Коледно настроение! - 2

  • 114 860
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Забравих да кажа, че в Кауфланд са напускали страхотни коледни чинии по 1.99, кутии, украса и още хиляди Коледни джунджурии. Включително и хартийки за мъфини, 50 бр пак за 1.99 и прекрасни Коледни панделки.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 109
Значи Simple Smile Отидох все пак до Джъмбо, но нямах много време да разгелдам подробно всичко. Все пак, за който иска да прави пакетчета със сладки, ето това намерих там:
1. Целофан, като от цветарски магазин - 2 бр са в пакета, размер 50/70 - 0.50лв
2. Панделка - 6мм на 15м - 1лв Има различни цветове, важното е, че има тъмно зелено и хубаво червено
3. Има и едни готови торбички - но са от плат и не ми се струват удачни. Размер 15/19, 10бр в пакета
И трите неща са при опаковките за подаръци.

4. Поставки за чаши - струва ми се много удачно, ако се прави пакетче това да служи за подложка отдолу. Размерът им е 10/10, 6 броя
5. Панделки - това за украса, едните са по-големи - 10 броя, по-малките са 16бр, по 3лв

Съжалявам за качеството на снимките, но от телефона толкова Simple Smile

И явно ще трябва да ида до Кауфланд да разгледам Simple Smile Мислих да подаря на колегите си по едно пакетче с сладки, ама са много, че и децата им... и май ще мина на вариант да направя по един свещник като на natalyna, а пък малко сладки ще им занеса да си хапнат. Хем да мога да си покажа металните кутии  Mr. Green

# 18
# 19
  • Мнения: 363
Имам въпрос за щолена  Rolling Eyes В нета видях рецепта за бг.козунак ,с втасване цяла нощ в хладилника ,не в камерата и на др.ден се оформя ,втасва и се пече....Мислите ли ,че и
щолена мога да направя по същия начин  newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 771
Привет в новата тема. И аз чета и правя списък, пък дано имам достатъчно мерак да го изпълня.

За боичките на Швартау, със сигурност ги има във Фантастико, Елемаг и Метро. Aко на някой му се поръчват повече бои, ето това е сайта от който аз си ги купувам www.cake-stuff.com (пращат бързо, а цените са едни от най-ниските от UK).

До сега не съм правила Коледен кейк, но вчера в един блог попаднах на съветите на един канадски майстор сладкар как да направим кейка сочен и вкусен. За тях е намекнато в рецептата, но ако се спазят, може би наистина ще има ефект. Едната препоръка беше бялата захар да се замени с кафява или по-точно демерара. А другата беше да не се препича или най-добре да се остави леко недоопечен.

Май ще трябва да се ходи скоро и до Джъмбо, там винаги изскачат добри предложения.

# 21
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Записвам се , да не изпусна нещо Flutter.

# 22
  • Русе
  • Мнения: 410
Забравих да кажа, че в Кауфланд са напускали страхотни коледни чинии по 1.99, кутии, украса и още хиляди Коледни джунджурии. Включително и хартийки за мъфини, 50 бр пак за 1.99 и прекрасни Коледни панделки.  Mr. Green


И аз вчера ходих до Кауфланд и видях доста интересни джунджурийки за по 1.99 лв, но аз ли се бъркам или наистина 50 бр. хартийки за мъфини за 1.99 лв. са скъпи newsm78 Отидох на щанда, където стояха преди - бяха в кутийки, за да проверя там колко бр. за колко лв. бяха, но естествено нямаше  Laughing Нещо ми се върти в главата, че бяха 200 бр. за около 4 лв., но не съм сигурна, та затова питам.

# 23
  • под тепетата
  • Мнения: 9 271
Аз бях днес в пловдивския Кауфланд- 50бр.за 1.99, а от другите в кутийка -100бр. за 4.99лв,но ги бяха сложили до брашното и захарта.Скъпи са, по-насметка са в ДМ -200бр за 4,40лв.
 

# 24
  • Мнения: 111
Записвам се и аз в новата тема. Още не съм започнала със сладките, защото съм много заета напоследък, но в началото на декември ще ги подкарам по списък Simple Smile За АКК се колебая още, всяка година правя, но не успяваме да го изядем. Може тази година да направя два от една доза и едната да я подаря. Или да пробвам да направя малки АКК като мъфини, някой тук беше дал тази идея.
Като наближат празници и започвам да се ядосвам, че си нямаме Джъмбо в Бургас. В Кипър ми беше любимия магазин Simple Smile Винаги могат да се намерят изгодно дребни неща, необходими за дома.
Ще посетя Кауфланд тези дни. А хартийките за мъфини 50 бр. коледни ли са, или обикновени? Защото ако са с коледни мотиви бих дала 1.99. 

# 25
  • Мнения: 782
Привет и в тази тема  Simple Smile

Боичките, които се постнали по-горе са много добри. Редовно ги ползвам и са едни от малкото, които не бъкат с Е-та и други боклуци  Crazy

# 26
  • София
  • Мнения: 6 265
Само бърз запис, за да не ви изпусна. Все още не съм почнала с правенето на сладките неща, надявам се началото на декември да открия сезона Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 6 094
В Кауфланд видях метални коледни чинии по 0,90лв. Мисля, че са подходящи за основа на по-голям пакет с лакомства.

# 28
  • Мнения: 11 318
Аз от Метро купих 100 бр хартиени за 4,10лв

# 29
  • София
  • Мнения: 263
А ако има и сушени череши в Кауфланд- ще го погледна наистина с добро око този магазин Grinning
Днес търсих череши в Пикадили (на Хемус) и имаше само коктейлни- нито сушени, нито замразени  имаше. В крайна сметка сигурно може и с коктеилни- без да ги накисвам..Или да ги заменя с друг сушен плод?
Боички за сладки на Пимента има на пазара Ситняково в магазинче за подправки. А също и марципан различни видове имат...

Общи условия

Активация на акаунт