бременност и блажна боя

  • 8 343
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 102
Мила, не искам да те плаша, но когато бях малка едно лято майка ми се беше натровила, след като взела сама да боядисва стените на банята, тогава рядко някой имаше плочки и се боядисваха с блажна боя.
Мога да те посъветвам да  си купиш веднага няколко ОВЧИ, да не други,  а ОВЧИ кисели млека и да изядеш още сега две и въобще да  ги хапваш по две  2-3 дни, те са много мощен помощник при натравяния. Имай ми доверие.
Преди няколко години баща ми и сестра ми отшишли на Витоша, аз и майка не отидохме, защото ни беше домързяло. Купили си по един геврек със сусам, баща ми ял и една кофичка овче мляко. Вечерта сестра ми примря от болки в Пирогов казаха, че сред сусама явно е имало и семена от татул, които са попаднали случайно, имали били и други подобни случаи, това което беше спасило баща ми, който се размина с леки болки в корема, беше именно овчето мляко, лекарите го потвърдиха, докато сестра ми адски се измъчи докато я прочистят.
Другото което е безвредно, дори много полезно и изключително помага при натрявяния е пектинът, има го навсякъде, но трудно се яде, понеже трудно се разбърква. Най-добре си слагай по една супена лъчка в една кофичка кисело мляко, може и краве, ако не намериш овче, щом е с пектин ще е също толкова полезно в случая.
То няма да се разтвори добре, пак ще стои на блудкава буца, но я хапни, поне има  прекрасен леко-кислен вкус, ако не друго.
Задължително направи това, няма да сбъркаш.

# 16
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Мила, не искам да те плаша, но когато бях малка едно лято майка ми се беше натровила, след като взела сама да боядисва стените на банята, тогава рядко някой имаше плочки и се боядисваха с блажна боя.
Това е защото старите бои са съдържали олово.
Сега технологията е друга ....  Peace

# 17
  • Мнения: 102
Дано, понеже и аз се чудя, като започнем ремонт, къде да се изнасям, за да не вдишвам някои изпарения.

# 18
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Това, че в боята няма олово не значи, че не може да ти прилошее.
Но един-два отворени прозореца би трябвало да решат проблема  Peace

# 19
  • Мнения: 47
Спокойно.Ако имаше нещо щеше да се проличи - някаква алергия примерно или замайване. На бебето още не са му развити  дробовете,а и плацентата го предпазва.

Общи условия

Активация на акаунт