Коя коли4ка да иzбираме?

  • 12 682
  • 111
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 909

Ние имаме от новия, доволна съм, но приятелката ми (а и други мами съм чувала) има стария модел и казва, че пропуска миризма.

А така! Я светни как да ги различа, че събираме боклука в плик и те се събират веднъж седмично...ако пропуска тази кофа ще настане някакъв ад.


А така! Я светни как да ги различа, че събираме боклука в плик и те се събират веднъж седмично...ако пропуска тази кофа ще настане някакъв ад.

Наистина, светни ни моля те, 4е и ние Ще си купим такова 4удо. А има и едни други, които стават със съвсем нормални торби4ки zа смет, докато при Санженик трябва да купиШ техните торби4ки, които не са много ефтини  Sad Каzва се Diaper Champ Regular и в Германия го има zа 60 ?. Раzликата е, 4е не ги навива памперсите като Санженик, но капака се zатваря с вакуум някакси та никаква мириzма не можела да иzлиzа.... Поне така пиШе  Wink
Цитат


Старият вариант


Ето и новият вариант ЛИНК

Тук продават само Санженик, други марки няма, zатова нямам лични наблиудения  newsm78

# 76
  • Мнения: 1 909
Чак сега видях темата. И мен ме интересува въпроса с количките. Харесала съм си една, но незнам дали ще е удобна за бебето. За мен мисля, че ще е. Ето това е количката:

       

Какво ще кажете?
Марабата, бе, мацеееееее  Hug Heart Eyes
Количката има много маниа6ки вид, НО ко6ът е адски малък, прекалено къс е. Точно zа 6вейцарски бебета  Mr. Green
Има в Циурих една майка, която непрекъснато zасичам... бебето бе6е на около 3-4 месеца, крачката му стърчаха от прасеца надолу  #Crazy Да не говорим, че на мен дръжката не ми е удобна. При тоzи дълъг лост се иска повече сила и zа целта пло6тта на дръжката е прекалено тясна, като трябва да се упражнява натиск, zа да прескочи6 праг например.
И аz я zаглеждах, докато бях бременна, фасонлия е, но ... дотам.
Иначе височината е оптимална.

Как си ти?  Heart Eyes  bouquet

# 77
.... Дъртите напита направо ги изхвъргав (сложени в пликче) в голямата кофа.
И аз така действах (упс, и продължавам даже Flutter Crazy Whistling)

# 78
  • Мнения: 7 605
Аз лично тия кофи за напита не ги харесвам. Ако имате кофа в двора според мен няма смисъл да се купува.
Моята такава, добре че ми я дадоха, не я използвах. Дъртите напита направо ги изхвъргав (сложени в пликче) в голямата кофа.

Ами то в Англия може и да стане, ама тук при нас като си представя преz лятото, при температури към 40°, каква смрад Ще е....  Sick

# 79
  • Мнения: 4 399
.... Дъртите напита направо ги изхвъргав (сложени в пликче) в голямата кофа.
И аз така действах (упс, и продължавам даже Flutter Crazy Whistling)

Много благодаря zа това инфо. Тъкмо и аz се чудех наистина ли се налага да купувам и такова чудо. Като го гледах по каталоzите го бях сложила в категория 'гъzария' и хич и не мислех да купувам. Гледам обаче тука се втурнали хората да купуват. Ами zасега мисля да не се харча и zа кофи, пък то само ще си покаже налага ли се или не. Според мен ако кофата се иzхвърля всеки ден, няма нужда от тия екстри. Ама така или иначе не е от покупките които бих направила преди раждането.

# 80
  • Мнения: 1 425
......Количката има много маниа6ки вид, НО ко6ът е адски малък, прекалено къс е. Точно zа 6вейцарски бебета  

Как си ти?  Heart Eyes  bouquet

Здрасти   bouquet  Hug

Точно и аз за това си я харесах....пък и казаха да не гледам цената и аз не гледам, даже незнам колко струва.

Иначе аз съм добре, вече не ми се гади толкова много, не повръщам. Малко апетита ми е станал особен и съм ослабнала много.
Имам много работа, гледам 5 деца  Crazy. Ама така е като искам да взема повече майчинство....
Като имам повече време ще ти звънна да се чуем.

# 81
  • Мнения: 934
Чакайте да споделя и аз опит с триколки, нали в момента карам такава Grinning Значи, те са за много ходене, за неравен терен, за спорт и прочее (вкл софийски тротоари Mr. Green). Ако е за из града, по равни улици и паважи, въобще не ти трябва такова нещо. Иначе аз от мойта съм доволна - много лека, от алуминиева сплав, с големи гуми. Някаква австралийска марка дето не я бях чувала преди, купена втора употреба (евтино!) но си беше почти чисто нова. Че е лека, лека е, но е обемиста, така че не е особено удобно за градски транспорт или пък ако имаш кола с малък багажник. Обаче слиза по стълби - не трябва да я дигаш, само бавно да я спускаш стъпало по стъпало. За стабилност - стабилна е, но тя е направена за тичане, не е някое менте за гъзария само, каквито има доста на пазара. Няма особено голям кош за пазар (всъщност само нещо платнено) но не е като без хич. Като я качвам на самолет, я опаковат в едни найлони и я прибират с багажа. Купих я за лятото в България, за дълги разходки из природата, и оправда очаквнията. Може да се бута с една ръка спокойно, и изобщо се бута с минимални усилия - направо сама върви. Предното колело не се върти, това придава по-висока проходимост - и въпреки това завива лесно.
Този път задължително исках хубава триколка, защото си падаме по разходките. Предишния път скапахме няколко обикновени с нашите редовни преходи, и реших, че си струва да се дадат повече пари - иначе то пак си излиза толкова.
Ето това, което бих си взела в идеалния случай, ако парите не са ограничение:
http://www.mountainbuggy.com/

# 82
  • Мнения: 1 910
Vjara, ако имаш възможност да изхвърляш всеки ден боклука, едва ли ще ти е много полезно. При нас общия боклук се събира в специални пликове и те могат да се изхвърлят само в петък. Т.е. аз памперсите ще мога да изхвърлям веднъж седмично. Така, че си прави извода дали не ни е крайно необходимо...  yes
geminarius, да се надявам, че тези, които продават тук са по-добрия модел , защото на картинка се различават и с двата твои. Тук във всички магазини продават само това:

# 83
  • Мнения: 1 909
Vjara, ако имаш възможност да изхвърляш всеки ден боклука, едва ли ще ти е много полезно. При нас общия боклук се събира в специални пликове и те могат да се изхвърлят само в петък. Т.е. аз памперсите ще мога да изхвърлям веднъж седмично. Така, че си прави извода дали не ни е крайно необходимо...  yes
geminarius, да се надявам, че тези, които продават тук са по-добрия модел , защото на картинка се различават и с двата твои. Тук във всички магазини продават само това:

Вяра, и ние имаме 1 ден в седмицата, когато събират боклука и е доста по-хигиенично, памперсите да са ми в "перлената огърлица" (както обичам да се шегувам) и да не ми се налага да ги разнасям в ръка.

По дизайна на кофата, чийто линк си ми дала, бих казала, че това е по-нов модел, независимо от марката.
Моят съвет е : ходете по магазините, нека живи хора ви съветват, искайте професионални мнения, записвайте си важните детайли и след това търсете стоката в интернет, цените често в нета са по-ниски.
Но поне вижте, изпробвайте стоката наживо, снимките понякога лъжат, качеството и материалът не могат да бъдат обективно преценени...

Приятен шопинг ви желая  Hug Simple Smile

# 84
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
.... Дъртите напита направо ги изхвъргав (сложени в пликче) в голямата кофа.
И аз така действах (упс, и продължавам даже Flutter Crazy Whistling)
И аз  Flutter връз, връз в едно ароматизирано пликче, даже баткото няма нищо против да ги изхвърли Wink Казва че миришели хубаво  Laughing
Шемет, тези колички са трепач!!! Толкова леки триколки не бях срещала!!!

# 85
  • Мнения: 964
Ох вижте каква количка поръчах,Грако,не е много хубава,ама за близнаци избора не е много голям пък и на далавера я взех 107$ чисто нова.
За кофите за памперси хубави,лоши ще купувам една че сме в апартамент и с две бебета ще сме фабрика за смърдящи дайпери,а и най вероятно ще си ги гледам сама и няма да мога да бягам час,по час вънка да ги хвърлям Sad

# 86
  • Мнения: 1 425
Zhana,  моята количка на Graco е такава. Само, че друг цвят, също с дъждобран. Аз нямам и не очаквам близнаци, но гледам малки деца и ги возя в нея. Удобна е, защото е с голям багажник и е маневевна, но ако седне по-тежко дете отпред, става трудна за управление.

# 87
  • Мнения: 1 116
Ох вижте каква количка поръчах,Грако,не е много хубава,ама за близнаци избора не е много голям пък и на далавера я взех 107$ чисто нова.
За кофите за памперси хубави,лоши ще купувам една че сме в апартамент и с две бебета ще сме фабрика за смърдящи дайпери,а и най вероятно ще си ги гледам сама и няма да мога да бягам час,по час вънка да ги хвърлям Sad
Zhana ти вече си поръчала, но ето виж този сайтсайт, моята двойна количка на GRACO


е от тук. Доволна съм от нея, макар и да не я ползвам много, щото тя ми е като резервен вариант, ако ще вървим някъде дълго(най-вече в големите молове) и Диана ще се умори или ще й се приспи. Виж има и олекотени двойни колички за попораснали вече бебоци, аз много се чудих дали да купя двойната на Chicсo, защото имам същата единична, пак от тук, и съм много доволна, но в крайна сметка се спрях на тип влакче, защото в някои магазини пътечките са тясни. Вярно че е доста тежка, ама се управлява, свиква се. От този сайт си бях купила и кошчето за бебето, хубавото е че доставката е само 6$, независимо колко тежки са нещата.
Кофа за памперси имах, голям мерак ми беше за нея, обаче така й не я ползвах и я подарих.

# 88
  • Мнения: 221

Ти имаШ ли коли4ка от таzи марка (кой модел?), доволна ли си? Какви са йм цените?

Аз имам друг модел. Торнерозе е имала такава до колкото знам. Об6то взето съм 4увала добри не6та. Ина4е само едно знам, 4е не се препору4ват комбинираните коли4ки, от гледна то4ка на сигурноста. Ти сама си прецени. За Дания е важно, 4е коли4ката е голяма и удобна, за6тото децата спят навън. Ние имаме зимна (Bassonbaby) и отделно лятна ( Bertonni), която купихме на пове4е от половин цена от БГ. Тези Бертони са италиански ама ги сглобяват в БГ. Много са хубави ! Ние сме много доволни.

# 89
  • Мнения: 964

Моята количка дойде,много съм доволна от покупката и цената вече само в Ebay ще пазарувам.

Общи условия

Активация на акаунт