Грижа за косата - 81 - място за всякакви въпроси

  • 109 943
  • 705
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 0
Добре всъщност този розмарин не прави косъма по-дебел, а просто прави косата по-покорна и не толкова мека и жива... това ли е всъщност ефекта че аз не мога да си го обясня  ooooh! newsm78 Thinking Laughing

# 646
  • Мнения: 1 282
Анч, повтори процедурата 2-3 пъти седмично и ще се втвърди Grinning Целта на тази процедура е да обвие косъма с нов слой протеин. Когато новия слой протеин стане дебел, той е и по-сух. Според типа коса това натрупване отнема различно време, например при БендС която има доста дебел косъм само едно ползване е достатъчно, други хора имат нужда от повече. Освен това също, ако косъма ти е бил увреден (дори и да не си личи) преди да започне да се натрупва протеина ще се разпределя да 'запълва дупките'.

Ааа, аз някъде из някоя от темите си казах, че според мен косата ми е доста увредена и си е "попила" всичкия протеин.  Mr. Green
Не смятам да се отказвам аз. Дори и да не ми се втвърдява косата- да си "запълва дупките", нямам нищо против.  Mr. Green

# 647
  • Мнения: 1 645
От стимуланта за коса на Икаров косата ми расте бързо - ФАКТ!!!
Боядисах се тъмна октомври и тогава не го ползвах...следващото ми боядисване беше чак преди Коледа,3 месеца минаха преди да стане нужно да се боядисам...оттогава ползвах стимуланта 2 пъти,преспах с него и чак сутринта го измих...и днес забелязах че имам доста светли поникнали корени-около 2 см Shocked

# 648
  • Мнения: 6 648
Само стимуланта ли нанасяте и къде в корена или по цялата коса ?
Аз сега съм тривитаминола  ,стимуланта и микс от масла наклепана.

# 649
  • Мнения: 1 645
Само стимуланта ли нанасяте и къде в корена или по цялата коса ?
Аз сега съм тривитаминола  ,стимуланта и микс от масла наклепана.

В момента ползвам само стимуланта,но преди съм го смесвала с тривитаминол...само дето ефект нямаше как да забележа защото последните няколко години бях с естествен цвят,ама сега е направо
очевадно косата като е боядисана и корените избиват толкоз бързо...

# 650
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Iliana__ ако целта е стимулиране на растежа - само в корените, т.е по скалпа, ако целта е подхранване на косъма с масла - по целия косъм  Peace

# 651
  • Мнения: 1 645
Да,извинявай на този въпрос забравих да отговоря. Аз слагам с масажиране в корените и след това разресвам по цялата дължина на косата и връзвам на кок.

# 652
  • Мнения: 3
не мога и аз да си позная косата след стимуланта на Икаров  Simple Smile Колко пъти е добре да се прави на седмица, знаете ли

# 653
  • Мнения: 6 648
Благодаря за отговорите   bouquet
На колко често наистина?

# 654
  • Мнения: 616
Няма ограничение колко често може да се ползва...ако прекалите, просто косата ви ще позагуби обем и форма и ще се омазнява малко по-бързо, както ако се прекалис каквито и да е масла.

# 655
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
аз лично - след ползванена масла - на всяко миене в продължение на месец - забелязах, че на косата ми й стига

бързо след измиване ставаше сякаш не мита и не така жизнена или  newsm78 или как да кажа - "витално скоклива"  Hug ....беше се наситила и беше излишно да продължавам в същото темпо

след това може да се ползва при нужда - предполагам за различните коси е различно и зависи от третирането и грижите, защото аз паралелно с маслата - след шампоана павех и маски със затопляне.....така, че маслата не са били единствената грижа  Peace

# 656
  • Мнения: 3 651
Правих си една процедура на косата в салон с маска на Милк шейк и после ми обработваха косата с инфрачервена преса с ултразвук (така ми обясниха).
Колко процедури принципно са необходими. Косата ми е суха, но не е изтощена, не цъфти и не я третирам с нищо  newsm78

# 657
  • Мнения: 3 675
Правих си една процедура на косата в салон с маска на Милк шейк и после ми обработваха косата с инфрачервена преса с ултразвук (така ми обясниха).
Колко процедури принципно са необходими. Косата ми е суха, но не е изтощена, не цъфти и не я третирам с нищо  newsm78
А доволна ли си от процедурата? Каква промяна в състоянието на косата ти забеляза?

# 658
  • Мнения: 3 651
Правих си една процедура на косата в салон с маска на Милк шейк и после ми обработваха косата с инфрачервена преса с ултразвук (така ми обясниха).
Колко процедури принципно са необходими. Косата ми е суха, но не е изтощена, не цъфти и не я третирам с нищо  newsm78
А доволна ли си от процедурата? Каква промяна в състоянието на косата ти забеляза?
аз току що си я направих, предполагам, че утре ще мога да кажа дали забелязвам разлика, защото тя като ми е прясно измита винаги е мека
въпросът е, че надали с една процедура ще има голям ефект, та затова се чудя колко процедури са нужни и най-важното май е през колко време се правят?

# 659
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
зависи от състоянието на косата и третирането - дали я боядисваш, как се грижиш, ползваш ли термо-инструменти .....

на мен ми препоръчаха - в началото няколко пъти през 2 седмици и после веднъж месечно Peace

колко струваше при теб?

обърна ли внимание колко пъти ти минаваха косата и с колко продукта?

до колкото разбрах - отнема около 40 минути

Общи условия

Активация на акаунт