Бургас: Курсове и кръжоци за дребчовци

  • 15 679
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Има ли някой отзиви от каратето в "Космос"? Thinking
Колебая се между таекуондо в ДНА, айкидо и карате там или в у-ще "Васил Априлов"  Thinking
 Hug

# 16
  • Мнения: X
Мон, преди живеех точно срещу Космос и редовно виждах дечицата, които влизат и излизат от заниманията по карате. Направи ми впечатление, че или е супермодерно мястото, а и самият спорт или действително нивото е високо, защото ходеха много деца и всички до едно бяха взимани и водени с изключително лъскави коли, дори с охрана. Та не знам какво да си мисля,но явно минава за престижно детето да се занимава там, но дали действително са добри, не знам...

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 380
Мон, а дали знаеш часовете на тренировките в тези места? Аз бях се насочила към аякса, но тренировките през седмицата са от 19:30...трябва ми нещо с по-ранен час. Иначе от Гергана в  Аякса съм чувала доста добри отзиви.

Последна редакция: чт, 16 дек 2010, 15:36 от Рибката

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Мон, а дали знаеш часовете на тренировките в тези места? Аз бях се насочила към аякса, но тренировките през седмицата са от 19:30...трябва ми нещо с по-ранен час. Иначе от Гергана в  Аякса съм чувала доста добри отзиви.
Не знам все още, сега само исках да събера информация на кое от всички места да се спра и после да питам за подробностите, когато разбера, ще ти кажа  Peace Hug

# 19
  • Мнения: 2 577
Отдавна си мислех за такава тема аз, че от септември обикалям и звъня насам натам.
Търсих варианти за дъщеря ми, която е на 4г. и се оказа, че малко са местата за най-малките
Та записах дъщеря ми на рисуване, от където тя беше доволна, макар че аз не толкова. Занятията се провеждаха в Дома на Лукойл, но от няколко седмици не сме ходили, тъй като не се отопляваше помещението и децата буквално зъзнеха.... не става с яке да се рисува. Прекъснахме посещенията си там и започнах да издирвам нещо подобно, тъй като детето си търси рисуването след градината.
Така от много разпитване, една приятелка на наша съфорумка ми каза, че Смарти Парти са преустановили да приемат деца за почасово гледане /така по РД в клуба няма да има външни дечица... / Та са решили да организират и през януари след празниците да стартират школи. Минах и разпитах най-вече за школите по рисуване и народни танци . Запознах се и с момичетата, които ще водят занятията. Те ще се провеждат два пъти седмично, таксата ще е 20лв. на месец на школа. До края на декемви записват дечица, а вече после ще се сформират групите и ще се уточни часа. Дните си ги записах, но ми останаха в офиса. Ако някой се интересува от повече подробности, питайте или направо може да звъннете по телефона на Смартито Peace

# 20
  • Мнения: 2 660
Къде е това Смарти Парти? От каква възраст ги приемат?

# 21
  • Мнения: 4 615
ул."Стефан Караджа" № 5

/пресечка на бул.Богориди от х-л Плаза към Славейково пазарче/

GSM: 0896/84 66 29, 0894/788828

Тел.: 056/84 39 68

www.smarty-party.com

Обаче цена от 20 лв за месец ми се струва адски нереална.

Мадмоазел, твоето детенце не беше ли около на около 2 години? Мъничко е за каквито и да е организирани занимания. Искат ги най-рано на три години. Tired

# 22
  • Мнения: 2 660
На 2 и половина е, говори всичко, пита, интересува се, разказва .... Аз и преди споменах, че се интересувам най-вече от езикови курсове, но като мине зимата ще се поразмисля за други варианти... Детето обича да рисува, да майстори, от друга страна някакви танци също е хубаво... Ще видим. За това събирам информация сега Simple Smile

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 380
Да споделя и моята информация:
според мен за по-малките са подходящи заниманията в монтесори до х-л Драма  
има и в палавници, там за след 3 г http://www.drebcho.bg/studies/104/Palavnici.htm
танци- в танцовата академия http://www.da-burgas.org/grafik.html (приятелката ми води сина си на 4 г) и в Аякса има добра група с ръководител Марина.
рисуване- нещо ново http://www.numsiprofpanchovladigerov.com/svobodna_schkola.htm, иначе на 3 г. водих сина си в едно ателие, по Републиканска в блока на сладкарница неделя от лявата му страна. Лятото е страхотно до етнографския музей за рисуване при Таня Атанасова и грънчарство има там. Рисуване също има лятото в музея на Петя Дубарова при г-жа Йотова, зимата някъде на Александровска се местят...Знам също за съществуването на школата на Златка Бобева за рисуване върху батик.
В блока зад атаген преди година имаше ателие мозайка и рисуване при Райна Рачева, незнам тази да не би да е същата на ново място http://mladite.eu/klubove/shkola-vemozaykive/
А по улицата от атаген паралелна на оборище в следващия блок (май 75, ул. Странджа) има едно ателие, в него за 5-6 лв една възрастна жена, бивша балерина, се занимава с деца, не може да събере група, индивидуално по-скоро и е вариант за спокойни деца, с буйни палвници като моя син няма да се получи, свири им на пиано, реди бобчета)))
В кукления има театрално ателие-при Ирена, ходили сме няколко пъти когато беше в щуромания-интерсно и занимателно(тогава на 4г беше синът ми)
Плуване има и в у-щето Братя Миладинови, и в Младежкия, индивидуално сме ходили и в х-л България. Лятото-на открития басейн до флората.
в дома на Нхк-то има една група за деца 'Ассорти'-пеят, танцуват, става за по-малки, младата преподавателка се старае... Също в Нхк-то може да намерите Едуард Василев-уроци по цигулка-страхотен подход кым децата, интересен начин на преподаване, уникален специалст.
Гимнастиката-в Младост. Добри отзиви от приятелките с дъщерички), както и балет в операта.
Акробатика сме пробвали -до стадиона в Лазур -мин. зима беше студено и младата треньорка изобщо не се справяше с организацията. Сега чух, че там ще се организира и за децата тенис на маса.
Да не забравя тенис на корт и ездата  Peace А, и за по-големите http://www.odk-burgas.com/?id=7

# 24
  • Мнения: X
За Гергана от Аякс и аз имам много положително мнение.

# 25
  • Мнения: 4 615
Рибка, страхотна си!  bouquet Много благодаря!

# 26
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
Утре ще се обадя да проверя за моя син в Танцовата Академия за моя син и ще докладвам.

# 27
  • Мнения: 2 577
....Обаче цена от 20 лв за месец ми се струва адски нереална. .....

Народните танци в Смартито започнаха, платих и таксата за първия месец - 20 лв. на месец  Peace 2.50 на час се пада по моите губи сметки, а колко е реална не мога да преценя

# 28
  • Мнения: 39
Сега видях темата... В Бургас за дребчовците имаме нещо ,което е много интересно - Център за ранно развитие на децата.
Има доста интересни занятия и тренинги.Има и много добър курс по английски за 3.5годишни. Иначе повечето от нещата ,които се предлагат в града са за по-големи деца. А от танците за най-малките са подходящи само латино - народните и балета са много натоварващи.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 262
Записвам се да ви следя, тъй като традиционно всяко лято сме в Бургас за поне 2 месеца.

Аз имах интерес към езда, но не съм сигурна каква е минималната възраст за това?

Общи условия

Активация на акаунт