какво сте (бихте) избрали

  • 2 137
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 236
Moga samo da kaja. che momenta, v koito si vijdash deteto za 1-vi pat, sled kato go izvadjat ot korema e unikalen i edinstven po roda si. Ne bih go propusnala za nishto na sveta, za tova sum protiv palnata upoika. Vse pak tova ne e kakva da e 'operacia' Tova e rajdane i e normalno da chuvstvash kakvo pravjat s korema. Taka che az sum za spinalnata anestezia.

# 46
  • Мнения: 2 556
Ржадах секцио първия път с пълна, втория със спинална. Ами после просто ми идеше да се ритна, задето първия път исках пълна! Несравнимо е. При спиналната си видях веднага бебчето, чувствах се перфектно, станах на 8-я час и нямах никакви болки след това (освен нормалните при ставане от леглото)! А при пълната бях като парцал и кашлях няколко дни наред. Със спинална и 10 бебета бих родила, убедена съм, че сбърках, като избрах пълната навремето (защото ме беше страх да ме бодат в гръбнака, ама толкова ми е разбирала главата тогава). Моят избор е спиналната  Peace

# 47
  • Мнения: 1 107
Ако някога се наложи да раждам секцио и мога да избирам упойката бих избрала спинална, за да видя бебока веднага, щом излезе  Grinning

# 48
  • Мнения: 9 905
спинална. Ровене в корема не усетих, само подръпване оттук-оттам. Даже имах чувството, че мога да си вдигна крака, когато поискам. Е, не успях Simple Smile видях си бебето, като го извадиха, говорих си с екипа...нямаше нищо страшно в обстановката, слушахме радио, слушах екипа как се кефи на шева ми, а слънцето огряваше операционната и ....изобщо си беше слънчево Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт