За афишираните извънфорумни отношения...

  • 10 631
  • 298
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 634
Как разбирате дали човек парадира с познанството си или го споменава по друга причина?

Имам колега, който е много горд от социалния си кръг. Всеки ден ми разказва с кого къде е бил и какво са правили. Не сме приятели, не го питам с какво се занимава извън офиса. Въпреки това научавам цялата информация и преди всичко материалните възможности на познатите му. Това според теб какво е?

# 61
  • Мнения: 9 814
Не познавате ли хора, които постоянно фамилиарничат и афишират общи лични спомени и познанства на неподходящи места, по всяко време и пред всякакви хора?

Бояна, в тема за децата сираци, да си говорим за снощната ни среща на гроздова ракия и салата, е добър пример, или?

От реалния живот за пример давам ББ.

# 62
  • София
  • Мнения: 12 557
. Въобще се чудя как се намирате сили да се срещате с хора след като обременявате всяка дума и жест с толкова само предполагаеми смисли?
Приеми че на теб са ти интересни групите, а на мен индивидите  Grinning
И на мен са ми интересни индивидите, но за да задоволя интересите си съм преминала обучение, което да ми позволява да отличавам индивидите от моите проекции върху тях. Това, за което говориш тук са само проекции, т.е. предположения. Ако кажа, че познавам Еди- кой- си как ще разбереш дали парадирам или споделям, дали искам да те впечатля или раздразня, дали изобщо това споменаване е насочено към теб?

Октопод Не знам какво е. Могат да са много неща. Може това да са най- важните интереси на колегата ти и като всеки да говори по въпроси свързани с най- важните си интереси, на които отделя най- много време. Ако аз всяка вечер чета книга и всяка сутрин в офиса я разказвам означава ли, че парадирам с това колко чета?

Мафани И за проявите на невъзпитание често има разни причини. не всеки във всеки момент може да прояви нужната съобразителност.

# 63
  • Мнения: 3 405
Не познавате ли хора, които постоянно фамилиарничат и афишират общи лични спомени и познанства на неподходящи места, по всяко време и пред всякакви хора?

Познавам всякакви хора. И фамилиарничещи и потайни. Имам приятели и от двата вида  Simple Smile

Често ми се налага да вися по опашки в институции и чувам всякакви истории, много от хората там са склонни да говорят на висок глас за лични неща с непознати.
Признавам, че в такива случаи се дразня , и ако има как сменям мястото.

# 64
  • Мнения: 3 634
Ако аз всяка вечер чета книга и всяка сутрин в офиса я разказвам означава ли, че парадирам с това колко чета?

Разбира се! Когато само ти говориш и монолога ти не се превърща в разговор на никой етап очевидно аудиторията не я вълнуват трепетите ти.

# 65
  • Мнения: 30
Имам колега, който е много горд от социалния си кръг. Всеки ден ми разказва с кого къде е бил и какво са правили. Не сме приятели, не го питам с какво се занимава извън офиса. Въпреки това научавам цялата информация и преди всичко материалните възможности на познатите му. Това според теб какво е?
Избиване на комплекси или просто фукня  newsm11

Последна редакция: сб, 20 ное 2010, 10:54 от vinsent

# 66
  • София
  • Мнения: 12 557
Ако аз всяка вечер чета книга и всяка сутрин в офиса я разказвам означава ли, че парадирам с това колко чета?

Разбира се! Когато само ти говориш и монолога ти не се превърща в разговор на никой етап очевидно аудиторията не я вълнуват трепетите ти.
Тук е по- логично да предположим, че аудиторията не го интересува или поне не е на първо място. След като всички са отегчени на каква база съдим, че иска да я впечатли. Явно това няма да стане. Може да е до такава степен запленен от прочетеното, че на първо място да иска да го задържи като говори за него. Да се предполагат чуждите мотиви е трудна работа. Предположенията обичайно говорят за нашите проблеми или за нашите мотиви в подобна ситуация, а не за реалните чужди. Най- лесно е да се попита човека защо го прави.

# 67
  • Мнения: 3 634
Най- лесно е да се попита човека защо го прави.

Ела в понеделник и го попитай! Аз също съм преминала обучение и виждам, че ще си допаднете!

# 68
  • Мнения: 4 300
И на мен са ми интересни индивидите, но за да задоволя интересите си съм преминала обучение, което да ми позволява да отличавам индивидите от моите проекции върху тях. Това, за което говориш тук са само проекции, т.е. предположения. Ако кажа, че познавам Еди- кой- си как ще разбереш дали парадирам или споделям, дали искам да те впечатля или раздразня, дали изобщо това споменаване е насочено към теб?
Изгуби ми се в превода Simple Smile Искаш да кажеш, че аз се проектирам?
Аз, за втори път натъртвам, никъде не съм изказала предположения защо. Питах за вашите мнения защо се случва нещо, което очевидно се случва и никой не го отрича. Дали е нарочно или неволно също не съм изказала предположения. А че не е насочено лично към мен съм почти убедена. Отдавна знам, че не съм център на вселената.

# 69
  • Мнения: 3 405
Питах за вашите мнения защо се случва нещо,

И афиширащите може да не са нясно защо го правят. Може да е спонтанно и подсъзнателно.

# 70
  • Мнения: 335
Въпросът "за афишираните извънфорумни отношение" е сериозен.
Къде може да се гласува? Тази практика трябва да се пресече.

Редно е да останат само вътрефорумските сношения.
Изхождаш се срещу някого и долита целият ти сексуален кръжец.
Кацат за кратко, изхождат се стегнато. И облекчено отлитат зад другото форумско кьоше.
Коментира се потребителят, иначе се разваля стилът Laughing

Не е ли това удоволствието от общуването, а? А? 

# 71
  • Мнения: 521
Реално, всичко може да е. Rolling Eyes
Не губим ли излишно време в гадаене защо някои хора са "пуяци"? Да идем да изпием по едно кайве с торта, по-добре Laughing

# 72
  • Мнения: 25 804
Най- лесно е да се попита човека защо го прави.

Тази тема не прави ли това, всъщност? Пита "Защо го правиш?".  Laughing
Или аз нещо не съм в час и не съм схванала идеята...  Thinking

# 73
  • Мнения: 521
Октоподесата да пита колегата си защо го прави...след което, ако е готин, може да ни пусне едно фото, да го порицаем дружно Laughing

# 74
  • Мнения: 3 405
А защо някой хора изпитват необходимост да споделят битовизмите си и да ги превръщат в централна тема на разговор в офисите.

Поради същата причина, заради която други са потайни в тази област. Особеност на характера.

Общи условия

Активация на акаунт