Отговори
# 60
  • Мнения: 639
Ди, блазе ви за хубавото време! Нас днес такъв дъжд ни валя, мокра като кокошка се прибрах, добре че поне Алекс оцеля сух, въпреки постоянното си мърдане из количката (беше с якенце с качулка - тънко, непромокаемо тип дъждобранче).
Поли, много хубав въпрос с нагледен материал!  Peace Дано и други майки с опит да споделят (хахаха, сещам се за Рени - тя може много да ни е полезна по този въпрос).  Wink
Джери, май само ти се разписа, твоят ден си беше явно.
Ботушки - 23 номер - не са му много големи. Купихме ги някъде към 30ти октомври - откъде да знаем, че ще е циганско лято почти целият ноември.  Mr. Green
Много се радвам на режима на Стефан и за детската му градина!
Ставам, че ми издърпаха кабелите ...  ooooh!

# 61
  • Мнения: 3 294
Здравейте и от ветровитя Бургас  Mr. Green Днес времето при нас до обяд беше прекрасно , топло и слънчево , но после такава "лятна " буря се заформи , че чак беше страшно по едно време . Юли е добре , хапва си , но както писах , отказва АМ вечер , та си караме със манджичка към 19.30 и чак до сутринта  Rolling Eyes

Поли нямам опит със шейните , но и на мен последната ми изглежда най-добре  Peace

Аз с един малко страничен въпрос , ако някой е на ТИ с пазаруването от Ибей , нека да драсне на лични , че съм в голяма чуденка  newsm78

# 62
  • Мнения: 199
Поли първата и третата мисля са за по-големи деца, да се спускат сами с тях, особено третата. в първата може и да си го дърпаш, но си мисля, че много бързо ще му стане студено, защото ще е буквално седнал на снега. и аз имам някъде при майка ми една като втория модел. идеални са точно за сега да си го дърпаш, но пък въпреки че ние си ги ползвахме а пускане като по-големи (то друго нямаше) доста лошо се пада от тях, ако се преобърнат с голяма скорост.

Минди писах, като върла ибей фенка. Хайде и Анито да се включи сега по въпроса.  Wink

На Ники му взех ботушки 24 номер, като той доскоро беше с едни обувки 22,5 и вече му омаляха. Големички са му доста, а и лошото, че са му доста широки, защото крачето му е дълго но тъничко, но пък толкова бързо расте, че исках да го изкарат до март месец. Странни му бяха първите дни, но сега ходи смело и няма проблеми с тях.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 746
PoLy_PoLy, ние ще ползваме втория модел-останала от моето детство.
Аааа, Аморе, ще му се карам на Алекс.  Wink
Mindi, не съм пазарувала от Ибей, но съм попадала на тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=544078.0
Аз сега се заребих по Ларедут-а и по цяла ден се ровя там и пробвам какви ли не кодове за намаления. Миналата седмица си получих първата поръчка и съм много доволна. Едно кожухче за Марина, излезе ми 20 лв, едни дънки пак за нея за 10 лв и подарък към тази поръчка часовник за мен. За мъжо един страхотен пуловер и пак с подарък сак.
Днес цял следобед правих една поръчка и накрая успях да е намаля доста и съм много доволна. Поръчах по нещо за всеки, т.е за мен, мъжа ми и за Марина!

# 64
  • София
  • Мнения: 593
Я да се разпиша и аз, че нещо не мога да ви изчета  Laughing
Искам да почерпя с ликьор и торта с трюфели (представете си ги  Mr. Green) за имения ден на моята малка Катерина!
Честито на всички,които се казват Екатерина, Катерина и Катя! Да са засмяни и здрави!
А на моето слънчице пожелавам да има по-малко кръв в устата, че нещо всеки ден се удря лошо и все кръв плюе. Но явно трябва да свиквам с картинката.

# 65
  • Мнения: 3 294
Честито на всички празнуващи днес   bouquet  bouquet

viper Честита ти именничка , да ти е жива , здрава , много усмихната и все по-красива . Да ви радва много   bouquet  bouquet

# 66
  • Мнения: 57
viper, да ти е жива и здрава щерката и с много щастие да носи красивото си име  Hug

# 67
  • София
  • Мнения: 2 658
viper, Да ти е жива и здрава малката кукла!

# 68
  • Мнения: 78
Здравейте! Честито на всички именнички,да са живи и здрави!Може и да сте чули ,но аз да ви кажа в петък на 26.11 в Хиполенд ще има   намаление от 25% така ,че възползвайте се .Ние ще отскочим за батут ако все още има.Момичета може и да сте обсъждали,но аз съм в чуденка за елхата.Нашата е средно голяма ,но задължително трябва да е на пода ама как ще я опазим незнам .Дали да купя по-малка и да я сложа на високо или да си украся голямата и каквото стане ?

# 69
  • Мнения: 70
Честито на всички именници днес ! Здрави и щастливи да са ! Viper  , честита ви именничка , много да ви радва!

# 70
  • Мнения: 5 001
Честито на именниците и от нас   bouquet

Viper ето една торта Трюфел, да не е въображаема

# 71
  • София
  • Мнения: 593
Благодаря ви, момичета  Hug
Алиена, мерси много за тортата   chef Има земетресение. Господи, изкарах си акъла.
п.с. Явно аз не съм добре нещо, защото Жоро нищо не е усетил в работата. Но у нас трепериха вратите първо, после вратата на хола се отвори, после полюлея се клатеше...
Може и да съм превъртяла...  cry

Последна редакция: ср, 24 ное 2010, 15:29 от viper

# 72
  • Мнения: 111
Честито на всички именници днес! Няма да изброявам да не пропусна някой, пожелавам на всички да си носят красивите имена със здраве!   bouquet

# 73
  • Мнения: 96
Здравейте и честито на всички именници!   bigdance2

Благодаря Ви за отговорите за шейната, явно ще е 2 модел , тя ми се струва най-подходяща за малко дете заради облекалката и заради това, че е високо от земята.   bouquet

Ди75, аз преди време бях питала за елхите...в крайна сметка решихме да не я слагаме, защото вероятността Петър да е събори е голяма. Да има и нечупливи играчки, но не ми се става пазач на елхата. Ще украся с играчки и гирлянди там, където малките ръчички нямат достъп Mr. Green Самата елха, ще я украсим на вилата там ще сме повече хора, по=широко е , а и там ще сме по празниците и не на последно място има една сталня до хола, в която ако се наложи може да скрием елхата newsm78

Аз земетресение днес не съм усетила за сметка на това бяхме навън в най-големия дъжд и добре се намокрих, Петър си беше с дъждобран и гумени ботуши, бяхме единствените в парка до нас #Crazy И тук няма данни за земетресение в България http://www.emsc-csem.org/#2

# 74
  • Мнения: 111
Забравих да пиша за шейната като малка съм имала втория вариант беше много готино и сами сме се спускали на село ние си постилахме одеало на нея или възглавница слагахме да е по-удобно и топло, за елхата нашата ще е много малка и качена на секцията далеч от малките ръчички Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт