Мразя да готвя целогодишно, но се налага спорадично :) - епизод 3

  • 31 048
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 807
запис

# 46
  • Мнения: 183
Вчера сготвих супа топчета и ще я хапваме поне до сряда. Днес ще сме на месо с картофено пюре и супата  Mr. Green
Цитат
Хич не обичам да готвя,ама хич. И мъжа ми все повтаря,че като не е с желание,не ставало яденето 
Изобщо не е вярно,ето вчера готвих за първи път супа,която не обичам  Sick и с голяма доза нежелание,а стана толкова вкусна,че дори аз ядох от нея  Mr. Green Готвенето или се отдава на човек,или не-желанието не играе роля   chef

# 47
  • Мнения: 348
Ами да нахлуя и аз  Laughing Не мразя да готвя, но ми се налага рядко, та затова и при вас   bouquet Днес набързо: много лесна зеленчукова супа и едни любими на приятеля ми макарони забърках Simple Smile

# 48
  • Мнения: 2 471
От мен едни спагети с пилешко и зеленчуци. Отчетох се и отивам да пия биричка.

# 49
  • Мнения: 1 862
И ние днес на спагети  Mr. Green цяяяял ден  Joy

# 50
  • Мнения: 20
Вчера сготвих супа топчета и ще я хапваме поне до сряда. Днес ще сме на месо с картофено пюре и супата  Mr. Green
Цитат
Хич не обичам да готвя,ама хич. И мъжа ми все повтаря,че като не е с желание,не ставало яденето 
Изобщо не е вярно,ето вчера готвих за първи път супа,която не обичам  Sick и с голяма доза нежелание,а стана толкова вкусна,че дори аз ядох от нея  Mr. Green Готвенето или се отдава на човек,или не-желанието не играе роля   chef
Може и да си права,в такъв случай не ми се отдава hahaha
Макар че като каним гости се старая и винаги всичко си изяждат хората newsm78 Последното,което правих беше салата с настъргани картофи,кашкавал,сирене,яйце и сос от майонеза и малко горчица,не остана и грам+панирани пилешки хапки-и тях ги унищожиха bowuu
Просто май мъжа ми е доста претенциозен ooooh!

# 51
  • Мнения: 183
Явно ти се отдава готвенето,а мъжете понякога са повече от нужното критични.   bouquet
Днес понеже имам рожден ден ще хапнем навън,вчера вечеряхме торта и яденето което имаме остава за утре  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 511
Вчера готвих свинско със спанак,което ще се започва днес
защото снощи дояждахме спагетите от събота

# 53
  • Мнения: 1 862
Днес извадих късмет  Flutter Мъжът ми приготви омлет с кашкавал за двамата  Heart Eyes много мило ми стана  Crazy

# 54
  • Мнения: 4 569
"Готвя" зеле с пиле,като седя на компа,а то си е  във фурната. Mr. Green

# 55
  • Мнения: 1 194
Един бърз отчет  Mr. Green Снощи изядохме зеления боб и днес ще спретна пилешки бутчета с картофи.
Хубав и усмихнат ден на всички  Wink

# 56
  • Мнения: 511
Направих зеленчукова супа,а довечера малко риба с картофи
а и една салата с моркови

# 57
  • Мнения: 3 326
Днес - ще имаме картофена яхния и таратор! Хич нямам време и настроение за нещо по сложно Rolling Eyes То не че тези не са ми 1 час рязане и белене...

# 58
  • Мнения: 1 507
Пека пържоли с вино и подправки - ще има и за вечеря.
Мисля да им направя картофено пюре или сварени и овкусени картофи за гарнитура. Добавяме една салата от домати, маслини, риган и зехтин - любимата вкъщи и планът за деня е изпълнен.

# 59
  • Мнения: 3 326
Кажи, моля, за утре какво имаме по списък, че направо вече съм в ужас Wink

Общи условия

Активация на акаунт