Серхан Яваш.. един незабравим актьор - тема 9

  • 41 558
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
.... Чудя се този епизод дали ще вземе първенството за най-гаден ? Mr. Green  Както вика Бату "Нейсе" Mr. Green....
Пиле, то не виждам като цяло, какъв да го нарека този сериал. Камо ли отделна серия.
Хахаха сетих се. Имам предложение  hahaha hahaha hahaha
"Убийствения пъзел на Бату"  hahaha hahaha hahaha


Ниса се ожени за Бату след като я изнасили,сега остава и с Меца да го венчаем за да е пълна идилията  hahaha hahaha hahaha hahaha
Каква идиля бе слънце. Да е пълна лудницата. hahaha hahaha


а, Рекси, не е съвсем така!
И на вас яденето на торти ви е любим приом, ама не сте ме поканили още.  Wink Wink Laughing Laughing Laughing

Гери, винаги по всяко време  Hug Hug
Групата не е пълна без теб.  Hug Hug Hug

# 706
  • Мнения: 115
Ще ме накарате да остана някоя неделя. Искам и аз такава мелбичка с плодове.  Grinning Grinning
А за довечера, зареждам бара до мен и както каза Теркин, поне да забравя какво гледам. Crazy Laughing Laughing Laughing Laughing

# 707
  • Мнения: 115
Абе Мацки, вие да не сте сложили бара преди мен и днес още да реанимирате, никой ли не я гледа /респ. запомни/ тая серия? newsm78 newsm78 newsm78 Joy Joy Joy Joy

# 708
  • Мнения: 0
Абе Мацки, вие да не сте сложили бара преди мен и днес още да реанимирате, никой ли не я гледа /респ. запомни/ тая серия? newsm78 newsm78 newsm78 Joy Joy Joy Joy
smile3532 smile3532 smile3532
Добро утро Гери!

# 709
  • Мнения: 115
оооом Гатитнка, изтъркули ли се поне ти?  Hug Hug Hug Аз казах, че сериала се казва Забравима, ама вие и мене забравихте, бе.
Немога да направя разбор на серийката, забравих я. Laughing  Неможах да разбера защо трябваше да гледаме 3 часа, безмисленото мятане на Хару - напре, назад, и на Еда - от една лудост, на друга. Дано поне детето да му няма нищо. Peace Peace

# 710
  • София
  • Мнения: 832
Абе Мацки, вие да не сте сложили бара преди мен и днес още да реанимирате, никой ли не я гледа /респ. запомни/ тая серия? newsm78 newsm78 newsm78 Joy Joy Joy Joy
Ние още изтрезняваме от неделя  Banghead Banghead Banghead newsm24 newsm24 newsm24 newsm24
Добро утро  Hug

# 711
  • Мнения: 115
оооо така значи и аперитивче е имало.  Laughing Laughing Laughing
Абе, Мацки, на мен ми казвате, че ходите да ядете торта, да не бъркате понятията бар  и сладкарница. newsm78 newsm78 Joy Joy Joy

# 712
  • Мнения: 0
Аааа торти и сладоледи бяха  Joy Joy Joy Joy
Ето и доказателствата събрани от Field agents на място:

# 713
  • Мнения: 115
Чашите с уискито, защо не са снимани да питам аз?  Thinking Joy Joy Joy Joy Или вие спазвате принципа - Без компромати.  Joy Joy Joy Joy

# 714
  • Мнения: 0
Без компромати.  hahaha hahaha hahaha
Чашките с вискито са от дясно, извън кадър.  hahaha hahaha

# 715
  • Мнения: 0
Абе Мацки, вие да не сте сложили бара преди мен и днес още да реанимирате, никой ли не я гледа /респ. запомни/ тая серия? newsm78 newsm78 newsm78 Joy Joy Joy Joy

И аз имам едно въпросче ......   Thinking Thinking
Не се ли появи някое достоверно хелпнато инфо ... колко серии още Едичка ще ни черпи с бозичка ..........  Mr. Green  ooooh! ooooh!

# 716
  • Мнения: 33 435
Абе Мацки, вие да не сте сложили бара преди мен и днес още да реанимирате, никой ли не я гледа /респ. запомни/ тая серия? newsm78 newsm78 newsm78 Joy Joy Joy Joy

И аз имам едно въпросче ......   Thinking Thinking
Не се ли появи някое достоверно хелпнато инфо ... колко серии още Едичка ще ни черпи с бозичка ..........  Mr. Green  ooooh! ooooh!
Души, говори се,че ще го дават до юни Crossing Arms
Между другото вчерашният епизод не ми хареса.
На моменти сякаш се връщах в 40 епизод  Mr. Green Mr. Green
Почти нямаше нещо, което да не сме гледали, освен това с журналистите  Mr. Green
Като започнем с обвиненията на Еда към Харун и завършим с за пореден път озовалия се в болница Джемил и тръшкащите се до него останали членове на Гюлер. Този път без Еда  Mr. Green

# 717
  • Мнения: 0
Абе Мацки, вие да не сте сложили бара преди мен и днес още да реанимирате, никой ли не я гледа /респ. запомни/ тая серия? newsm78 newsm78 newsm78 Joy Joy Joy Joy

И аз имам едно въпросче ......   Thinking Thinking
Не се ли появи някое достоверно хелпнато инфо ... колко серии още Едичка ще ни черпи с бозичка ..........  Mr. Green  ooooh! ooooh!
Души, говори се,че ще го дават до юни Crossing Arms
Между другото вчерашният епизод не ми хареса.
На моменти сякаш се връщах в 40 епизод  Mr. Green Mr. Green
Почти нямаше нещо, което да не сме гледали, освен това с журналистите  Mr. Green
Като започнем с обвиненията на Еда към Харун и завършим с за пореден път озовалия се в болница Джемил и тръшкащите се до него останали членове на Гюлер. Този път без Еда  Mr. Green


Тоя сериал ще ми остане завинаги незабравим ... ще го помня докато мога да помня ... Crazy Crazy
Ако е до юни се приготви и за други серии които няма да ти харесат ... има да ни припомнят ... последния кадър на сериала да не е как Толгито се събужда от сън ... все си мисля че него чакат да се освободи и пак появи ....  Joy Joy

# 718
  • Мнения: 33 435
Абе Мацки, вие да не сте сложили бара преди мен и днес още да реанимирате, никой ли не я гледа /респ. запомни/ тая серия? newsm78 newsm78 newsm78 Joy Joy Joy Joy

И аз имам едно въпросче ......   Thinking Thinking
Не се ли появи някое достоверно хелпнато инфо ... колко серии още Едичка ще ни черпи с бозичка ..........  Mr. Green  ooooh! ooooh!
Души, говори се,че ще го дават до юни Crossing Arms
Между другото вчерашният епизод не ми хареса.
На моменти сякаш се връщах в 40 епизод  Mr. Green Mr. Green
Почти нямаше нещо, което да не сме гледали, освен това с журналистите  Mr. Green
Като започнем с обвиненията на Еда към Харун и завършим с за пореден път озовалия се в болница Джемил и тръшкащите се до него останали членове на Гюлер. Този път без Еда  Mr. Green


Тоя сериал ще ми остане завинаги незабравим ... ще го помня докато мога да помня ... Crazy Crazy
Ако е до юни се приготви и за други серии които няма да ти харесат ... има да ни припомнят ... последния кадър на сериала да не е как Толгито се събужда от сън ... все си мисля че него чакат да се освободи и пак появи ....  Joy Joy


Буура Гюлсой приключи със сериала. В момента се снима в "Каква е вината на Фатмагюл?" Crazy Така че няма да го видим повече Толгету. Явно Буура предпочита да е изнасилвач в този сериал, отколкото ревач в Забравка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 719
  • Мнения: 0
Абе Мацки, вие да не сте сложили бара преди мен и днес още да реанимирате, никой ли не я гледа /респ. запомни/ тая серия? newsm78 newsm78 newsm78 Joy Joy Joy Joy

И аз имам едно въпросче ......   Thinking Thinking
Не се ли появи някое достоверно хелпнато инфо ... колко серии още Едичка ще ни черпи с бозичка ..........  Mr. Green  ooooh! ooooh!
Души, говори се,че ще го дават до юни Crossing Arms
Между другото вчерашният епизод не ми хареса.
На моменти сякаш се връщах в 40 епизод  Mr. Green Mr. Green
Почти нямаше нещо, което да не сме гледали, освен това с журналистите  Mr. Green
Като започнем с обвиненията на Еда към Харун и завършим с за пореден път озовалия се в болница Джемил и тръшкащите се до него останали членове на Гюлер. Този път без Еда  Mr. Green

Божеее!!!!! Как до юни? Е не е истина. doh doh doh doh doh doh doh doh
Да им дадем на тия термометър да си премерят температурата.  ooooh!  ooooh! ooooh!
Това ми изглежда вече като експеримент на военните.

Общи условия

Активация на акаунт