Зимата се бави вече, но пък Коледа не е далече ! ЮЛИ

  • 16 833
  • 725
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 766
Коя работна тема  newsm78
Ми да и допада Wink лошо няма  Mr. Green
Аз даже не знам какво пише в обявата  Grinning Шефското тяло се разпъргави и си я пуска само синдикално  ooooh!
Оспамих темата  Embarassed Embarassed

# 61
  • София
  • Мнения: 3 414
Незнам италиански,иначе с мъжете италианци ще се справя с родния език Joy организатор да искаш от мен,нервите не са ми здрави в къщи само иначе пред хора съм бетон,ако не намерите идвам.
Мъж ти като не иска аз ще дойда Веси те с децата тук

# 62
  • София
  • Мнения: 114
И аз се тръшнах. Така не ме е боляло гърло, не помня от кога. Ушите болят, очите сълзят, тресе ме, температура. Едва приключих на работа и се замъкнах до нас. Изпратих мъжът ми за Георги, че нямах сили за нищо. Но моето е нещо различно от на Виктор, той го докарва само на кашлица и е отпуснат и кисел. Най-много да си миксираме вирусите. Rolling Eyes

Благодаря, за честитките. Не съм крила името си, не сте питали. Wink

Намерих си шишенце ехинацея, ще си пийна и от нея. ooooh! Tired

# 63
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Joy
Сега като чета анкетата , втория отговор е за мен , искам не искам това е  Mr. Green.
Има и добри страни де , племеницата е 5-ти клас и много тежко приема новите учители , голям стрес е за нея изпитването , реве,  не яде , притеснява се и преди тест и след това , докато излязат резултатите.Майка и пък е учителка и още едно за обучение в извън работно време и идва в повече.Та си ги менкаме , аз обяснявам математиката за 5-ти клас и що е това юрта , както и че има по-страшни неща в живота от четворката  , тя се занимава с лиготиите на Тедо.

Кате , оправяй се бързо Wink.

# 64
  • София
  • Мнения: 17 592
Гледате ли животът на Браян, за дамите отвъд океана What about Brian. Интересува ме дали има втори сезон, много ми харесва това сериалче

Не го гледам, беше ми досаден, но 2-ри сезон има:
http://www.imdb.com/title/tt0460693/

ПП
Опс, закъсняла съм.

Там-там, италиански не знам. Иначе имам нерви и търпение на малка волска впрегата (не е сгрешено от "впряг". Какво точно е впрегата не знам, но ми звучи като да се натоварят повече от 2 бр. вола в нея...  Joy).

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 1 239

Всъщност не знам дали е същата, но има съвпадение в езиците и за това реших, че става въпрос за вашата обява. А  темата е "Помощ в търсенето на работа" - нали и аз съм безработна, че и там чета, да не взема да изтърва нещо така както си нямам работа.  Joy  С моя испански никой не ме харесва. Joy

Ува, да оздравяваш  Hug

# 66
  • Мнения: 766
 Ели,  мерси за инфото ще пошпионорам  Wink
Здравите нерви са основно за да се изтърпят "творческите" и всякакви други напъни на шефското тяло Wink
Хем ги познавам и от 6 години работя с тях, но на моменти и на мен ми се иска да си вдигна чукалата  ooooh!
Иве, ще се метнем двете до ИТ пък ще гледаме сеир от там  Mr. Green
Ува честит имен ден   bouquet  bouquet и бързо да оздравяваш  Hug

# 67
  • Мнения: 384
Веси аз си мечтая за хубава работа макар да осъзнавам,че момента не е много подходящ излезе ли нещо което иска душата и протфейла ми-скачам!Свиркайте за такива неща че тук верно е пълно с безработни!Успех!То на листовките едно момче се явяваше с личната карта на майка си щото ненамерил неговата.  Joy
Аз утре съм на балета ''Кралете на слънцето'' направих си този подарък и съм доволна,нямам търпение!
Брат ми подари лично изработена от него маска в синьо и тюркоазено за стена,той е творческа натура рисува,майстори разни работи и аз се радвам на такива неща.Имам две страни да кажем че тази е романтичната.
Обичам Коледа ама искам да я прекарам сама в някой луксозен ски курорт,да спа да ям и на процедури.Незнам що казах ски не карам но добре звучи,дори се чудя дали трябва да се пробвам с тия ски,така ме гложди че не съм опитала.  newsm78
Кате,честито и бързо оправяне!

# 68
  • USA
  • Мнения: 559
Честит Рожден Ден, Янче!!! Много да си здрава и обичана и да ти се сбъднат мечтите!  newsm59  Много хубав подарък си си направила! Много обичам балет.
Честит имен ден на всички празнуващи! Много здраве и да им се сбъднат мечтите.   bouquet

Били, аз също мога да си купувам бижута, но не го правя, много обичам като ми подаряват, обаче  Laughing. Ти си познаваш приятелката, но аз лично на поднос за ядене в легло не бих се зарадвала. Самата идея да ям в леглото ме ужасява.  Laughing Разни хора, разни идеали. Simple Smile

Дани, на мен в спешното като бяхме за гърча ми казаха, че мога да давам Нурофен и Панадол паралелно и съм го правила доста пъти, за да не вдига много. Давам ги наведнъж и после едното през 4 часа, а другото през 6 както си им е схемата. Ако е вирус е нормално да не може да свалиш напълно, Криси и той обикновено държеше ок. 38 на лекарства като е. Дано бързичко да се оправи.

Ува, и вие да оздравявате!

Галена, и аз чух днес за Джон Траволта, тук много се говори за случая, голяма трагедия беше със сина му. Много се радвам за тях!

НР, дано бързичко да се оправи Раян. Нищо не каза за имената ти.  Laughing

Ние щяхме да ходим на планина с едни приятели, но те се отказаха, обаче ние решихме да си отидем сами все пак. Много обичам планина, много ме зарежда. Ако е хубаво времето ще караме и ски. Simple Smile

# 69
  • София
  • Мнения: 3 524
ува, аз съм те пропуснала в именячките днес, да много здрава ти пожелавам и повечко поводи за  усмивки!   bouquet
веси, на теб желая още по-здрави нерви, предвид интервютата. на оня дето е дошъл да кандидатства вместо жена си, зададе ли му въпроса дали той ще работи вместо нея  Laughing
марти, това за лампата - без коментар... то и мама ми мърмори отвреме навреме, ама понякога когато се случва да чуя някакви коментари подметнати небрежно от свекъврва ми, не знам защо ама адски се дразня. и тя не е лош човек както са свекър ти и свекървата, нооооо..... Crossing Arms
янче, много хубав подарък си си направила, да си напишеш впечателнията  Peace

# 70
  • София
  • Мнения: 254
Ува, да се оправяш бързо!

Велина, а като даваш едновременно панадол и нурофен, по пълната доза ли даваш и от двете? Да си знам, че е полезна информация, пък дано не се налага.

# 71
  • София,
  • Мнения: 4 267
УВА и аз да се присъединя към пожеланията за бързо оздравяване, леле ама много неща наведнъж Shocked - натъпчи се с някакви болкоуспокояващи знам ли. Tired
Уинкс това за паралелното даване на панадол и  нурофен не го знаех, ще го имам в предвид, но ме е страх все пак - знам ли. Засега дадох паралено само Хексалгин - няколко капки и и сложих свещичка ефералган Peace. Секретите ни обаче излязоха чисти  newsm78, което хич не ме удовлетворява, педи ми обясни, че явно си е вирусна инфекция Embarassed, ужас. Забравяме за ДГ в близките три месеца Confused

# 72
  • USA
  • Мнения: 559
Да, пълната доза. Например давам Панадол в 10ч и следя, ако към 12 пак е висока и не може да свали, давам Нурофен, после в 14 пак Панадол, и в 18 заедно Панадол и Нурофен. Доста пъти съм го правела. Знам, че често се казва, че който е предразположен и на ниска температура прави гърч, но мен лекарят ме посъветва да гледам да поддържам по-ниска температура, защото вдигането е много внезапно. Вярвам му на лекаря, защото и той като дете е правил гърчове и има опит човечеца.  Laughing

Дани, само не знам при вас с повръщането дали от лекарствата няма да и раздразни много стомахчето и повече да повръща. По принцип знам, че едното дразни бъбреците, а другото стомаха, но не знам точно кое какво. Ще се разтърся. Дописвам, открих това: http://www.ehow.com/about_5448390_tylenol-vs-ibuprofen.html. Значи, нурофенът дразни стомаха и не е хубаво да се дава продължително. Панадолът сваля по-бавно температурата и за по-кратко и няма противовъзпалителни функции, но е по-жалещ за стомаха. Пак дописвам Simple Smile, панадолът също не може да се дава продължително, защото може да увреди черния дроб, по тази причина не трябва да се взима в комбинация с алкохол. С две думи, нито едното не е панацея.  Mr. Green
Тук аналгин не дават, не знам защо. Аз съм се заредила от БГ, но на Криси не ми се е случвало да давам.

Последна редакция: ср, 24 ное 2010, 20:58 от Winx

# 73
  • Мнения: 329
здравейте
Бързо оздравяване на малки и голями  Praynig  bouquet
Утре в градината на Ева ще ги снимат за годишните календари, но аз ще я заведа на втората дата- за утре сили няма да имам  Rolling Eyes
Янче чудесен подарък си си направила  Grinning, аз харесвам балета много
Днес нямах никакви контракции, утре съм на тонове в поликлиниката.
Вместо изварен компрес си сложих вестник с мед , стоях близо 4 часа с него, ама ефект нямаше  ooooh!Галя казва че всичкое наред само да не се шашкам.Аз се притеснявам да не тръгна да раждам в това състояние ,че сигурно ще ме натъпчат с АБ и как ще ги спра не ми е ясно...........

# 74
  • USA
  • Мнения: 559
Ками, възхищавам ти се как с големият корем продължаваш да водиш Ева на всякакви забавления Simple Smile. Браво! Гледай все пак да си почиваш повечко.  Hug Защо антибиотик? Знаеш ли какво точно ти е?

Общи условия

Активация на акаунт