Нашето Февруарско талисманче Криси стана на две години!!!

  • 30 893
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 121
Ох, аз си мислех, че само моят син псува. Да не говорим, че всеки път като се ядоса на сестра си я нарича "глупаво бебе" Rolling Eyes понякога я вдига, носи я и ми я стоварва: "вземи си го това бебе, не го искам, не ме слуша" :35 а за циците хаха не я знае тази дума засега, но наскоро в парка моя приятелка, която е доста по-надарена от мен се навежда и моят син се втренчва в деколтето й и казва "леле колко са големи" Crazy така, че и аз като Фокси мисля, че доста добре си разбират.

Бързо оздравяване на Майчето, много ви мисля Hug

Толо, честит кабинет! Пожелавам ти много клиенти, ако си дойда скоро ще те посетя и аз. Определено имам нужда, от известно време имам кръв почти всеки път като си мия зъбите Sad

Честит имен ден на всички именници! Да сте живи и здрави!!!

# 61
  • Мнения: 140
  Добро утро, дами! Хайде на  eat morning

 Днес ще водя малката на консултация послучай година и 9- ят месец  Whistling
Хубава сряда Hug

# 62
  • Мнения: 242
Вержи,тва с псувните ясно от вас са го чули.Ами я кажи на цицииииии кой ги научи  Laughing

Ми аз разправям на Боян,че вече трябва да се съобразяваме какво говорим пред децата и той наистина се замисля...Е,на "цици" ги е научил баща им,но не наробно амя вероятно някой път като съм се преобличала и той е казал нещо от сорта:"вижте я мама по цици"И те повтарят всичко,което чуят...
Много са ми интересни двамата да ви кажа....Наско по принцип не говори много,но като каже Жорето нещо,Наско и той след него повтаря,независимо дали разбира какво означава думата или не.Иначе приказват някви неща,знаят доста думи,но прости изречения още не могат да правят.
Онзи ден нещо се бяхме разприказвали за коли и аз споменах Ламбурджини,при което Жорето изтърси "амбундини" Смяяяхх hahaha Иначе тойота е "туота",бмв е "Бембем",а мерцедес е "меседе" Laughing

Уф,ми ха добро утро сега. Hug

# 63
  • Мнения: 360
Добро утро и от нас.
Е,голяма драма с тези инжекции,не мога по 20 минути да я успокоя след като и бият.А абоката не го търпи и не и го сложиха,опитаха се хората да и спестят ,но то не вдява милото,че е за нейно добро.Много свежи мами с деца сме се събрали и тея дребните такъв купон си правят,чукат си по стъклата на боксовете,пеят се песни LaughingЩе каже човек ,че сме на лагер,а не в болница ooooh!


Наде,мерси за бройката.
Ирисче,  защо мила нямаш настроение? Hug

Аз мисля живот и здраве ако до петък ни изпишат тогава да резервирам,те сигурно ще искат и капаро та най-вероятно аз ще дам ,а на срещата  ще се разплатим Wink

Мая си вика цици,и си дава на куклите да сучат,кравата с която спи на мен я дава да я нахраня Joyпробва и на баща и веднъж,но той гладна я остави hahaha.
За псувните,аз съм си забранила да псувам(в колата най-често ми се случва),но понякога се изпускам.

ох,до скоро,че се рамрънкахме...

# 64
  • Мнения: 242
Изглежда,че днес ще се нанесем окончателно в новата квартира.Това означава,че след няколко часа вече няма да имам нет и нямам никаква представа кога ще имам пак Sad Нито тв,нито нет...
Ми какво да ви кажа...Надявам се никой да не се разблоее,болничките да се оправят бързо и безпроблемно.Който празнува в следващите дни да се чувства поздравен и от мен и да знаете,че ще ми липсвате....Но,това е положението.
Ако мога ще се включвам когато ходим у свеки..
Тегля си сега десетина филма,та поне това да гледаме докато нямаме интернет и телевизия...

Чао засега и до нови срещи Hug

# 65
  • Мнения: 71
Фокси, чакаме те със снимки от новата къща, късмет и много хубави моменти да изживеете там!!!
Честито на всички именници днес - да ви носи късмет името и да ви се слави, а вие да сте живи и здрави!!!
За чувалчетата - Михел спи с такова от бебе, не ставам да го завивам, върти си се спокойно и аз си спя без да се притеснявам.
За мръсотийките - Михел нищо не знае, никой не употребява такива думички пред него и не ги е усвоил още. Няма да се забави, нали все пак общува с дечица в яслите - ще започне да ни "носи бисери".
Силве, Боян направо отново е уцелил в 10-ката  Joy
Миме, все още съм под ???? и не мога да кажа "да" за партито. Радвам се, че сте добре, дано скоро да ви изпишат с Майчето!!!
Мечи, Дани е чудесно бебе, а адаша ни изглежда като истински голям батко  Hug
Пис, ти направо ме разби /знаеш какво имам предвид/  Hug
Стиснатите ви палци помагат   bouquet
Ками, страхотна закуска, мммммммммм
Хай доскоро бамбини!

# 66
  • Мнения: 46
Здравейте и от нас.
Честит празник на всички именици.

Ние сме на вълна Мохомби,вече за 4 път я слушаме  Crazy.Поздрав за всички http://www.youtube.com/watch?v=G2RCCDSBEGk.

Валето доста си говори,понякога сам  hahaha.Вчера му викам лека нощ и следва"Пух ноШ канка режи ох(направи асоцияция с нож и обяснява на Пух че с нож се реже луканка,но е опасно  Laughing

# 67
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 865
Миме, радвам се, че звучите по-добре, дано скоро ви изпишат Hug
За псувните - Мила още не реагира на такива неща, но пък и ние след Алекс внимаваме много. Embarassed Иначе първата псувня я научи от дядо си, който докато караше колата се беше ядосал на някакъв и се разкрещя пу да му е... майката. Алекс беше още доста малък и дълго време повтаряше тю манкята, като се заливаше от кикот с това Mr. Green И сега си е нарицателно това у дома и ако искаме да спестим нещо, се употребява тю манкята Joy А иначе викаше и педераст на съседа Mr. Green пак заради дядо си Joy който заяви, че истинския мъж трябвало от рано да се учи на тези неща Embarassed

# 68
  • Мнения: 115
Стискам палци за бързо оздравяване на Пчеличката  Praynig
Силве, честито ти работно място и бързо даго "избиеш"
И пак да си кажа моето Да  Simple Smile

# 69
  • София
  • Мнения: 117
Миме, браво на Майчето, да и минава по-бързичко.
biserche  имаш стиснати палци и от мен  fingerscrossed
толо, честит кабинет.
фокси, честито новодомство.
 Честит имен ден на всички именници!

# 70
  • Мнения: 239
Привет, мацки!
И при нас псувните не са често срещани, а и Плами не реагира все още когато баща й не се сдържи и напсува някого. Но пък като види някой гол, да се съблича и започва "Мама гол, тати гол ....." и повтаря, повтаря ...... докато не се облечем. Това от мен го прихвана, защото мъжът ми все му е горещо и в къщи ходи по потник, и като захладня аз му викам - не стой гол, облечи се  .... и тя все едно това е чакала  Grinning

Миме, ако искаш мога да ти пусна пари за капарото по сметката? Да не се нагърбваш сама с организация, че и с плащане.

Момичета, и аз имам нужда от положителната февруарска енергия. Всъщност не точно аз, а скъпата ми сестричка. Някои от вас знаят за какво става въпрос. Ще кажа само, че ще трябва чакане докато се разбере резултата ...... Хиляди благодарности!  Hug

# 71
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 865
Мия fingerscrossed

# 72
  • Мнения: 46
Мия  fingerscrossed

Валето пак си покашля и ако утре продължава го водя на лекар  Sad .Сега изпи чайче с лимон,дано помогне

# 73
  • Мнения: 4
Miafingerscrossed Flowers Four Leaf Clover и от мен!  Hug

# 74
  • София
  • Мнения: 66
Mia,  Praynig за сестричката ти  Hug

Момичета, а искате ли да направим и едно парти на децата? Хубавото е, че не е задължително да знаем точна бройка - запазваме клубчето и които отдем/отидете делят сметката Simple Smile
Аз по принцип нямам претенции за място, но от един сайт намерих клубче в центъра, чиито цени ми се струват добри  newsm78 а клубчето е от няма и месец, та би трябвало още да се натяга персонала  newsm78
Най-удобно ще е някой уикенд...мисля си за следобед, но може би вече е късно да се организираме за декември... може за януари...
Абе вие си кажете мнението, пък ще го измислим Simple Smile
Иначе ако изберете това клубче, аз съм си купила ваучера от линка, та като отидем да го ползваме /което не се знае кога ще е/, ще мога да разгледам, да се уговоря и да платя...

П.П. Марина, възстановили са ни парите за билетите! Знам, че ще ти е неудобно да ми напомниш преди следващата среща, така че ако искаш прати ми сметка да ти ги преведа в някой хубав слънчев ден, когато съм с акъла си Simple Smile
Ще ти пиша и във F.B.

Последна редакция: ср, 24 ное 2010, 21:24 от carbo

Общи условия

Активация на акаунт