Кефалхематом при раждане

  • 9 981
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 30 142
Тук, в архивите на бг.мамма намерих въпрос от потребителка (12-я пост) и отговора на неонатолога. Дори втвърдяването е опасно само в единици случаи.

разбира се, че им изключение, но все пак всеки месец се ходи на консултация и педиатърът би трябвало всеки път да гледа и опипва хематома т.е. резорбирането става под лекарско наблюдение.

# 16
  • Мнения: 4 615
Аз къде писах, че няма изключения? Естествено е при изменения или отклонения от нормите да се следи от близо.

Мяй нещо не се разбрахме.  Simple Smile Аз се притеснявах за втвърдяването, но ето, че според неонатолога усложнения дори в този случай настъпват твърде рядко. Което си е чудесна новина.

# 17
  • София
  • Мнения: 30 142
Аз къде писах, че няма изключения? Естествено е при изменения или отклонения от нормите да се следи от близо.

Мяй нещо не се разбрахме.  Simple Smile Аз се притеснявах за втвърдяването, но ето, че според неонатолога усложнения дори в този случай настъпват твърде рядко. Което си е чудесна новина.

не, не разбрахме се (поне аз теб). Моят пост беше потвърждение на твоя, не отричане  Laughing Поясних последното изречение от цитирания от теб пост в архива Grinning

# 18
  • Мнения: 4
Благодаря ви много за информацията. Simple SmileСамо ме интересува при вас втвърди ли се хематома или си остана мек? Защото нашия след 1-вия месец се втвърди.По  принцип моя педиатър казва,че всичко е наред и няма нужда от притеснения.

Последна редакция: сб, 20 ное 2010, 12:23 от L.DANEVA

# 19
  • София
  • Мнения: 30 142
Благодаря ви много за информацията. Simple SmileСамо ме интересува при вас втвърди ли се хематома или си остана мек? Защото нашия след 1-вия месец се втвърди.

да, ти кажа аз много не съм го опипвала, педиатърката го правеше, че се притеснявах да не направя някаква беля  Embarassed но докторката каза, че е нормално да е по-твърд отколкото в началото, доколкото си спомням  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт