Рецепта за миома на матката

  • 64 957
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 991
mami isi ,  пила съм билки, като рецептата ми беше дадена от водещ акушер-гинеколог от Майчин дом, с уговорката да се следи дали миомата нараства. Билките пих два пъти по три месеца, с прекъсване между тях от 6 месеца. Закрепих положението за около 7 години, а сега, вече наближавайки 43 години, нямам миома. Междувременно е имало лекари, които са ми препоръчвали операция... Ако искаш, ще потърся рецептата и ще я напиша, но не зная дали правилата на форума позволяват. Ако не, на лични мога да пратя. Билките бяха турта и невен, има ги във всяка аптека, но за съотношението трябва да погледна у дома записките си. Мога да дам и координати на доктора.
Темата е стара и защото ме интересува отговор на потребителка конкретно я подновявам. Призма, моля ако още ползваш форума, да ми напишеш рецептата за билките.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 074
Аз съм лекувала миома при д-р Желязков в клиниката по фитотерапия на проф . Памуков преди ...37 години.
Миомата ми беше колкото 3 месечна бременност и подлежах на операция. Пих билките две години и след това нямаше и следа от миомата. Но бяха някъде около двадесет на брой. Предимно турта.

# 17
  • Мнения: 9 991
Аз съм лекувала миома при д-р Желязков в клиниката по фитотерапия на проф . Памуков преди ...37 години.
Миомата ми беше колкото 3 месечна бременност и подлежах на операция. Пих билките две години и след това нямаше и следа от миомата. Но бяха някъде около двадесет на брой. Предимно турта.
Може ли рецептата, схема по която се пият. Моята най-голяма е 1 см. така че билки ще пия задължително. 🤗

# 18
  • Мнения: 46 526
Аз пия билките от аптеката на ул. Поп Богомил в София, изписани са на майка ми преди много години от проф. Илко Карагьозов от Майчин дом. Тя имаше миома с размер на 4 и половина месечна бременност, беше записана за операция при него. Отмениха я, защото миомата се сви Simple Smile тогава бях малка и не съм разпитвала много, мислех, че е влязла в менопаузата и затова се е свила, оказа се обаче, че е била млада, много далеч от нея.
На приблизително нейните години 37-8 и аз загазих, даже подобрих рекорда, моята матка се разпъна до 6-месечна бременност, лекарите ме гледаха като атракция Crazyбях записала дата за операция, но я отмених и реших, че нищо не губя (така или иначе ми казаха, че вероятността да се запази матката е минимална, по-скоро никаква). Започнах билките и въпреки осезаемото смаляване до последно не вярвах, защото съм много земен човек и алтернативната медицина за мен досега беше измислица, но друго обяснение нямам, освен че билките са помогнали, нищо друго не съм пила. Миналата година януари беше 16.5 см най-голямата, имах и 2 по-малки, по 5-6 см, 1 г. по-късно двете са много мънички, а голямата е 8.5 на 9.4 см.
Все още е огромна, но има светлина в тунела...



Последна редакция: чт, 20 апр 2017, 16:02 от Не се сърди, човече

# 19
  • Мнения: 9 991
Добре но аз не живея в София, как да си ги купя? Съдържанието да ми пратиш или нещо от сорта. Гледах готови на Тошков в нета, но нещо им нямам доверие. Моят най-голяма е сант, така че още по- голяма надежда ми вдъхвате. Приемам и на лични съобщения.

# 20
  • Мнения: 46 526
Обаждаш се в аптеката и ще ти ги пуснат до офис на Еконт, 4 лв. струва.
Ето рецептата.
Съдържанието: 1-ва и 2-ра част - на тях има и адрес и телефон.

За 1 см не знам има ли смисъл да пиеш. Наблюдавай редовно и ако расте или прави проблеми - тогава.

# 21
  • Мнения: 9 991
Не се сърди човече, при 1 см. искам да го няма. Благодаря много. Ще се обадя в аптеката, или ще намеря познат от София да ги вземе, пък ще ги потърся и в Пловдив. ❤

# 22
  • Мнения: 9 991
Отидох днес в билковата аптека, предложиха ми голяма торба чай за миома, но като видях че в съдържанието липсва Турта и не го взех. Взех 2 торби билки, всички от съдържанието на не се сърди човече, смесих си и си направих чая. Отделно Турта на капки, мисля да добавя и котешка стъпка, но забравих да взема, може да я пия и отделно. Ще докладвам след няколко месеца какъв е ефекта. Благодаря ви!

# 23
  • Мнения: 9 991
Започнах да пия комбинираните билки, горчиви не ми се отразяваха добре. Поръчах си чая от София, с надежда да има разлика, но няма, поне не осезаема. Варя сутринта и си го вземам на работа, но усещам една слабост, все едно съм на антидепресанти. Дори много разсеяна, забравям. За сега го спрях. Ще пия от спиртнят извлек на Туртата, да видим.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 074
Преди повече от 30 години излекувах миома, колкото тримесечна бременност с билките на д-р Желязков от Фитотерапията в София. Три години пих отварите и миомата просто изчезна.
Не бих казала, че са горчиви, нито противни, свиква се.
Забравих да кажа, че ги купувах от билковата аптека на "Венелин". Там вероятно вече знаят, какво съдържат торбите.

# 25
  • Мнения: 9 991
Преди повече от 30 години излекувах миома, колкото тримесечна бременност с билките на д-р Желязков от Фитотерапията в София. Три години пих отварите и миомата просто изчезна.
Не бих казала, че са горчиви, нито противни, свиква се.
Забравих да кажа, че ги купувах от билковата аптека на "Венелин". Там вероятно вече знаят, какво съдържат торбите.

Моите са от билковата аптека от линка на не се сърди човече. Нямам проблем да ги пия, като се има предвид, че моята е сантиметър и по-бързо би трябвало да се махне, но ме униват някак си, което е проблем, не мога да си върша работата. Кръвното ли ми пада, което си е и иначе лятото ниско, не знам>

# 26
  • Мнения: 46 526
adelinda, при мен само първия месец беше така, после нямах никакви оплаквания. Кръвното ми по принцип е ниско и го следя, не е падало повече от това, което си имам.

# 27
  • Мнения: 9 991
adelinda, при мен само първия месец беше така, после нямах никакви оплаквания. Кръвното ми по принцип е ниско и го следя, не е падало повече от това, което си имам.

Реално няма месец, така че да продължавам казваш!

# 28
  • Мнения: 46 526
Да, след това въобще не се усещат Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1
Здравейте... аз намерих една рецепта в нета и я метнах.. миомата ми е 8.8 на 7.5! Но пия и Есмиа  от 2 дни.. надявам се да я уморят тая градинка и да ми се размине операция
Ето комбинацията от билки:
Орлов нокът 1 пакет
Невен 1 пакет
Котешка стъпка 1 пакет
Царице 1 пакет
Турта 2 пакета

Общи условия

Активация на акаунт