Колко често мерите температурата на бебето?

  • 3 760
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 926
Без нужда не меря температура. Набеба съм я мерила само един път досега, когато ми се стори по-топла. И я меря под мишницата, никога не съм мерила в дупето.

# 16
  • Мнения: 666
Никога не съм мерила температура без нужда ThinkingЗа първи път чувам ,че трябва.Аз винаги усещам когато Натали е с повишена температура и дори рядко я меря когато трябва Embarassed

# 17
  • Мнения: 9 441
Само тогава,когато се налага.

# 18
  • Мнения: 49
Мисля си, че тези неща са до усет. Поне при мен е така. До сега на моя бебчо съм му мерила има-няма 1-2 пъти температурата. След изписването при посещението си, педи ни показа как да мерим Т в дупето...е, няма да му я меря така. Аз като се разболея не си вра термометъра в дупето  #Crazy След първите две ваксини на куп ми изглеждаше зле и топъл. Тогава му я мерих, но под мишничката. За калибриране след това измерих и моята. Колкото и майка ми да ме убеждаваше, че трябва всяка вечер да се мери (в дупето), хем и да се изаквало детето  #2gunfire  newsm78
Абе хамава работа. Който както си го усети, така да го прави!

# 19
  • Мнения: 84
Меря я само ако е бил болен, иначе не. От какъв зор?  Thinking
Е, с нещо в дупето за 3 мин и аз бих мърдала  Grinning Ние сме с дигитален за дупе и за под мишница, отделно имаме и за чело (вече е голям за в дупето). Единият е за 3 сек, другият за една. И двата са супер точни. Не е вярно, че дигиталните не са точни, просто е важно да са качествени  Simple Smile

Определено дигиталните термометри са си много удобни. Аз имам 2 за дупе и под мишница. Единият е на Chicco, другия не го знам. Но когато беше болен и се налагаше да меря и двата ми показваха,че няма температура, а беше топъл и бях сигурна, че има. Намерих живачен и наистина имаше. Мерих всеки ден около седмица докато се оправи и всеки път дигиталните бяха в грешка. От тогава им нямам доверие. Твоите какви са?

# 20
  • Мнения: 4 335
Никога не сьм мерила без причина температурата.

# 21
  • Мнения: 2 011
В дупето никога не съм мерила. Два пъти досега се е налагало да меря - под мишничката. Профилактично не се тормозя да меря, не виждам смисъл.

# 22
  • Мнения: 6 323
Не меря температура безповодно.
Меря, когато имам съмнение, че може детето да е болно.

Когато имам само притеснения или детето спи, използвам термометъра-биберон на Philips-Avent.

# 23
  • Мнения: 2 090
Както повечето писали преди мен- при нужда.

# 24
  • Мнения: 27 524

Единият ми го дадоха в болницата, не е марков някакъв. Другият е на Дисни. Третият за челото пак не е марков, но и трите мерят вярно. Личният ни лекар също мери с такъв за чело за 1сек и съм носила да сверим с моите - всички показват вярно и еднакво  Simple Smile
Тук живачни нито по болниците, нито по аптеките съм виждала. Съмнявам се, цяла страна да се довери не нещо, което не работи  Simple Smile

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Както повечето писали преди мен- при нужда.
Peace
Термометърът слагам под мишничката Peace

# 26
  • Мнения: 4 615
Меря само при нужда. С дигитален термометър, под мишницата.

# 27
  • София
  • Мнения: 44 122
когато беше бебе от чисто любопитство 1-2 пъти съм мерила, да знам каква е нормалната му Т. Иначе само като е болен.

# 28
  • Мнения: 1 354
За пръв път чувам подобно нещо,никога не съм и мерила температурата без причина.

# 29
  • Мнения: 35
Без нужда не меря температура само ако е топъл

Общи условия

Активация на акаунт