Коледни пости

  • 48 460
  • 525
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 581
Хайде и аз тука.
Всички ли постите в къщи?
В къщи съм само аз, дрругите членове на семейството не.

# 61
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Хайде и аз тука.
Всички ли постите в къщи?
В къщи съм само аз, дрругите членове на семейството не.

Сам(а) съм. Други няма. Grinning

# 62
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Запис и в тази тема. Вкъщи само аз постя.
И да кажа, че имаше чудна постна майонеза в Хит, както и постен растителен течен шоколад, който си беше много вкусен. Трябва пак да се заредя. Аз пролетта поста го изкарах основно на лютеница с майонеза. Crazy От време на време боб, леща, пълнени чушки.

# 63
  • Мнения: 87
Иренка Имамама добре дошли  Hug И аз постя сама вкъщи  newsm10 Да ви се похваля..направих си от постните орехови курабийки и станаха многооо вкусни  newsm44 newsm47 eat

# 64
  • Мнения: 184
Добър вечер,момичета!
И аз съм единствената вкъщи,която пости  newsm03
Преди малко си купих от магазина черен шоколад на ``Своге`` и да ви кажа не си го взимайте!Има мляко и масло!Ужас !Сега не мога да го ям  Weary Weary Weary smile3516 smile3516

# 65
  • Мнения: 572
И вкъщи само аз постя.. Мъж ми не ще и да чуе за ядене без месо..

# 66
  • Мнения: 428
И вкъщи само аз постя.. Мъж ми не ще и да чуе за ядене без месо..


Уф ,и у нас така.При това с двама сина.......И като ги гледам как си хапват разни работки....ммммм.....Малкия поиска дробчета с лук на фурна.Така ми иде да си топна.....Много съм пощелива за храна.Ама три дена издържах.
ПРОДЪЛЖАВАМ.

# 67
  • Popovo
  • Мнения: 219
   Ето ме и мен при вас. Аз започнах постите, но нямам време да седна пред компа да попиша. Тези дни ми е мн напрегнато - вчера бях рожденничка, утре съм на рожден ден. Просто ми е тежка програмата.
   Поздравление за авторката на темата , много добре е оформена. smile3501 Този път нямах времеме да пусна тема.
   Лек и безпроблеме пост на всички.

# 68
  • Мнения: 4 344
mama_vesi,честит рожден ден на патерици!много здраве и пари за всичко останало!  bouquet  bouquet  bouquet

# 69
  • Мнения: 456
Да взема да се разпиша за деня преди лягане. Ние бяхме на гости на нашите, но въпреки изкушенията на трапезата се задоволих само с доматена салата и лозови сърми. Е, хапнах и две меденки, на опаковката на които беше написано че са постни, а и в съдържанието нямаше нищо обезпокоително. Утре мисля да прегледам рецептите и да се развихря в кухнята  chef И аз съм единствената която постя вкъщи. Засега все още нямам желание да ям от ''блажните" храни.

# 70
  • Мнения: 310
mama_vesi, благодаря.Честит рожден ден на патерици    bouquet

И аз съм единствената постеща вкъщи  Rolling Eyes
Днес за обяд ядох "Гречка" (мисля че така се казваше) голяма вкусотия е, а на вечеря ометох половин бурканче лютеница с една филийка хляб.

# 71
  • София
  • Мнения: 7 881
Аз пък си купих шипков мармалад.  smile3534
Да ви кажа за пръв път ям такъв мармалад дето си има и аромат на шипки.

# 72
  • Мнения: 1 559
И на мен снощи към 9 ми се прияде нещо соленко,и ядох крекери с лютеница. Joy

за протокола и аз сама си постя Wink...ама и по принцип винаги имам нещо отделно за ядене,защото не ям месо,а моите без месо на масата не сядат  ooooh!

# 73
  • Universe
  • Мнения: 1 556

 Лени, колко дни смяташ да спазваш житния режим на Дънов?


Zdraveto, смятам да го спазвам 10 дни - от 24-ноември. до 3. декември. Peace

Вчера леща с мешана салата и  хляб с маслини, песто и чери домати chef

И аз съм самотният бегач на дълги разстояния у дома Wink Като съм на гости, или на друго място, казвам съвсем спокойно, че съм на пости, но аз отдавна го правя и нямам реплики отсреща Peace

  bouquet За всички, които за първи път постят, направете го като - 30-ДНЕВНИ ПРОБИ - УСПЕШЕН МЕТОД ЗА ИЗГРАЖДАНЕ НА ДОБРИ НАВИЦИ! - Стив Павлина, блогър номер 1 в света и експерт по личностно развитие

Последна редакция: чт, 18 ное 2010, 09:46 от lenny_pld

# 74
  • София
  • Мнения: 336
Здравейте  bouquet.
И аз съм с вас - постя за пръв път Simple Smile.
Успех на всички  bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт