Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 31

  • 34 341
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1


Орхан стои пред Саваш като н.....н. Лошо му се пише, ама дано прояви благоразумие и да съдейства за оневиняването на Саваш.

# 16
  • Мнения: 640
Пенда ,благодаря за новата тема!

Danaya14, добре дошла!
14 да не са годинките ти?

Лили   bouquet, предполагам ,че колажа означава ,да им върви по вода!

# 17
  • Мнения: 640
Тази вечер интернета ми е по-скапан от най-скапания.
В 19.29ч. започнах да пиша в новата тема и накрая успях чак в 20.10ч.
Лили ,не съм видяла ,че си писала преди мен ,защото аз в това време съм се
разхождала из виртуалното пространство.

# 18
  • Мнения: 630
Пенда ,благодаря за новата тема!

Danaya14, добре дошла!
14 да не са годинките ти?

Лили   bouquet, предполагам ,че колажа означава ,да им върви по вода!


Успокоявам се, че не само аз вадя тефтера с ЕГНетата! Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Пав, ние напоследък си поделяме негативизма, но и в това има нещо хубаво, нали ? Joy hahaha Joy hahaha

# 19
  • Мнения: 31
Лили    bouquet  случила си и още как  thumbsup колажа е  Heart Eyes Heart Eyes  дано наистина им върви  Praynig Praynig

интересно ми е как искат Орхан да свидетелства, това би означавало да разкаже и предните си 'подвизи', под крилото на Шахнур  Whistling и тогава ще стане дебела  Outta Joint Tired

# 20
  • Мнения: 640
Goni , в едно стадо трябва да има и черни овце с по-остра вълна. Няма да е хубаво да са все бели, мериносови Joy Joy JoyМного ще е скучно. Нали видя снощи, като се включихме ,колко нещо се изписа. Важното е да има някой,който да обира доматите и яйцата. hahaha

# 21
  • Мнения: 630
Момичета, аз искам да споделя един момент! Когато Саваш излезе от полицейския участък, колата с Бешир бей, чакаше  леко встрани. Дадоха, че стъклото пада леко и образа на този многолик герой! В този момент, той целуна някаква монета, която беше нанизана на синджира му, който той размятква винаги и държи в ръка! Това за какво иде реч, според вас? newsm78 newsm78 newsm78

# 22
  • Мнения: 630
Goni , в едно стадо трябва да има и черни овце с по-остра вълна. Няма да е хубаво да са все бели, мериносови Joy Joy JoyМного ще е скучно. Нали видя снощи, като се включихме ,колко нещо се изписа. Важното е да има някой,който да обира доматите и яйцата. hahaha

Радвам се най-вече за интернета ти, че работи, тогава, когато требе! Peace Joy hahaha Joy

# 23
  • Мнения: 0
Danaya  welcome радвам се да те видя и тук  Hug

Лили   bouquet  Heart Eyes Heart Eyes
дано 'наводнението' не е от сълзи  Wink Mr. Green

Идеята ми беше ,да им върви по вода  bouquet,но изглежда не "случих" на снимка hahaha

# 24
  • Мнения: 0
Пенде     bouquet  bouquet  bouquet  Мерси за новата тема .


Aşk ve Ceza DÜŞTÜYSEK KALKARIZ  -   Klip

http://www.dailymotion.com/video/xfphl2_ayk-ve-ceza-duytuysek-ka … _music#from=embed

# 25
  • Мнения: 8 717
пенда, поздравления и благодарности за новата тема!





Лили, колъжът ти е супер!  bouquet  И аз си помислих, че тайната ти мисъл е да им върви по вода, но дано да си стоплила водата, че ако вземат да се простудят, ще останем и тази седмица без серия! Mr. Green

danaya, добре дошла!  bouquet Hug Heart Eyes

# 26
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
ПЕНДА,
С МНОГО ОБИЧ -  ЦВЕТЕ ЗА ТЕМАТА И ... ОЩЕ НЕЩО!

# 27
  • Мнения: 0
Леле,леле Embarassed Embarassedкак се издъних,само на мен ли ми заприлича на наводнение.Лили съгласна съм да ме замеряш с домати даже и с яйца(кокошките последно време не снасят). Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 1
Леле,леле Embarassed Embarassedкак се издъних,само на мен ли ми заприлича на наводнение.Лили съгласна съм да ме замеряш с домати даже и с яйца(кокошките последно време не снасят). Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Момичета, да се вземем в ръце - криза е, поради което предлагам да не хабим хранителните продукти! И без това езиците ни са цепнати като на змии, да ги използваме по предназначение! newsm62 newsm62 newsm62

# 29
  • Мнения: 9 740
danet8   bouquetСпоко hahaha Не си падам по такива изпълнения Joy     а и в тази криза не е разумно да си хабим провизиите Heart Eyes #Crazy Joy
Всеки има право на мнение, затова темата ни е интересна, защото е извън голямата скука  Heart Eyes hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт