервяване, подуване и други признаци на алергична реакция се пристъпва към
-. Намазваш ограничен участък венеца с 30% спиртен разтвор на прополис ( пчелен клей ) , така както се постъпва при лечение на парадонтози и гингивити. Ако в рамките на 24 часа липсват алергични реакции всичко е наред- пристъпваш към профилактика .
Аз да си призная това с намазването на венеца ( макар че е наистина съвсем малко ) на сина ми не го направих , защото го прилагам на себе си и е доста гадно, но той не показа никаква алергична реакция от теста на кожата.
Ефективен е и с две ръце го препоръчвам.Може да го съчетаваш както с Коризалията , така и с еуфорбиума ( и той е хомеопатичен ).
Разбира се че всичко написано от мен ,както и от другите не замества ходенето на лекар .

Успех !

# 19
  • Мнения: 9 429
Стеримар при нас действа най-ефективно.Нищо друго не облекчава така,като него.

# 20
  • Мнения: 49
Мога да препоръчам кърма, който има под ръка. Поне при нас, както и при познати, които ми го препоръчаха - методът действа!
Другото, което знам, е сребърна вода. Само за дозата не съм много сигурна  newsm78

# 21
  • Мнения: 4 615
Моля, не капете кърма в нослетата и очите на децата си!

# 22
  • Мнения: 2 005
Аз използвам за децата физ. р-р(Низита, Риномер), клеева тинктура, сребърна вода.

# 23
  • Мнения: 3 092
Другото, което знам, е сребърна вода. Само за дозата не съм много сигурна  newsm78
не може да се предозира  Peace

# 24
  • Мнения: 363
Ами ще видим тази коризалия каква работа ще свърши!Искам да питам тносно разтвора физиологичен +клеева тинктура,той колко време се съхранява и как?Защото доколкото разбрах става дума за 10мл,от която се капе само по капка,какво правим с остатъка?

# 25
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ами правиш си по-малко количество. Да речем 5мл ФР с 2.5 капки Simple Smile

# 26
  • Мнения: 3 092
Разтвора се съхранява в тъмно шишенце за 1 денонощие и после се прави нов.
Аз използвам контейнерчетата за ако от аптеката.

# 27
  • Мнения: 49
При нас "Стеримар" действа най-добре. А при по-упорита хрема след стеримар-а използвам виброцил капки (2 пъти на ден по 2 капки).

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Стеримар  Peace

# 29
  • Мнения: 4 615
В аптеките продават едни тъмни шишенца с дозатор. Аз в тях си направих тинктурата. А тя може ли да се предозира? Т.е. на някои места чета, че дозата е 5-6 пъти дневно по 4 капки във всяка ноздра, а сега, че се капва по капка само. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт