Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 31

  • 34 349
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
danet8   bouquetСпоко hahaha Не си падам по такива изпълнения Joy     а и в тази криза не е разумно да си хабим провизиите Heart Eyes #Crazy Joy
Всеки има право на мнение, затова темата ни е интересна, защото е извън голямата скука  Heart Eyes hahaha Joy

# 31
  • Мнения: 21
Благодаря на всички ,които отбелязаха включването ми!
Моля ви ,нека не изброявам по имена за да не пропусна .....



Аз съм на 5 та серия,не зная вие до коя сте .
Не съм на 14,за съжаление..... Laughing

# 32
  • Мнения: 9 749

В предната тема по идея на pavlinaio  зачоплихме тайната вечеря Mr. Green,но дебата нещо зацикли newsm78

# 33
  • Мнения: 0
Danaya14, добре дошла! newsm10 welcome

# 34
  • Мнения: 0
Йомер ще помага на мама и тати

# 35
  • Мнения: 9 749
Даная Hugние сме на 33 серия hahaha  но ти завиждам за удоволствието от 7 серия- тя ми е една от любимите    bouquet

# 36
# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 11
Благодаря за новата тема Hug

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 078
     ЗДРАВЕЙТЕ, МОМИЧЕТА!  Hug Hug Hug

     ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ХРИСТИЯНСКОТО СЕМЕЙСТВО!  

     ПОЖЕЛАВАМ ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И БЛАГОПОЛУЧИЕ НА ВАС И НА СЕМЕЙСТВАТА ВИ!      newsm53

     ПЕНДА, БЛАГОДАРЯ ЗА ТОПЛАТА И УЮТНА ТЕМИЧКА!    

     Отдавна не съм писала, защото бях поизостанала  с материала!      Embarassed
     Но тази седмица понаваксах!   newsm53
     К@СМЕТ, SUNNY, ALEYNAM, KEII,    
     БЛАГОДАРЯ ВИ, ЧЕ СЕ ГРИЖИТЕ ЗА НАС!

     ДАНАЯ      Hug Hug Hug РАДВАМ СЕ ДА ТЕ ВИДЯ И ТУК!
     За да намаля напрежението от очакването на следващия епизод, ви пожелавам
     една красива и романтична вечер с едно ново клипче!

     САМО ТИ!

     danet8  как си спретнала малкия сладур  Joy hahaha   Joy hahaha
    

# 39
  • Мнения: 630
Йомер ще помага на мама и тати


 rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImbodanet8, понякога от смях по твоите колажи, не мога да  взема думата!Супер си!  Peace Peace Peace

Planet  радвам се , че отново си сред нас! Hug Hug  bouquet  bouquet Сега се връщам да изгледам клипчето! Peace Peace

# 40
  • Мнения: 0
Planet   newsm51 newsm51 newsm51  love001за клипа

радвай ни по-често!

Стефи и ти също newsm51

# 41
  • Мнения: 0

В предната тема по идея на pavlinaio  зачоплихме тайната вечеря Mr. Green,но дебата нещо зацикли newsm78
Лара гледа зайнтригувано аби,а Хакан-Чичек.Това на пръв поглед.Хакан не ми прилича на лош човек,но на наивен да,а Явуз показа,че доста добре манипулира,така че нещата въобще не вървят на добре за Саваш.

# 42
  • Мнения: 630
Planet, дръпна голяма струна в душата ми и с музикалния съпровод! Hug Peace Здрава и много щастлива бъди!  Hug Hug Peace Peace    bouquet  bouquet  love001  love001

# 43
  • Мнения: 9 749
Planet   
Прецизно подбрани музика и текст ,кадри, Hug ох- и балдехинчета hahaha
както винаги си страхотна     smile3501  радвай ни по често   love001

# 44
  • Мнения: 630

В предната тема по идея на pavlinaio  зачоплихме тайната вечеря Mr. Green,но дебата нещо зацикли newsm78
Лара гледа зайнтригувано аби,а Хакан-Чичек.Това на пръв поглед.Хакан не ми прилича на лош човек,но на наивен да,а Явуз показа,че доста добре манипулира,така че нещата въобще не вървят на добре за Саваш.

Но Лара, за разлика от баща си, усеща нещата!  Peace PeaceМоже и тя да се окаже човека, който ще разплете много възли! Praynig Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт