Отговори
# 75
  • Мнения: 639
Алиена, тая тортичка намига ли ми, или ми се привижда нещо?
Поли, солидарни сте с набора, да не сме само ние лудите мокри кокошки.  Mr. Green
viper, да не би да е било нещо друго това, което си усетила?  newsm78
А, да - и аз като дете имах вторият вариант шейна.

Да споделя - правихме хляб снощи, като за първи път стана мнооого добре. Днес пък се разписах с бананово-шоколадови мъфини (моя импровизация). ОтидЕ ми талията.  Whistling

# 76
  • София
  • Мнения: 2 658
Привет и от нас! Ние пак сме в пълен състав, каката ни ходи една седмица на градина и една е вкъщи. Лошото е, че този път разболя Марти и е с лоша хрема и кашля. Започнах от началото на седмицата прословутия Форкидс, а днес взех и Умкалор, кашлицата веднага намаля.  Peace Надявам се бързо да се оправят с тези лекарства и да се засили имунитета им.

Тази трюфел тортичка отдавна не съм я правила.  Crazy След Коледа ще трябва да поправя тази си грешка, че сега ми е много натоварена програмата.  Wink

# 77
  • Мнения: 111
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ ДНЕС!!!

БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И УСМИХНАТИ!

# 78
  • Мнения: 989
С малко закъснение... Честит имен ден и от мен на всички малки и големи, които празнуваха вчера! Желая им много щастие, много радост и много много успехи в живота!

Относно шейните, и ние в нас имаме втория вариант, останал от моето детство. Много удобна и стабилна шейна. Има място в нес. Ели като я возиме, й слагаме едно одеалце отдолу, за да не й е студено, а с друго и завиваме крачетата. Не знам сега, обаче, като сме с две деца, май ще се наложи още една шейничка. Боби ще вози едното дете, а аз другото.

Обувките ги меря по стелките им. Знам, че е добре да има 1 см. разстояние от пръстчетата до върха на обувката, за да се движи свободно крачето.

Моето дете е като залепено за мен. Почвам вече да се притеснявам. Само да мръдна на 5 метра разстояние от него и почва да плаче неудържимо. Ели никога не е била така, но пък нея я гледаше кой ли не, докато ходех на лекции, а Павел си го гледам само аз.

На мен ми наближава сесията и пиша курсови проекти. Затрупала съм се с листа от лекции, упражнения и какво ли не. Накъдето и да погледна, все листа виждам. Поне нещата са интересни, че иначе сигурно щях да лудна. Лошо е, че едното дете идва и ми дърпа химикалката, другото иска да къса листа, после първото решава, че иска да си играем с топката, а второто си разлива водата върху нещата ми  Crazy

# 79
  • Плевен
  • Мнения: 860
Привет и от мен  Simple Smile

Минди, ако мога с нещо да помогна пиши ми. Доста съм на ТИ там  Embarassed Добре, че взехме апартамента, та сега имам малко забрана да пазарувам.. Е, не че не поръчвам по някое и друго нещо тайно от мъжа ми, ама то все дрешки за децата де. И пак нямат достатъчно... Все или тънки, или дебели блузки и все не са такива каквито искам. А да ходя по магазини за дрехи за тях отдавна съм отвикнала.
Радвам се, че Юли се оправи вече  Peace
Шейна и ние имаме втората от братовчедите. Предполагам, че ще се радват много. Само да завали сняг де  Grinning Елха задължително ще окрасяваме с Андреа. По стените и прозорците Дядо Коледовци, камбанки, гирлянди. Много се кефя когато е украсена къщата. Елхата, разбира се, ще е поставена нависоко  Wink

Обувките и аз взех 1 номер по-големи, ама много му тежат, малко са грубички и направо се влачи с тях. А като иска да го нося имам чувството, че е с 2 кг. отгоре - то са якета, обувки, щуротии. А количка от 2 мес. не сме ползвали, само пеша ходим, но и аз гледам да сме все наблизо, че като се размърка за носене да не се товаря много.

Решихте ли къде и как ще празнувате Нова година? Ние ще си бъдем вкъщи с децата - няма да се чувствам добре без тях и само ще ги мисля. Така беше на Елена - уж си почивахме, уж ми беше спокойно, че са с мама, но все си мислех за тях.
Полито, и Преси е така като Павел. Ама и други майки с момчета чувам, че споделят така. Нали знаеш, че мъжете се пускат от полата на майка си чак когато се хванат за друга женска пола, а и тогава не е сигулно, хихихи  Laughing
Вчера бяхме у приятелката ми дето момиченцето и е с 2 мес. по-малко от Преси - ами избиха се тия деца - той и взима играчките и я удря да и ги вземе, тя го удря, че и ги е взел и не си ги дава... а уж ги гласехме за гаджета  Laughing
Имам още да пиша ама хайде после, че имам работа тук. Поздрави на всички!

# 80
  • Мнения: 111
Ани тя така се заражда любовта с караници първо Simple Smile
На Нова година ще сме си в нас с малкия и евентуално някой гости, искам на празниците да сме си с детето
Обувките са с един номер по-големи от маратонките

# 81
  • Мнения: 78
Здравейте от слънчева Варна!Пощипва бузките ветреца,но без разходка не може.Благодаря за мненията за елхата,явно ще взема малка и с повечко украса тук таме ще стане .Болните дечица дано бързо да се оправят.Ние не сме решили още за НГ.Искам малко да се разсея, да се повеселим ,но аз никога не съм го оставяла на баби да го гледат,особенно за през ноща.Мислите ми все при него ще са ,няма да съм спокойна .Все някога трябва да пробваме.Ако спеше непробудно -лесно ама той много се върти, пие АМ  а баба му ако заспи дълбоко(в което не се съмнявам)кой ще ми го завива Cry.Искам да помоля ако някой има изпитана рецепта за коледен щолен нека я сподели.Лек ден!

Последна редакция: чт, 25 ное 2010, 14:18 от Ди75

# 82
  • Мнения: 639
Полито, за мен и 5 метра са мираж.  Laughing Като се залепи за мен, постоянно нещо ми обяснява, показва ми (ама трябва само него да гледам и да му отговарям, иначе се почва едно постоянно маммооо, маммооо, маммоо) и дори до вратата само да доближа, веднага хуква след мен или надава вой. Нещо повече - като сме в кухнята, ме прегръща през бедрата, хваща ме здраво и ми стъпва на краката - хем да види "по-нависоко" какво има, хем да не мога да му мръдна.  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 989
Полито, и Преси е така като Павел. Ама и други майки с момчета чувам, че споделят така. Нали знаеш, че мъжете се пускат от полата на майка си чак когато се хванат за друга женска пола, а и тогава не е сигулно, хихихи  Laughing

Полито, за мен и 5 метра са мираж.  Laughing Като се залепи за мен, постоянно нещо ми обяснява, показва ми (ама трябва само него да гледам и да му отговарям, иначе се почва едно постоянно маммооо, маммооо, маммоо) и дори до вратата само да доближа, веднага хуква след мен или надава вой. Нещо повече - като сме в кухнята, ме прегръща през бедрата, хваща ме здраво и ми стъпва на краката - хем да види "по-нависоко" какво има, хем да не мога да му мръдна.  Mr. Green

 Joy Разсмяхте ме, момичета  Grinning

При нас днес откриха Лидъл, съвсем близко до Каауфланд (който ми е на две крачки и пазарувам от него). Няма такива цени (в Кауфланд имам предвид). Накъде и да се обърнеш, всичко на промоция. Изхарчих си всички налични пари. И това в 11 сутринта. Представям си какво ще е довечера, когато хората се прибират от работа и пазаруват. Довечера ще ходим пак с Боби  Mr. Green

# 84
  • Плевен
  • Мнения: 860
Ди, добре дошла и от мен, че в предния пост пропуснах.

За завиването - спално чувалче  Grinning Щом имате баба на разположения е направо грях да не я "използваш" пене за някой път, и вие сте хора, и вие имате нужда да отдъхнете. Аз за веселие се надявам на коледния банкет на мъжа ми, че само тогава имам шанс да се повеселя и да си поиграя хорца на воля, че толкова ги обичам... Ех, как ми липсва Свищов и студентските години в това отношение  Blush
Щолен и аз гледам рецепти и мисля да се пробвам на някоя от нета, че много скъп по магазините... Ама това ще ми е правенето на сладкиши по Коледа.
Петя, съжалявам, че пак сте се разболяли  Hug

# 85
  • София
  • Мнения: 2 658
Ани, благодаря ти, но те вече са добре. Много съм доволна от този Умкалор, а явно и Форкидс също проработи.  Wink

# 86
  • Мнения: 318
Здравейте мили момичета и от мен след поредната дъъълга пауза  Embarassed

И нас не ни подмина вируса с повръщането и разстройството при малката,а при мен - лека настинка ,но вече сме добре.
Пожелавам бързо оздравяване на всички болни мъничета и по-малко тревоги и притеснения за мамите Hug

Ди, добре дошла и от мен,благодаря че сподели за намалението в Хиполенд. За батута - много хубава идея,бях виждала такъв в -spam068-.com,но там не е нов.

За шейната - и ние имаме от втората,аз също смятам,че е най-удачен вариант за малки деца.
Анито, и аз много обичам хорца и не само - от 8годишна съм по съставите и по сцените. Такива спомени няма просто - страхотно е. Скоро имахме среща най-стария състав,с някои не се бяхме виждали много години и така се запалихме,че обсъждаме идеята да възродим стария състав.

Дарина обича да играе с деца, залисва се,но все още играта не е съвсем осъзната като такава. Най-много й харесва да вади дребни предмети от кутия,да ги слага в друга и след това един по един да ги връща обратно и после повтаря операцията.
В блока си имаме детски клуб и там много обича да седи,познава какичките,които занимават децата и чака с нетърпение да я заведа там.

За Коледа още не знам какво да й взема,ще ми се да е нещо образователно и развлекателно. Много ми харесва букварчето на Фишър Прайс,но ново ми е скъпо. Пуснала съм обяви,че търся такова втора употреба - ще споделя и тук - ако някой има и вече е омръзнало,моля да сподели.

За миенето на зъбите - старая се поне веднъж дневно да ги мия - използвам силиконов накрайник и детска паста Ненедент.

Грета,разгледах моделите ти - страхотни са,поздравления   bouquet (на една от снимките модела е комшийско дете,голям сладур)

Е,това е от мен засега,поздрави на всички и хубава вечер   bouquet

# 87
  • Мнения: 57
Петя, радвам се, че децата са добре  Hug
И Петър е неотлъчно до мен, дори реве, не стои в количката, не ходи, не играе, само иска да го разнасям или да циври. Бати периода тъп!
И ние ще вземаме шейна за Петър, мисля да ангажирам бабите с това.
Лили, благодаря, поласкана съм и страшно ми се иска да видя вече дечица по пътищата с моите шапки, голям кеф ми е Simple Smile

# 88
  • Мнения: 199
И пак нямат достатъчно... Все или тънки, или дебели блузки и все не са такива каквито искам. А да ходя по магазини за дрехи за тях отдавна съм отвикнала.
Ани и аз така. Много пристрастяващо действа ибей  - пазаруваш посред нощ, няма досадни продавачки и има всичко на света за 0,99  Wink Wink Laughing

И аз в групата с лепнато за мен момченце. Само да изляза от стаята и се чува едно мамаааааа и търчи. Дори и когато баща му го занимава. Само един е момента в който може да ме отсвири - като докопа мишката на компютъра.

Петя и аз съм давала веднъж Умкалор, по рецепта на педиатъра ни и наистина много бързо подейства. Педиатъра каза, че има много силно противовирусно действие. 

# 89
  • Мнения: 96
И аз съм в отбора на мамите с пристрастени дечица. Но вече е не просто малка лепенка, а ми се е качил на главата и не се спира. Ако ви кажа какво иска да правя, ще се скъсате от смях Joy

Общи условия

Активация на акаунт