Радост голяма вкъщи настана, бебче ще гука през Август на мама

  • 25 646
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 213
здавейте Simple Smile
Илианка,да и аз забелязах много са хубави всички и сладките дечица Party Аз също нямам какво да покажа освен себе си,засега...
Днес ми се случи нещо неприятно.Малко преди да излезна от банята ми причерня и ми прилоша едновременно,едвам се добрах до дивана в хола,че както съм сама Confused Сега съм добре,но случката доста ме стресна.Добре,че бях решила така или иначе вече да излизам от банята.Благодарна съм,че не ми се случи докато бях с шампоана на главата Praynig

# 736
  • Мнения: 16
Тес, само да добавя че на интернет страницата на Майчин дом има дни, часове и телефони за записване при специалистите, завеждащи отделенията, доколкото прочетох д-р М. Пъневска завежда ендокринологията, ако искаш звънни за да провериш дали при нея трябва да отидеш.

# 737
  • Мнения: 433
Val, възможно е да е от топлата вода. Нали знаете, че не е много хубаво да се къпете с гореща вода. Naughty

# 738
  • Мнения: 1 391
Вал, да не се къпеш с много гореща вода и от това да ти е причерняло?
Сега и аз пак гледах снимките, много хубави точици и майчета.
Аничка, твоя Борко, много голям мъж вярно. Да ти е жив и здрав, да си го поддържаш все така. Мина ли му кракът?
o_fortuna ме изпревари с водата  Laughing

# 739
  • Мнения: 2 357
Вал, и на мен ми се бе случило на 2 пъти....пречерня ми, свлякох се на земята, излизайки от тоалетната, не се бях къпала....беше мн страшно Crazy Confused

# 740
  • Мнения: 213
o_fortuna,Мария,абе уж не се къпя с гореща вода,но е възможно да е от топлото,вече ще внимавам повече Peace
Аника,дано нямаме повече такива случки Praynig

# 741
  • Мнения: 2 357
Момичета, новата тема е готова Hug

КОЛЕДНАТА НИ ТЕМА!!!

Моля всички да прочетат списъка с термините на всяка една и, ако някой липсва да си каже да го запиша, защото имам само 24 часа право да поправям поста Hug

# 742
  • София
  • Мнения: 44
Да момичета колкото и да не ни е приятно О фортуна е права,топлата вода е противопоказна при бременност,и то през цялата не само в началото.В по-късни месеци преедизвиква контракции които не са много желателни.Така,че внимавайте с горещите душове.Аз днес съм спамър ама използвам докато малчо спи да си понаваксам малко с форумите.ДА ама край с писането

# 743
  • Мнения: 16
Момичета, и на мен ми стана лошо в понеделник, освен че е от топлата вода, също и от парата ти става зле, не знам някоя от вас глади ли, аз лично не се опитвам.

# 744
  • Мнения: 9
Момичета излязоха ми резултатите от днес. Всичко е ок, само ТСХ-то ми е 2.62 mcIU/ml. В норма е, но за бременни трябва да е под 2  Cry . Много ми е кофти сега, знам че ще ми дадат хапчета, ама ако нещо е станало вече  Cry Четох много лоши неща, които не са задължителни разбира се. Много ми е криво. Нали имаше тук и други момичета с проблемна щитовидна жлеза, кажете мнение, дали е късно за бебето, дали му е станало нещо  Cry
,
Аз съм с Хашимото, но не мога да разбера въпроса ти, за кое да е късно, лекувала ли си се и как разбра, че имаш проблем Rolling Eyes.Извинявай ако си описала някъде просот не успях да го намеря. Ще ти отговоря на всички въпроси свързани с това стига да е като моето (Хашимото)  Wink
И само да допълня, доколкото знам, за да забременееш ТСХ-то трябва да е под 2 иначе мисля, че няма проблем.

# 745
  • Мнения: 0
Здравейте и от меме
Днес бях преглед вече си имаме съчице и сме
пораснали вече сме 11.3мм Hug Hug Hug

veni-ta с тебе сме с един същ термин на 08.08

vanilla80 въреи на преглед вече трябва и вие да имате тупкащо сърчице

на мене също много често през деня а и не само денем и вечер ми прилошава и пречернява но горе долу май вече свикнах с него
и добре дошли на всички нови мами

# 746
  • Мнения: 433
Поли, първо честито, Имаме си нова тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=551647.new#new ела там

# 747
  • Мнения: 144
Val на мен също вчера от горещата вода и парата в банята ми прилоша, даже не можех въздух да си поема.
А иначе вашите бебчета по план ли си растат? На мен доки ми каза, че тъкмо си отговаря на седмиците, даже в нет-а според таблиците е големичко...  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт