MADAL BAL-НАПИТКА ЗА ОТСЛАБВАНЕ,тема №2

  • 90 089
  • 759
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 13
Lo6a mama, да май никой не е на сироп. А ти колко дни се захранваш? Не е ли раничко за ядки. Дано задържиш теглото  Hug. На мен ми е любопитно след като всеки път ги връщаш тези 4 кг, дали просто това не е нормалното ти тегло  newsm78.

Бориславка, как се захранваш тези 20 дни и колко кг си върна ?
Сега си върнах 2 кг от тези, на които приключих гладуването или ги броим общо 3 с 1 кг, който свалих по време на захранването. Аз го намирам за нормално при мен. Макар че подбирам вида храна - доста си папах като количество напоследък.  Това не ме притеснява. Не може август да съм била 80 и в момента 69 да не ме удовлетворяват. Сега след отслабването започнах да връткам и на крос-тренажора  Grinning Grinning, който стоеше като паметник в къщи последните години.
И двата пъти се захранвах по следния начин: включвам само едно малко хапване на междинния ден с ориз, след това 1-2 дни на фреш, 2 дни на плодове и след това минавам на тъй наречените супички (варени зеленчуци). Не ям сурови салати доста време. Не бях яла супа със зеле - не било толкова ужасно  Laughing. С всеки нов ден сгъстявах супата малко повече (с ориз или картофи). Т.е. между 5-10 ден ядях само плодове и въпросната супа - след това започнах да й слагам малко сол, малко зехтин и всеки ден увеличавах леко солта (ползвам хималайска, която е по-малко солена) и така към 10-ти ден ядохме общо ядене с домашните - праз с домати, картофи и ориз. Много интересно се получи.

# 16
  • Мнения: 3 423
borislavka72 , браво на теб, страхотно се справяш   bouquet
Иначе за мен, да може да се каже че ми е нормално теглото, тоест по там индекси на телесна маса и прочее, но аз се чувствам по комфортно - 4 кг.
Аз доколкото помня( че нещо почнаха да ми се сливат дните) преди 6 дена приключих 10 дни на сиропа, като 10 ти даже не пих сироп а само вода, после първите два дни бях само на фреш  и плодове, 3 ти ден включих и зеленчуци, 4 ти половин картофче, 5 и днес малко сурови бадеми и лешници. Не знам дали е рано за ядки, но не ме боли стомаха от тях. Пък и нали в книжката пише за след 3 ти ден връщане към нормално хранене. Пък всички тези неща ги ям само на обед, сутрин и вечер съм само на фреш от грейпфрут.
Мисля да постя до Коледа.
Иначе аз съм голяма лакомия, много обичам шоколад и сладкиши и мисля че трябва завинаги да се откажа от тях...
Бориславка, а ти видя ли темата за отслабване с билки?
Чудя се дали в нашият случай няма да спомогнат не за отслабване, но поне за задържане на кг ?
Хубав ден  Hug

# 17
  • Мнения: 25
Привет на всички гладуващи  bouquet
И аз да не остана по-назад се включвам в темата.
Днес ми е четвърти ден на сиропа. Единствените ми прегрешения до сега са единствено някоя и друга цигара, но просто ми помагат психически да се справя с предизвикателството. Няма да лъжа, че е трудно човек да не мисли за храна, даже ми се наложи за първи път в живота ми да прибягна до мантри  Shocked, но днес ми е крайно критичен гладен ден и имам нужда от вашата подкрепа  Praynig От всякъде от където ми замирише на храна ми потичат лигите. Много тактично съм изпразнила хладилника от каквито и да било изкушения (останаха 2-3 домата и моркови в случай, че ламята в мен надделее Rolling Eyes ), а също и оставих всякакви пари и кредитни карти да ги пази бюрото на работа, така че просто нямам никакъв избор, освен да избутам и днешния ден. Дано утре ми се разкарат от главата тези порочни мисли, макар че си мисля, че за напред ще става по-лошо. Моля, дайте по едно рамо

# 18
  • София
  • Мнения: 13
бръм-бръм, много сериозна подготовка - и с хладилника, и с парите - искрено ме развесели и направо ме удиви с ентусиазма си. Обаче имаш нужда да си повярваш малко повече - от мерките, които си взела така изглежда  Wink.
Поздравявам те за проявената воля - очевидно не ти е много леко.
Похвали се сама - това, което и до този момент си направила за повечето хора е невъзможно даже само да си го представят, че им се случва.

Не знам какво да си наговориш - при всеки това, което би подействало е различно. На мен лично ми помага да си напомням - че това, което правя е за мое добро, че сама съм взела решението и че във всеки един момент, ако ми дойде в повече мога да го прекратя. И винаги мога още малко и така докато отмине трудния момент.
Намирай си твоя начин да си прекарваш добре - прави най-любимите си неща несвързани с храна - вземи вана (ако имаш), отиди на масаж, на кино и т.н.

# 19
  • Мнения: 25
Borislavka, мерси за наливането на кураж. Днес, пети ден кризата премина, особено като обух тесните дънки сутринта, които установих, че ми  хлопаха. Всъщност доста емоционален ден - тук вали сняг като за световно и вместо да се скрия на топло и да мисля за печени пилета аз взех фотоапарата и хукнак да правя снимки - та така 6 часа. Деже сиропа забравих да си пия. То така или иначе всичко е в главата  newsm78 и просто трябваше да занимая ума с нещо така по-екстравагантно - разходка в снега. Струва ли ви се странно, че аз досега нямам никакви странични ефекти или т. нар. ефекти на прочистването - обриви, главоболие, замайване, сънливост, усещане за студ и т.н. Единствено силно ме притеснява, че откакто съм на сиропа не съм посещавала ВеЦе-то по голяма нужда. Не съм правила прочистването с английската сол, но всяка сутрин пия вода от ленено семе-уж, че имала по-мек ефект. Ето защо днес мушнах едно кафенце - отново без ефект(като се има предвид, че сутрин само мириса на кафе ме праща в тоалетната), и сега си взех чай от сена та да видим той дали ще ме доведе до успех. Моля споделете вашите преживявания относно този проблем.

# 20
  • Мнения: 13
Здравейте, аз днес почвам сиропа, взех си упаковка от 1 литър. Сега съм 56 кг, сутринта се премерих и се увеличават... Преди бях 47-48 ама заради хормонални проблеми качих. И сега искам да си ги върна мойте килца, сигурно ще ми е много трудно защото никога не съм пазила диети и си хапвам от всичко. Но в момента не мога да се понасям с тия кила отгоре..

бръм-бръм, според мен чая от сена ще ти помогне. Аз пия един зелен китайски, ама до колкото разбирам не си в България по последната ти публикация?! ето линк http://tealandbg.com/index.php?main_page=product_info&cPath= … p;products_id=614

Успех на всички слабеещи  Hug

# 21
  • Мнения: 0
от днес и аз съм на сиропчето
снощи пих малко английска сол,но днес все още не съм пила
сутрин по колко лъжици и в какво количество се слага солта?
моля дайте ми инфо Sad

# 22
  • Мнения: 0
помощщщщщщщщщ Tired

# 23
  • Мнения: 71
mimaaa80 , по принцип на самото пакетче пишеше как се пие Thinking
В момента нямам вкъщи да ти напиша, но доколкото помня беше 1 пакетче в 1 чаша вода. Аз лично съм го правила веднъж и то 1/2 пакетче в 1/2 чаша вода. Да не ти казвам после помислих, че ще умирам Sick Е, не умрях, де, ама е супер гадно преживяване #Crazy Но е много полезно за прочистване на храносмилателната система , в частност червата. Йогите го практикуват всеки месец на пълнолуние, но аз лично незнам дали бих си го причинила отново newsm78
Успех на всички Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 267
Здравейте момичета,
от днес и аз съм на сиропчето, но имам много голям проблем с вкуса му. Имам волята да не се изкуша да си взема нещо през тези 15-20 дена, но вкуса на сиропа е нетърпим. Много трудно понасям разтворимите лекарства, чайовете, а сега и това. В книжката пише, че трябва да изпивам между 2 и 3 литра от коктейла, но още днес, първия ми ден, едва успях насила да изпия около 1 литър. Чувствам се добре, не изпитвам глад, главата ми се върти малко, но ще се опитам да наблегна още повече на водата, пък утре ще видим дали ми иде да ухапя някой от глад  Grinning
Знам, че не е много правилно, но би ли било огромен проблем, ако изпивам по около литър от коктейла, а не 2-3 литра. Иска ми се да можех, но просто не мога да го понеса, огромен проблем ми е! И би ли попречило на отслабването?

И още едно въпросче: Вечерта преди да почна коктейла, демек миналата вечер, изпих един разхлабителен чай (пак с много мъки  Laughing ) , но той изобщо не подейства, да очаквам ли действието му с малко закъснение или да пия още един, тъй като нямам английска сол.

Много благодаря   bouquet

# 25
  • Мнения: 71
Аз не спяяяя:(
Здравей fire_bow, аз лично пиех по 1,5 л.коктейл. По-малката доза няма да попречи на отслабването ти, но за елиминирането и извеждането извън тялото на токсините по-бързо трябват повече течности. Дозата 2-3 литра е, за да не чувстваш пристъпи на глад особенно първите 4-5 дни. Ако мислиш, че ще издържиш без храна първите 5 дни на по 1л от коктейла и си набавяш още поне 1-1,5 литра вода няма проблем Peace При силни пристъпи на глад пиех вода с изцеден лимонов сок. Разхлабителен чай можеш, даже е препоръчително да пиеш за да "ходиш" по време на гладуването. Така или иначе английската сол е само за преди гладуването. Желая ти успех!!!

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Мили дами,
английската сол не само, че не е полезна за прочистване на червата, а е ВРЕДНА. Използването й ВЕЧЕ изобщо не се препоръчва. Не случайно в новата версия на книжката на Гарабитов пише само СОЛ, а в старите е имало пълно упътване за използването на английска сол. Информирайте се и не си причинявайте нещо, за което после дълго ще съжалявате Mr. Green

fire_bow, в упътването на книжката мисля, че пишеше 6-10 чаши коктейл. Не е проблем и не влияе на отслабването да пиеш по-малко, но задължиелно трябва да увеличиш водата - поне 2 литра на ден, ниско минерализирана, по възможност в по-ниско съдържание на натрий. Такава е изворната /розов етикет/ вода Девин. Най-важното е много течности /вода, чай/ и заместване на храненето с чаша коктейл.
Аз лично пиех по 5 чаши дневно, т.е. 1,5 литра + около 1,5-2 л. минерална вода. За 10 дни ефекта беше - 4 кг.
Щом не понасяш чайове използвай Лаксена на таблети 1-2 таблети вечер преди лягане. Гарантирано на сутринта има ефект.  Laughing

Успех на всички   bouquet

# 27
  • Мнения: 0
Terry i Renate благодаря Hug
реших да не рискувам здравето си със солта и снощи пих чай
след вчерашното чакане-от днес съм на сиропа
пих малко кафе за отскок
надявам се да изкарам 10 дни
и 3 дни захранване
УСПЕХ на всички МАДАЛ-ки   love001

# 28
  • София
  • Мнения: 267
Дами, и аз много ви благодаря за бързите и изчерпателни отговори.  Ще се наливам с повече вода и ще се похваля в края на процедурата, ако мога така до го нарека.
Поздрави    bouquet  bouquet

# 29
  • Мнения: 0
Добър вечер момичета,аз съм начинаеща така да го кажа.Бях на преглед при д-р Гарабитов,много хубаво отношение имаха хората към мен.Днес ми беше 1 ден,но този сироп хич не ми харесва чесно казано едвам го пия...ужас..имам някакво странно чувство повдига ми се и имам чувството че всеки момент ще повърна незнам това нормално ли е..малко ми е притеснено...но издаржах фронта Grinning Simple Smile
Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт