Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 78-ма тема

  • 157 628
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 231
Благодаря за новата тема  Heart Eyes !

Пеп-4о, ужасно вкусно е при теб   bouquet !

Лабрекс, залепих се за едно пиле по Сочински от другата тема, ще го впишеш ли в " Любими" ?

Леля Ог, разкош ти е и тортата и прелестните сладки !

Мариета и Венета , страхотни тутманици !

Елексирче, суперистични са ти мъфините ,ако ги напишеш в темата , ще ги опитам и аз !

От мен "Закуската на Мечо " , за кой ли път - овкусени филийки и филе пържени в масло,яйца въеху сирене Чедър


и салата с моцарела и дресинг с билки


пилешки хапки в соев сос с къри ориз


# 31
  • Мнения: X
Пеп-4о,Венетта,matze,Суха Мащерка,Леля Ог,Кафенце-радвам се,че харесахте мъфините! Hug
Рецептата:мъфини с крем и круша

purple tulips,честит рожден ден,здраве,щастие и сбъднати мечти!  bouquet
Венетта,този твой тутманик е за пореден път  Crazy Crazy-то конци,то обем....разкош!
Фреза-от една година се каня на този овчарски пай,като гледам твоя се мотивирам да го спретна скоро. Peace
Леля Ог,че е прекрасна тортата,то е ясно! PeaceА нотния лист как направи ми е любопитно?

# 32
  • Мнения: 112
Моята питка за вчерашния празник по рецепта на Селма - Венец от кифлички

Много вкусна със ситенце!

# 33
  • Мнения: 9 107
Много хубава питка, lu4a   Peace
еlenaa2, радвам се, че ви е харесало пълненото зайче  Hug
Kafenceto, това е перфектната закуска и според мен   Wink и благодаря ти  Simple Smile
Краси, овчарския пай изглежда невероятно апетитно    bowuu
Леля Ог, тортата е страхотна, както и сладките - много мънички и много изящни са тези китари   bouquet

# 34
  • Мнения: 22 867

Лабрекс, залепих се за едно пиле по Сочински от другата тема, ще го впишеш ли в " Любими" ?

Kafenceto, ще сложа рецептата на сочинското пиле, правя го не за пръв път, пък що не съм сложила рецептата..........не знам. Много е вкусно. Peace А тая закуска на Мечо има ли я някъде как се прави? Heart Eyes Crazy

От вчера съм на тиквена вълна, днес печена и пълнена тиква.

# 35
  • Мнения: 1 777
Картофени кюфтета на фурна и салата.

# 36
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 525
Записвам се и аз в новата тема с Бюрек с кайма и сос от кисело мляко и чесън на berina.

# 37
  • Мнения: 769
Чудесни предложения отново в темата   bouquet  bouquet  bouquet

Ароматно пиле с гъби и чеснови крутони   Питки с гауда  Сметаново пиле с гъби

Последна редакция: чт, 25 ное 2010, 16:24 от nordina

# 38
  • Мнения: X
Пепи,     bouquet   за новата тема!
Поздравления за всички чудесни кулинарки!    smile3501
Да се запиша и аз,че както напоследък рядко влизам,току -виж пак съм изтървала цялата тема...   Mr. Green

Пъстърва с лимон


Немска супа с кайма и сирене


Ябълкови кексчета

# 39
  • Мнения: 1 352
Таратор и ориз с месо на фурна. Това ни е вечерята.




Лека вечр и приятно гледане на Стъклен дом  Grinning!

# 40
  • София
  • Мнения: 15 453
   Mного вкусни и красиви предложения видях, да се чуди човек, кое първо да oпита!  smile3501

   От мен днес пилешко със зеленчуци и измислена орехова торта!

 

 

# 41
  • Мнения: 4 358

и накрая едни сладки пръчици,оваляни в канела и захар,децата ги отразиха подобаващо
                     
Ако са постни може ли рецепта Praynig

# 42
  • Мнения: 1 296
от мен - ориз на фурна със свинко месо и маслини



Докато се наканя да снима шоколадовия фъч, малкия вече го беше наченал с големи парчета Joy.

# 43
  • Мнения: 185
Една класическа "форумска" вечеря у нас.  Simple Smile Мъжът ми се превъзнесе по кренвиршите във фини кори, аз не ги намирам за чак толкова уникални. Яйцата в торбичкa на labrex са много ефектни и лесни, май оригиналнио им име беше "Ред в хаоса" Simple Smile Не ми се получиха много красиви, но като за първи опит се ядват.



# 44
  • Русе
  • Мнения: 410
И днес у нас сме на вълна соленки. Този път тия



Леля Ог, винаги си мисля, че последната ти торта е най-изящна от всички показани до сега, но ти при всяка следваща ме опровергаваш. Майсторско изпълнение на китарите  Hug А тия дребните сладки отгоре предполагам, че ги покриваш с марципан. Какъв точно ползваш? По коя рецепта?

Общи условия

Активация на акаунт